Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

cezayir55

hem turgay yerine hemde hakan bayraktar yas itibariyle 90 dakikayi kaldiramiyor

FaTiH_HaN

Hakan top tekniğiyle tecrübesiyle oyunu idare ediyor yorulsa bile oyundan düşmüyor hiç yoktan dan dun vurmuyor ayağa pas yapıyor. Ama turgayın teknik kapasitesi düşük pas ortalaması vasat hücümda topla buluştuğunda takımı ileri taşıyomıyor. sezon başından beri hücümda yaptığı en güzel hareket denizli maçında gelişine bir şut çekmişti hayatının vuruşuydu ama denizli kalecisi çok iyi çıkardı. Bence turgayı kenan yada ersinin yerine stoperde kemalin yanına koysak daha çok iş yapar.

55.hakan

Defansa Kemal'in yanına sağlam genç bir stoper lazım.Adanaspor'daki Anıl Karaer beğendiğim bir oyuncu mesela.

Ollivanders

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 26 Ocak 2011, 13:06:22
Ya kemal ile Hakan bayraktar sakatlanırsa ...

LA Bİ SUS DÖVECEM HAAAA....  :) :) :)

TAMAM HAKLISIN BEN SENİN ELEŞTİRİLERİNE SONUNA KATILAYRUMDA YAPMA BÖYLE ...

İNŞALLAH HİÇ BİR TOPÇUMUZ SAKATLANMAZ DİYE DUA EDELİM KARDEŞİM GAMLI BAYKUŞUM  :D :D

babasamsunlu

Çok doğru söylüyorsun da kardeşim bir tanede kanat ortamız olmadı hani sezon başından beri..  ;)
Orta sahayı hakan murat bi şekilde götürüyor ama kanattan gelip gelip içe giriyoruz..kanat ortası veya kornerden neredeyse yok denecek kadar az golümüz var.. :o :o

Velhasıl kelam ben senin eleştirinden çok ya o sakatlanırsa ya bu kırmızı kart görürselerine eleştiri getirdim..Ne o gamlı baykuş gibi...İnşallah hiç bir sakatlık kırmızı kart görmeden sezonu tamamlarız..

Yoksa bende eksik olan ksıımlarda seninle aynı taraftayım..  ;) ;) ;)

özkan

ibrahim maaroufi.fas asıllı belçika uyruklu oyuncu sezon başında interden gitti bonservissiz bir şekilde ve şu anda klübüyle kontratını feshetmiş durumda,adam bize gelmeye razı bugün itibariyle cüzi de bir tutar karşılığında hemde,keşke yönetim samsun tezgahı dışına çıkabilme izni alabilse bazılarından da böylesi dünya yıldızlarını katabilsek kadromuza..

Ollivanders

s_uzunkaya

bugün saat 17.00 de bitiyor herhalde transfer zamanı. bi süpriz olurmu son saatlerde. billy ufuk tamam ama hiç kimsede dudak uçuklamadı herhalde :o...son dakkaa süprizi bekliyorum...

cezayir55

arkadaslar bugun transfermarkette zulfigar bizden ayrilmis gozukuyor bir dogrulugu var mi?

cezayir55

Ollivanders

kuzey55

transfer olmaz artık.sanmıyorum ama bende bir orta saha istiyorum

Gökberk55

bu saatten sonra bişe beklemeyelim yeni transferlerin parasını hep birileri üstlendi bi tanede kulüp kendi alsa iyi olurdu,dün spor 55 te adını bilmediğim antranör bi abi bi fon ayırıp güney amerika,afrika ya fln birer adam yollayıp adam bulduralım dedi süper lig için bizim gibi bütçesi sınırlı takımların böyle şeylere önem vermesi gerektiğini düşünüyorum,bi emenike bulsak maddi olarak çok rahatlarız

yirmiuc

arkadaşlar bafraspordan da burak elitok transfer edilmiş.
hayırlı olsun.