TFF 2. LİG 2019/2020 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Pendikspor

Başlatan ata55, 03 Eylül 2019, 11:57:10

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Sezonun ilk iç saha maçında geçen haftanın verdiği moralle hızlı başlayıp skoru erkenden bulacağımızı düşünüyorum. Skor tahminim 2-0.

evolution55

Arkadaşlar, sosyal medyada bir kaç sayfa adminine yazdım, buradan da sizinle paylaşayım. yarınki maç için biletimi devretmek istiyorum. çevrenizde var ise maça gitmek isteyen, parasını denkleştirememiş öğrenci bir kardeşimiz vs. benimle iletişime geçebilirsiniz.

eprianu

İrfan Buz Twitter'da paylaşımda bulunmuş. Gümüşhane maçından 1-2 gün önce de paylaşımda bulunmuştu. Heyecanı ve isteği her halinden anlaşılıyor. İnşallah her şey yolunda gider de uzun yıllar teknik direktörümüz olur :)

cembaba

Güzel bir ortamda geçen haftaki sinerjiyi yakalarsak, güzel bir galibiyet alabiliriz. Allah yardımcımız olsun.

ata55

3-0 kazanırız diye düşünüyorum. İyi bir futbol bekliyorum.

evolution55

Ayberk

Uzun zaman sonra bu kadar sabırsız bekliyorum sezonun ilk iç saha maçını. En son süper ligdeki Gençlerbirliği maçının öncesinde bu kadar heyecanlıyım takımı görmek için. İnşallah bu sezonun sonu güzel olur.

emre

Uzun zamandır statta maç izleyemiyorum, uzun zaman daha izleyemeyeceğim gibi. Çok özledim. Umarım iyi tribün olur.

Geçen seneden sonra hiç bir maça rahat bakamıyorum. Takımın geçen haftaki havayı sürdürmesi, galibiyet alışkanlığı kazanması için önemli bir maç. Umarım herkesin bariz bir galibiyet beklemesi strese neden olmaz. Gümbür gümbür devam ederiz.

binikalamadım

yayın olmaması il dışındakiler için kabus gibi

Karabudun

Alıntı yapılan: binikalamadım - 08 Eylül 2019, 08:53:56yayın olmaması il dışındakiler için kabus gibi

Bizim günahımız ne? Yayın olmalı, Sakarya'dan farkımız olsun.

cembaba

Nurullah, Enes, Yalçın, Aytaç, Gökhan, Samed Hakan, Gökhan, Kubilay, Samet, Guido, Atabey 11'i bekliyorum.

Shane_Falco

İnternet, youtube birileri bi yerlerden yayınlar umarım

5trawberry

Taraftar yine üzerine düşen görevi yaptı Doğu Batı kapalı gişe. 20 bini aşkın taraftar desteği ile Pendikspor'a fark atarak dosta düşmana korku salmamız gereken maç

elexir

Sadece Samsunspor

Manisa deplasmanda hacettepe karsisinda 3 0 onde dk45. Bunlarla isimiz var. Vuravur almaliyiz gozdagi vermeliyiz