99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

mimar55

Senin için sakat diyenlere sesleniyorum sakatı buysa iyileşmişi nasıl anladınız siz onu  >l< >l<

##kdc##

Alıntı yapılan: fındık - 22 Aralık 2013, 23:56:02
Tamaradığımız adammış meğersem, aferin koca oğlan.

sen ne konuşiyorsun lan değişik  :hnk:

yirmiuc

Her hareketi ile golu dusunuyor. Ama malesef fazla pozisyona sokamiyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

emre

ceza sahasına doğru yapılan ortada topu alacakmış gibi bekleyip aniden defansın arkasına koştuğu pozisyon çok iyiydi. Gol olsa Gekas tadında olacaktı. Takımın düşük olan zeka seviyesini yükseltiyor.

Ayrıca şişirilen topları ya alıyor ya da faul yaptırıyor ki Musa Aydın'la etkili olabiliyoruz duran toplarda.

GökhanÇağlar

Hava toplarının uzmanı, bu adamı sağlı sollu ortalarla buluşturmamız lazım. Sen olmasan o penaltı kaçardı.

Emin Aslantuğ

Adilovicimiz varken, takımımızda düzgün orta kesebilen tek ismin Canberk olması üzüntü verici. Adilovic çok iyi bir golcü. İyi ki almışız.  >l<

furkan5534

valla o penaltıyı atmak yürek ister.o piskolojik baskı altında.adamsın adil..
adam müslüman beyler dağılın  :) :ok

amisos5506

kanatlar biraz daha iyi çalışmalı.ah oktay delibalta.

FaTiH_HaN

Takımda kanat oyuncusu olmayışı adilin performansını çok etkiliyor, manisa maçında bir tane kafa topu geldi onu da yazdı. Şöyle sıfıra inip orta kesecek düz kanat oyuncularımız olsa her maç golü var, tam bir pivot santrafor.

mehmet yılmaz

Alıntı
Samsun'un kralından taraftara
Samsunspor'un gol makinesi Eldin Adilovic, FANATİK'e konuştu.

BORCUMU ÖDÜYORUM'

Manisaspor maçında yaptığı dubleyle galibiyetin baş mimarı olan Boşnak yıldız, Kırmızı-Beyazlı tribünlere övgüler yağdırdı. Türkiye'ye geldiğinde Samsun taraftarının büyük ilgisiyle karşılaştığını belirten yıldız forvet, "Attığım gollerle borcumu ödüyorum" açıklamasını yaptı

Eldin Adilovic... Sezon başında Bosna-Hersek'in FK Zeljeznicar Sarajevo takımından Samsunspor'a transfer edildi. Bosna'daiki kez gol krallığı yaşayan yıldızın kente ayak bastığı gün ise adeta yer yerinden oynadı. Taraftarlar, Adilovic'i büyük bir coşkuyla karşıladı, bağrına bastı. Takıma çabuk uyum sağlayan ve Samsunspor'un hücum gücünü artıran 27 yaşındaki golcüden her geçen hafta beklentiler artarken, kapısını talihsiz bir sakatlık çaldı. Ligin 4. haftasında Denizlispor'la deplasmanda oynanan mücadelede sağ dizine aldığı darbe sonucu formasından 4 hafta uzak kaldı. Bu süreçte 'müzmin sakat' yaftası vurulan Adilovic, yılmadı, çok çalıştı ve kısa sürede toparlandı.

'Düşünmeden kabul ettim'

Şimdilerde ise attığı gollerle takımını Play-Off yarışında tutan isimlerin başında yer aldı. Samsunspor'la 9 lig maçına çıkan 5 gol ve 3 asistle oynayan Kırmızı-Beyazlı krampon, Türkiye'yi, Samsunspor'u, PTT 1. Lig'i ve taraftarı değerlendirdi. İşte Eldin Adilovic'ten FANATİK aracılığıyla camiayı heyecanlandıracak sözler: "Türkiye'ye gelmeyi çok istiyordum... Samsunspor teklif yapınca da tereddütsüz kabul ettim. Çok zor bir ligde mücadele ediyoruz, her takımın birbirini yeneceği çetin bir maraton. Açık konuşmak gerekirse PTT 1. Lig'in bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim. Uyum sorununu aştım, tam kapasiteyle oynamaya başlayacağım derken, şanssız bir sakatlık yaşadım. Bu da benim performansımı olumsuz yönde etkiledi."

'Taraftarımız bir harika'

"Geldiğim günden bu yana yönetim, teknik heyet ve iç sahadaki en büyük kozumuz olan taraftarlarımız beni asla yalnız bırakmadı. Özellikle de tribünlerin bağrına basması beni daha çok kamçıladı, performansımı artırdı. Attığım gollerle onlara olan borcumu ödeyeceğim. Şu an işler yolunda gidiyor ancak şampiyon oluruz diye konuşmak için çok erken. Ama ikinci yarıda daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Türkiye'de Boşnak futbolcu arkadaşlarım var. Onlarla görüşüyorum. Taraftarlar Boşnak oyunculara çok olumlu bakıyor. Bu sadece benim değil, hepimizin ortak görüşü. Türkiye'de Boşnak futbolcu sayısının artacağı kanısındayım."

Ömer Necati Albayrak

sadece55

SametYılmaz55

Ankaraspor maçında ki gol Adiloviç'e yazıldıysa 6,Erdem'e yazıldıysa 5 golü oldu

ugrass

attıgı gol tam bir santrofor goluydü =)

minci

Alıntı yapılan: farUqras - 25 Aralık 2013, 21:28:06
attıgı gol tam bir santrofor goluydü =)
Kalede Tanjumu vardı? :D :D :D

GökhanÇağlar

Adil ilk yarıya çok şanssız bir sakatlıkla başlamasına rağmen toparladı ve 5 golle bitirdi. Orta sahamız ve kanatlarımız yetersiz olduğu için çok pozisyona giremedi. İkinci yarı çok umutluyum bi sakatlık yaşamazsa 11-12 gol bekliyorum.