İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

celebi

yok ben yıllar evel askerdeyken ödeyemedim kredi kartını şimdi ise kara kaplıdayım ;D

supernatural_55

12 Ekim 2009, 20:27:07 #31 Son düzenlenme: 12 Ekim 2009, 20:29:46 supernatural_55
çelebi abi kara kaplıyı yaktılar temerrüte düşse de eğer ödendiyse silindi ödeyen isimler ;D :P ;D

celebi

vallaha mı
o zaman ben iş bankasına gideyim. ar mı hala aynı kart uygulaması

supernatural_55

valla hala var mı bilmiyorum abi ama isimlerin silindiğinden kesin eminim ;)

celebi

supernatural_55

orhan

bende iş bankası samsunspor kartı kullanıyorum ama bankaya sorduğumda anlaşmanın süresinin bittiğini söylemişlerdi.Araştırılıp doğru bilgi arkadaşlarla paylaşılırsa iş bankası samsunspor kredi kartını yeniden canlandırmış oluruz.

YaşarDoğu

Bugün bankadaki görevlilere sordum yeni müracatlar için Samsunspor kartı verilmediğini , mevcut kartlarının devam ettiğini söyledi.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: orhan - 12 Ekim 2009, 21:02:44
bende iş bankası samsunspor kartı kullanıyorum ama bankaya sorduğumda anlaşmanın süresinin bittiğini söylemişlerdi.Araştırılıp doğru bilgi arkadaşlarla paylaşılırsa iş bankası samsunspor kredi kartını yeniden canlandırmış oluruz.

ben epey detaylı bir kaç görüşme yaptım...
1.söylenen Samsunspor  kredi kartı için logoda bir problem olduğundan dolayı şuan için başvuru alamadıklarını ama bir kaç talebin kendilerine geldiğini bu talepleri değerlendirecekleri yönündeydi..gelirlerden samsunspor un payına düşen bir bir meblağ olup olmadığı hakkında ulaşabildiğim hiç kimse bana cevap veremdi..
genel müdürlükten ise  bana bu tip anlaşmaların şube bazında gerçekleştirildiği bunun şubelerden öğrenebileceğimiiz söylendi..bende bunu üzerine merkez şube müdürü ile bir görüşme yaptım bunun bir kaç yıl önceki bir kampanya olduğunu şuan için samsunspora herhangi bir gelir aktarılmadığını söyledi..

yani işin özü şu o kredi kartları sadece o zaman için geliştirilmiş bir kampanya ve şuan için geçerliliği yok..ama daha önceden ellerinde bulunanlara ve isteyene logo lu kredi kartını yollayabiliyorlar ama burda logo ile alakalı bir problemden dolayı geçici bir süre  bu hizmeti yeni isteyenler için şimdilik veremediklerini söylediler..

hangi işimiz doğru gidiyor ki bu doğru gitsin  >:( >:( >:(  bu takıma kim beddua ettiyse sağlam bedua etmiş bir türlü kalkmıyor bu karabulutlar..

serkancengiz

Boşuna işbankasına para kazandırıyormuşum.Bütün alışverişlerimi bu karttan yapıyordum diğer katları iptal etmiştim en çokta üzüldüğüm nokta  alış veriş yaparken Samsunsporuma para kazandırıyorum diyordum. Vaybe

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: serkancengiz - 13 Ekim 2009, 20:19:15
Boşuna işbankasına para kazandırıyormuşum.Bütün alışverişlerimi bu karttan yapıyordum diğer katları iptal etmiştim en çokta üzüldüğüm nokta  alış veriş yaparken Samsunsporuma para kazandırıyorum diyordum. Vaybe

Ben de şu an aynı şeyleri hissediyorum. Bununla ilgili kesin ve net bilgiyi hem bankadan hem de kulüpten sordurmamız lazım. Eğer Samsunspor'umuza faydası yoksa zahmete de gerek yok, direkt iptal ettireceğim.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Ekim 2009, 00:08:08
Ben de şu an aynı şeyleri hissediyorum. Bununla ilgili kesin ve net bilgiyi hem bankadan hem de kulüpten sordurmamız lazım. Eğer Samsunspor'umuza faydası yoksa zahmete de gerek yok, direkt iptal ettireceğim.

abi merkez şube müdürü bana bu şekilde anlattı..tabi klüpten de bi teyyid alınırsa çok daha iyi olur...

mehmet yılmaz

Son bilgiyi paylaşayım arkadaşlar...

Bugün bir arkadaş aracılığıyla kulüpten yetkili bir kişiden bilgi aldık. Her ay bu kartlardan Samsunspor'a para geldiğini söylemiş. Tabii biz yine de emin olamadık :)

Eski başkan Fuat Köktaş'ı aradım. Ona sordum. Kendisi de Samsunspor kredi kartı kullandığını, geçen sezon bunlardan epeyce aldırdığını ve kendi döneminde kesinlikle Samsunspor kulübüne buradan para geldiğini ifade etti. Tabii o da İş Bankasına oaln borca yazılıyormuş, yani nakit bir girdi yok ma borçtan kesiliyor. Fuat Köktaş, en son iki ay öncesine kadar para geldiğini bildiğini ve anlaşmanın devam ettiğini söyledi. Yani kulüpten de böyle dendiğine göre kullanmaya devam...

babasamsunlu

vay anasını bu işbankasının müdürü i..nemidir nedir :) niye bana  öle dedi..neyse eğer devam ediyorsa  temin edelim abicimm..ama logo da bir problem olduğundan bahsetmişlerdi...??

serdaryavuz

zaten bende vardı ve hatırı sayılır şekilde her ay harcama yapıyodum zaten yine devam edelim arkadaşlar.