Şaban Yıldırım Samsun'da ..

Başlatan bengülü, 09 Haziran 2005, 13:26:04

« önceki - sonraki »

bengülü

slm.arkadaşlar samsunspor şaban yıldırımla anlaştı dün akşam istanbulda başkanımızla görüştü ve samsunspora evet dedi  bu haber bence iyi olmadı şaban gibi bizde çok iyi hocalar var samsunspor yükünü kaldıramaz hayırlı olsun ne diyelim

lucapicola

Geçen sene Sakaryasporu çok iyi toparladı.Gelmesi iyi olur.Savaşan bir takım olmaya ihtiyacımız var.Belki de aranan kan Şaban Yıldırım dır.

beşnumara

bence de çok iyi oldu ertuğrul sağlama verilen şans buna verilmesin hem bu adam geçen sene sakarya ile çom iiiiii mücadele etti :lol:

curva55

Ertuğrulu kazandırdık fubola :!: şimdi çok daha iyi bir hocayla anlaştık bizim için iyi oldu.Umarım takımın büyükleri serkan ve celil hocayla problem yaşaöaz.

timofte

şahsen daha farklı bir ismi görmek isterim samsunsporun başında, haber kesinleşti mi bilmiyorum ama şayet kendisi ile anlaşılırsa da samsunspor taraftarı olarak destekleyeceğiz bu ismi..
en azından ertuğprul gibi her hafta samsunspor taraftarını rencide edici söylemler kullanmayacağını düşünüyorum. çünkü son derece sıkılmıştık. samsunsporlu olmanın hele de bu devirde zorlukları yeterince varken, bir de hurma ve ertuğrul sağlam ın sözlerine hedef olmak hiç çekilmiyordu.

jean

daha iyisini bulabilirdik ama belli olmaz gaziantepte nurullah saglama takimi verdi adam 4. bitirdi ve bayagi antronor oldu samsunspor icin iyi olacaksa isim farketmez yeterki yapabilsin

cem and naz55

bende haberi yeni aldım şok oldum ümit kayıhanı beklıyordum ama olsun efendi adam bize düşen hocaya sonuna kadar destek olmaktır

kral55

ertuğruldan iyidir.Para para diye ağlamayacak biri lazım.İnşallah başarılı olur.

Fecr_55

in$allah yeniden ayaklanmamizi saglar ve özledigimiz o rüzgar gibi esen yillarimizi yeniden ya$atir...hayirlisi olsun...

Fecr_55

biraz yava$ ol samsunsporluyum_55...adamin adiyla alay etme hakkina sahip degilsin...begenmezsen begenme, sana uyar uymaz...sana kalmi$ bir$ey...iyi o zaman, sen iyi bir tek.dir. söyle bakalim, bulundugumuz bu $artlar icinde gelecek birisi olsun...bakalim o bizim $artlarimiza uyacak mi??? sacmaliklarla bir yere varamazsin...

kral55

Bu tür tabirler hiç yakışmıyor.Biz forumun belli bir seviyede olmasıyla hep övündük.
Bundan sonrada bu seviyeyi koruyacağından kimsenin şüphesi olmasın.
Samsunsporluyum 55 yazdıkların uslubun bu siteye uymuyor.
 biraz ciddi ve olgun olamazsan bu sitede de olamayacağını göreceksin.

salihcakir

işte on dakika evvel internetspor adresine düşen haber..
Bir süredir teknik direktör arayışlarını sürdüren Samsunspor, Sakaryaspor'un eski çalıştırıcısı Şaban Yıldırım ile anlaştı. İşte haberin ayrıntıları...

Samsunspor'un Teknik Direktörlüğü'ne Şaban Yıldırım getirildi.

Bir süredir teknik direktör arayışlarını sürdüren Samsunspor, Sakaryaspor'un eski çalıştırıcısı Şaban Yıldırım ile anlaştı.

Kulüp yetkilileri, Yıldırım'la her konuda anlaşma sağladıklarını, resmi sözleşmenin ise yarın yapılacağını bildirdi.

Bu arada, genel menajer arayışlarının sürdüğü, Pazartesi günü yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında bu konunun netlik kazanacağı öğrenildi.

Bu haber toplam 16 defa okunmuştur.

ngonge

camiamıza hayırlı olsun.
şaban yıldırım bizim ekolümüze uyan bir isim.
kendisi çok okuyan,efendi ama kazanma hırsı olan,mücadeleci bir yapıya sahip.
bence bize vereceği çok şeyler olacaktır.
gelecek yıl için ümitliyim.(her sene olduğu ve olacağı gibi :) )

tuzlalı

Aklı başında bir adama benziyor. Tahmin ediyorum ki takıma katkı sağlayacaktır. Gerçi Sakarya da en kritik maçlarını kaybetti ama yinede ligin kaşar hocalarını getirmektense Şaban hoca daha iyidir diye düşünüyorum. Samsunumuza hayırlı olsun.

yirmiuc