TFF 1. LİG 6. HAFTA | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 16 Eylül 2017, 23:45:54

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

ALLAH belanizi verin sizin topcu teknik direktör bozuntulari.
Rezilsiniz rezil

SametYılmaz55

bayfa55

Yonetim, teknik direktor ve futbolcular Allah sizi kahretsin. Alpay hoca defol git bu sehirden

s_uzunkaya

Olmaz aga olmaz. Takım oyunu,alisma meselesi, takımın oturması filan değil olay. Resmen fert fert takım takım ezigiz, rezİliz. İşler çok kötü...

elexir

mehmet yılmaz

Yazıklar olsun. Erkut'undan Alpay'ına, Samaras'ından bütün takımına kadar. Ayıp be.  >:(

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: elexir - 24 Eylül 2017, 20:57:02
Kansere devammmm  :(

Abi kanserin bile çaresi bulunuyor. Bizim hastaligin çaresi ney

ngonge

90 dakika tek kale oynayıp, ilk şutu 75.dakikada atıp da 90 da gelen gole üzülmemek gerek.

Futbolcuların çoğuna bir şey denebilir ancak bu kadar oyuncuda problem varsa sorunu t.direktörde aramak gerek. Alpay'la olan her dakika zarar. Belki giderse play off u zorlarız 2.devre.

bayfa55

Erkut Tutu bu takımı soyduğun yeter.. Artık bu taraftarın büyük tepkisi şart. Bu ne lan koskoca kulübü kukla yaptılar. Alpayını al defol git

Lusage

Yediğimiz gole gram üzülmedim. Perşembenin gelişi Çarşambadan belliydi... Yarım puan alacak kadar bile oynamadık.

fanatik samsunsporlu

Bunda da vardır bir hayır.En azından Alpay kesin bırakır artık

samsunmania

85.dk stoper alıp niyetini açıkça belli eden ve oyunu okumada biz izleyicilerin bile gerisinde kalan alpay. Buraya kadar artik. Onurunla istifa et. Ama kurduğun bu takımı kim nasıl toplayacak onu da bilemiyorum. Bu seneyi el birliği ile ziyan ettiniz. Yönetime de ayrı bir tebrik gerekiyor.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GurbetciFanatik

eeee hadi
nerde kaldi alpay hoca istifa etti haberleri
tek tesellimiz bu olsun bari bu aksam

ata55

Defol git alpay. sıfatsız, beyinsiz, geri zekalı. seni orada tutan hırsızlarında Allah belasını versin. zehir ettiniz bu sezonu. iktidar yalakası, saray soytarısı. kaleye şu yok, b.k gibi futbol. her hafta dahada geriye giden bir takım.

Ekrem