Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Sezonun en güzel gollerinden birini tersten atabilirdi :) tecrübesiz bir oyuncu olduğu belli. Salak herif, taraftarın en sevdiği iki adama pislik yapıyorsun, önce Oktay, sonra Murat. Taraftarın baskısını ve makarasını kaldıramadı, morali bozuldu, eleğe döndü. :) Geçen sezon da Manisa maçında Tolga'yı madara etmiştik, dolu tribün olunca ve birine takınca bitiriyoruz taraftar olarak... :)

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: farUqras - 22 Şubat 2010, 01:46:04
şu videoları attıgınız safyaların linklerinide atsanız bizde bakabilsek..  :-\

Önceki sayfalarda ktunnelleride var videoların , azcık okuman yeterli başlığı ;)

Tufan

taraftar her hafta saracak birşey buluyor kazanınca işin eğlencesi oluyor mesela Ksk maçındada yan hakeme sarmıştık Rize maçı malum zaten taklacı Ümite  :)

Mustee13

cgr

Bu kelto devre arasi takima st.pauli den gelmis sanirim... Son dakikalarda Turgut bu keltoyu gectikten sonra kendini yerlere birakti ya dedim futbol hayati burda bitti herhalde :)   

YaşarDoğu

22 Şubat 2010, 02:37:31 #921 Son düzenlenme: 22 Şubat 2010, 02:55:14 YaþarDoðu
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı

Maç içi görüntüler; futbol, şirinler ,sbç...vee   BİR BABA HİNDi

deado

videolar ve fotograflar için teşekkürler arkadaşlar. gurbette olup maça gidemeyenler için ilaç gibi oluyor.
Bolu maçı şu an itibariyle daha da önem kazandı. Hayırlısıyla kazanacağız.

bengülü

bu büyük taraftara şampiyonluk yakışır harikasınız

pitbul055

Birgün turgutu tribüne çağıracağım aklımın ucundan bile geçmezdi :D

Şiir gibi futbol buna derim işte.maşallah Birezilya gibi takım olmuşuz...

doðan

hehhe  şu kel serhatı harbi iii madara ettik ama bide 61 lerri vardıya ona yetişemedik içim gitti valla :)))

celebi

MEHMET HOCA sanırım sırtından ismin okuyamadılar. beni aradı hocam dedi hacettepedeki 23 numaralı adamın ismi ne öğrenebilir misin tabii ben de net başındayım dedim serhat ne oldu hiç küfrü edeceğiz dedi. adam ondan sonra 90 dakika boyunca zılgıtı yedi :D ;D

Pergani 55

King Of The North

Muhteşem bir skor,Samsun'dan Atşilla deyince hep heyecandan koptum Kanal A'da,tarihi farkı kaçırmışız ama olsun 2-1 den sonrasında korkmuştum açıkcası,teşekkürler tüm emeği geçenlere.4.hafta da güzel bir başlangıç yaptık haftaya.İnşallah Bolu'da hep birlikte takımı destekleyip 5te 5 yapacağız kaçarı yok bu işin.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 22 Şubat 2010, 10:25:45
MEHMET HOCA sanırım sırtından ismin okuyamadılar. beni aradı hocam dedi hacettepedeki 23 numaralı adamın ismi ne öğrenebilir misin tabii ben de net başındayım dedim serhat ne oldu hiç küfrü edeceğiz dedi. adam ondan sonra 90 dakika boyunca zılgıtı yedi :D ;D

Yazıklar olsun size sayın celebi :)

Doğrusu şudur, bu 23 numaralı kel kafa, bizim Oktay'a pislik yapıp, bir de eceline susayarak Murat'a da tekme sallayınca bizim çocuklar 23 falan filaN diye kendisiyle diyalog kurmak istediler. Ben de dedim ki, gençler lütfen, o da bir insan ve onun da bir adı var. Traktörmüş gibi plakasıyla seslenmeyin. ismini öğreneyim, kendisine öyle ulaşmaya çalışın. Hem eğitimde de öyle değil midir sayın çelebi. çocuğa adıyla hitap ederseniz sevinir, mutlu olur. O yüzden seni aradım, yoksa o dediğin çirkin şeyi yapmadım, yapmam, yptırmam!!!!  ;D ;D Sonra bütün maraton ismiyle hitap edince çok mutlu oldu. bir daha kimseye çirkef yapmadı hatta bizim bu iyi niyetimizden o kadar memnun kaldı ki, 3. golde koridor oldu, 4. yü de kendi kalesine atacaktı ki, son anda kaçırdı golü. :) :)