Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

Ayberk

Hani Lig Tv'nin hazırladığı "Seni özlemiştik Samsunspor" klibi vardı ya Güngören maçının ardından. Orada küme düştüğümüz Malatya maçından sonra gözünden süzülen yaşları gösteriyordu Kenan'ın, ardından da Güngören maçından sonraki sevincini... Ben bildim bileli bu takımın bir parçasıydı Kenan. İlk gittiğim maçta da sahadaydı, son gittiğim maçta da... Yolun açık olsun Kenan YELEK

55(tuncay)55

teknik drektörlük kariyerinin futbol hayatın kadar başarılı olacagına inanıyoruz bu taraftar hep senin arkanda büyük kaptan yolun açık olsun...

>l< >l< >l<

##kdc##

herkes gider sen yine aynı köşede kalırsın kenan komutanım;
İstanbulu senle fethetmek isterdik, yolun açık olsun  >l<

maviay55

çok yerinde bir karar..yolun ve bahtın açık olsun büyük Kaptan  >l< >l<

berusa55

kaptan 55

hoşcakal ALUCRA'lı..

GençKozluklu

Kenan tam bir profesyoneldi. Son dakikaya kadar canını dişine takar mücadele etti.Kulupte teknik adamlık için çalışması süepr olmuş. Adam gib iadam Kenan, yolun açık olsun.

AntZ

Kenan'da "Siyah giyen adamlar" kervanına katıldı.
Antrenörümüz Kenan Yelek  :ok

mehmet yılmaz

Metin Diyadin'in bile teknik direktörüm diye dolanıp, para kazandığı bu sektörde Kenan Yelek o işi 10 kere yapar.
İnşallah Samsunspor'umuz ve Kenan abi için hayırlı olur.

buonanotte

Jubile yakışır kaptana.

55(tuncay)55

teknik ekibin giydigi siyah üstleri satışa çıkarsalar yok satar

55_OrHaN_55

Alucra'lı hemşerim, senin gibi bir oyuncunun en kötü zamanlarda bile, uzun yıllar sadaketle Samsunspor'da oynamandan, şimdi de teknik adam olmandan gurur duydum. Allah (cc) yolunu açık etsin. Sen adamsın adam...

mimar55

yakışır kaptana jübilede hocalıkta

twitter

abi adamı kimse tribüne çağırmadı ya  :redcard:

##kdc##

bugün ki hürriyet gazetesinde haftanın altın karmasında stoper olarak yazılmıştın kenan komutan  :) ( kemalin yerine olsa gerek )