Teknik Direktörümüz kim olmalı ?

Başlatan þirinler_1965, 01 Haziran 2005, 15:52:36

« önceki - sonraki »

jean

ertugrula sans verdik neden birkez de tanju colaka sans tanimiyoruz ertugrul kadar yapamayacakmi yani

curva55

Tanju olmasında sakın...Direk küme düşeriz.

ngonge

şifo konusunda kararsız herhalde.uyar da olmuyor.bakalım 3. alternatifler kimler?

Rentboy

Tanju çolağın futbol bilgisine laf edemeyiz ama bence tanju bizi hiç çekemez anında satar.Kalıcı bir antrenör kriterlerine uygun bir hoca değil Tanju...

bodensee55

arkadaslar ertugrul adam gibi adam dediniz adam satti bizi tanju colak sata ne yzar hem tanju colak satmaz bilakis hic bi futbolcu hayir demez tanju colak takimin basinda olsa?.-.......buyuk baskan BIRAK BUNLARI TANJU COLAKI GETIR

timofte

Tanju Çolak gözümüzden çok düştü, efsane golcümüz olarak kalmak ve daima saygı ile anılmak varken kendini Samsunspor'dan soyutladı. Düşük tirajlı bir gazetede Fb ve Gs'yi pohpohlayan yazılar yazan bir isim olmayı tercih etti. Bir ara takımda teknik direktör boşluğu olduğunda Samsun'a gelip, yerel Tv'lerde boy göstererek kulis yapıyordu. Şimdi bu yolu da terk etmişe benziyor.
**
Her şeye rağmen ben Tanju'nun Samsunspor'da görev alsa takımı daha sahiplenici bir isim olabileceğini düşünüyorum. Şehirdeki heyecanın da artmasının istendiği bir ortamda, futbolculuk döneminden binlerce hayranı olan Tanju Çolak ile tribünlerin de dolacağını ve halkın başarıya herhangi bir hocadan ziyade Gol Kralımız Tanju ile daha fazla inanacağını düşünüyorum.

kral55

Aykut olsun isterdim ama o da konya ile anlaştı.

ÇarŞamBaLı

samsunsora sahıp cıksında kım olursa olsun

cem and naz55

bugün gztde okudum galiba gözcüydü bir cok tknk trkdörle görüşmüşüz bize en yakın olan ÜMİT KAYIHANmış

ngonge

ümit kayıhan bizi ligden düşürür.adam sırf hava.

timofte

Alıntı yapılan: "cem"bugün gztde okudum galiba gözcüydü bir cok tknk trkdörle görüşmüşüz bize en yakın olan ÜMİT KAYIHANmış

Alıntı yapılan: "ngonge"ümit kayıhan bizi ligden düşürür.adam sırf hava.

Ümit Kayıhan'ın geçmiş yıllarda farklı takımlarda hocalık yaparken aldığı çarpıcı deplasman galibiyetleri hep ilgimi çekmişti. şayet samsunspora gelirse de sevinirim.
aslında bu düşme sözünü son zamanlarda gerektiğinden fazla kullandığımızı düşünüyorum.İsmail Uyanık'ın açıklamalarının da ardından mali konularda birtakım düzelmeler olmasını bekliyorum. bizler de büyükşehir belediyesi ve diğer bazı kuruluşlara mail göndererek baskı yapmalıyız yavaş yavaş diye düşünüyorum.

cem and naz55

bencede ortak bir karar alalım ve mail yollayalım

bodensee55

ertughrulua verilen sans tanju colaka neden verilmemekde samsunlu samsunsporlu oldugu icin mi

`bu adam hem takima bedava gelir parada almaz`?...ertugrul gibi kilif uyudurmaz tam tersine stad her macda ful dolar?takimi havaya atesler?=

bir de yucel uyara guevmeyin bu kadar?bu adam torpil ali bilgicde ayni kafa denki?ikiside torpilci

bence kayitsiz tanju colak gelmeli ...tanju colaki biz taraftar olaraka goreve cagirmaliiz?

syin baskan bu borcu nasil yapddi?bunu bi bilemelim?yoksa hamburgdaki gemi anbarlarinda mi harcadi=?ates olmayan yerden duman cikmaz?

recai

tanju gecen sene neden kovulu son takımından?? Adam sabah antreman yaptırıp oglen izmire kacıp alem yapıyomus. soora ogleden soora geri gelip antreman.. Adam disiplinsiz ve samsunu kume dusurmekten baska ise yaramaz..

salihcakir

recaiye katılıyorum. tanju gibi disiplinsiz iki yüzlü bir adamla olacak iş değil bu. zaman zaman futbol yorumculuğu da yaptı. oradan ne kadar iyi bir taktisyen(!) olduğunu ve ne denli derin bir futbol bilgisine sahip olduğunu(!) anladık..kalsın biz almayalım..