Ertuğrul Sağlam istifa etti..

Başlatan þirinler_1965, 31 Mayıs 2005, 15:32:22

« önceki - sonraki »

Rentboy

Ne diyelim hayırlısı olsun.Bakalım orada nasıl bir grafik çizecek.Hangi teknik direktör gelecek bakalım bizede...

timofte

Ertuğrul Sağlam'ın Samsun'dan gitmesinin ne kadar hayırlı olduğunu ortaya koyan bir açıklaması daha ..

Alıntı
Ertuğrul Sağlam'ın hedefi büyük..
Samsunspor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Sağlam, antrenörlerin başarısında yalnızca aldığı galibiyetlere ve ligdeki puan sıralamasına bakılmasından yakınırken, hedefinin önce büyük takımları sonra milli takımı çalıştırmak olduğunu söyledi..

Ertuğrul Sağlam, Futbol Federasyonu'nun aylık yayın organı ''Tam Saha''da yer alan röportajında, soruları yanıtladı.

-''HEDEFLERİM BÜYÜK''-
Sağlam, büyük hedefleri bulunduğunu ve önce Samsunspor'da yükselişini tamamlayıp, her antrenör gibi büyük takımları ve milli takımı çalıştırmak istediğini söyledi.

Futbolcuyken, dünya çapında kendini kanıtlamış antrenörlerle çalıştığını, hepsinden birşeyler aldığını kaydeden Sağlam, ''Bir antrenörün neler yapmaması gerektiğini de iyi analiz ettim. Daha yolun başındayım, merdivenin ilk basamağındayım. Öğrenmem gereken çok şey var'' dedi.

Samsunspor'da, bir antrenörün 5-10 yılda yaşayacağı sıkıntıları 1 yılda yaşadığını da dile getiren Sağlam, herşeye karşın teknik ekibiyle büyük bir iş başardıklarını ve büyük deneyimler edindiklerini bildirdi.

Bir kere hedefim 'büyük takımlar' diyerek hiçbir deneyimi olmayan bir adam olmana rağmen sana bu şansı veren Samsunspor'u bir kenara koyuyorsun. Vefa diye bir olaydan bahsetmiyorsun.
Biz ne yazık ki ertuğrul sağlam ile bir senemizi boş yere kaybettik. kazanan ertuğrul oldu, teknik direktörlük stajını Süper ligde yaptı, piyasasını yaptı ve şimdi de Kayseri'ye gidiyor. Gitmesine değil, harcanan bir yılımıza üzülüyorum. Yolu açık olsun.

salihcakir

adam sanmıştım; yanılmışım..
YAZIKLAR OLSUN!!

ngonge

ertugrul a takılmayalım artık... da kurtulduk be!! vallahi kesinleşene kadar bu adam gitmezdi diyordum ama kayseri ile anlaştığın duyunca çok sevindim.bundan sonra önümüz açık arkadaşlar...

Fecr_55

en büyük destekcilerinden biriydim...yazik etmi$im destegime...ne yaparsa yapsin, kim bilir belki saci agardiginda iyi bir tek.dir. olabilir ve 'büyük takimlari' yönetebilir...i$te yine basamak olarak kullanildik...kolay ciktin basamaklari, ama aynen o $ekilde de ineceksin...ucarak hemde...kayseriye sabirlar...dilegim biraz fazla kacacak ama yine de söyleyeyim, bizi nasil batirdiysan kayseri de seni öyle batirsin...herkes bizim gibi yufka yürekli degildir, belki de bundan kaybediyoruz...bakalim artik ne gösterecek zaman...