Teknik Direktör Taner Taşkın

Başlatan Sadece Samsunspor, 21 Haziran 2018, 12:34:54

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

21 Haziran 2018, 12:34:54 Son düzenlenme: 21 Haziran 2018, 12:58:41 Sadece Samsunspor
Td Taner Taşkın ile 1 yıllık sözleşme imzalandı. Hayırlı uğurlu olsun.

ata55

hayırlı olsun, ligi bilen bir hoca. umarım iyi olur.

Ahmeti

Hayırlı uğurlu olsun
Allah şampiyonluk yaşamayı,  yaşatmayı nasip etsin

ngonge

Bu ligde kendini ispatlamış bir hoca. Başarıya aç olacaktır, büyük bir projeye geldi, bunun farkındadır. Bu ligi bilmeyen bir hocayla afallardık bu ligde.

Nuri Asan

Allah yardımcısı olsun takımımızda nice şampiyonluklar yaşasın ve Avrupa kupaları görsün.

mehmet yılmaz

Bizi şampiyon yapmaması için hiç bir mazereti yok bence. Doğru bir teknik direktörlük işleyişi ile şampiyonluk görecektir.

ata55

1-0, 1-1, 0-0, 2-1... taner taşkının tarzı bu olsa gerek
ama bize göre değil
çünkü bir Samsunsporuz

5trawberry

Hoca sanırım bu lig senle bitmeyecek

55.hakan

Bu kadar büyük konuşursan karşındaki takım gaza gelir. Sonra elin belinde izlersin maçı kenarda. Ne taktik var ne bir şey.Bu ligde kalmak istemiyoruz boş laflarla gelmeyin artık bize.

GurbetciFanatik

ata55

bir takım her maç daha geri gider mi? sürekli mazeret. yapamıyorsun hoca,bu projeye 3-5 gömlek küçüksün

5trawberry

Hoca;
İkinci yariya başlarken oyuncu değiştirmeden başlıyorsun. Dk 49'da oyuncu değişikliğine gidiyorsun üstelik anormal durum yokken. Bunun hiç bir mantıklı açıklaması yok.
Canberk-İshak değişikliğe gitmendeki sebep ne? Bu değişiklikle maçı cevirecegine mi inandin?
Alayına gider dediğin takım, dk 75'de kaleyi bulan ilk şutu atıyor bu konuda düşüncen ne?
Stoperi forvete alıp havadan oynamak nedir? Yani ben sizin yapacağınız transferlere sokayım aha da forvete defansi koyuyorum demek midir?

Kaya

En büyük sorun,buraya gelen rakiplere karşı nasıl bir plan yapması gerektiğini çözememiş olması.

İç sahada mevkiler arası bu kadar uçurum olmaz. Stoperden forvet oyuncularına 60 metrelik bir boşluk mu olur.  :-X

Biraz Savaş biraz da Ercan dışında hiçkimse canla başla mücadele etmiyor. Bir sıkıntı var ve bir an önce çözülmeli.

Shane_Falco

Stoper'i forvete gönderirsin onu anlarımda bu iş son 5 dk'ye yapılır. 65. dakikada takımın stoperini forvete göndermek nasıl bir düşünce yapısıdır.

Açık açık ben futbol felan oynatamıyorum biz atarsak ancak böyle atarız diyorsun. Yazık çok yazık...

55.hakan

Erken gol gelince panikledi yanlış değişiklikler yaptı fark artınca saçmalamaya başladı. Deplasmandaki maçı kazanacaksın başka telafisi yok.