SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

berusa55

Gazipark Samsunspor Store Hizmete Açıldı

Gazipark Samsunspor Store bugün saat 13:00'da hizmete açıldı.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Samsunspor'un Gaziparkta ki store mağazasının açılışı bugün saat 13:00'da yapıldı. Samsunspor Başkanı Emin Kar ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yaptığı açılışa Asbaşkan Erdem Eynel, Genel Koordinatör Hasan Şengün ve diğer yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Teknik Heyetten Erhan Altın ve Taner Gülleri'nin yanısıra Adem, Halil İbrahim, Aykut, Kere, Turgay, Roberts, Hakan ve Canberk te açılışta yerlerini aldı.

Taraftarın yoğun ilgi gösterdiği açılışta Samsunspor futbol okulundan da minik futbol takımı oyuncuları geldi.

Katılan konukların da alışveriş yaptığı açılışta Necattin Demirtaş'da bir forma satın aldı. Demirtaş mağazanın Samsunspor'a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

http://www.haberexen.com/gazipark-samsunspor-store-hizmete-acildi--109556h.htm

cgr

Arkadaş kim bu Cüneyt Yaşar ? :) Her haberin altından o çıkıyor ? :P

beşnumara

Örtmenm atamamadı ya canı sıkıldıkça haber yapıyo. haberexen trabzonlu değilmiydi ılker aktaş yerine bu cingene gaptıralım :)

##kdc##

kaptan 55

gerek siyasi gerekse işadamı olarak kariyerinin önüne SAMSUN adını koyup bu şehirde bu takımı kim sahipsiz bıraıyorsa adam değil benim gözümde.Bu bakanda olsa vekilde olsa ülkenin en büyük şirketlerinin arasına giren işadamıda olsa benim gözümde adam değil,istanbul takımlarının  storelarının açılışana bizzat katılıp çiçek gönderenler,alışveriş yapanlar bugün neredeydiler,seçim zamanı atkısını,formasını üzerlerinden çıkarmayanlar,takım iyi giderken protokol tribününde yer bırakmayanlar bu şehirde adamsınız?

emeği geçen herkese özellikle bizim tayfaya ve ilkadım belediye başkanına emekleri için çok teşekkür ederiz.

Yunusemre55

Keşke Büyük Başkan'a özel t-short yapılsaydı. Gider alırdım kendim böyle bir t-short yapcam.

Ollivanders

Satışlar iyiydi gerçekten. Allah nazarlardan saklasın çok guzel bir storemiz oldu. Yeni tasarımlar yapılacaktır. Yeni formalar da geldiginde her şey daha guzel olacak. Yurtdışı satışların yılbaşından sonra mümkün olacagını duydum. Bunun yanında store un internet sayfasındaki sorunlar halledilecekmiş en kısa zamanda. Samsunspor store de yarından itibaren kombine satışı da yapılacakmış.

Yönetime gelen abilerime  de helal olsun.Emeğiniz çok büyük. İyi ki varsınız.

samsunum

Lovellete bize ayrılan yer ne oldu acaba

babasamsunlu

SATIŞLAR ARTSIN DİYE :kanka: :kanka: :kanka: :kanka:

mehmet yılmaz

Nostalji Çubuklu Forma 45 TL

Tavsiye edilir ;)

supernatural_55

hayırlı olsun..Allah razı olsun gerçekten çok güzel görünüyor, biz de yarın bi siftah yapalım t short çok güzelmiş gerçekten :P :P

lucarelli

çok önemli bir iş yapıldı. Emeklerinize sağlık. Merkezde olan store un satışları da artacaktır.

cany

13 Eylül 2012, 20:48:24 #57 Son düzenlenme: 13 Eylül 2012, 20:57:24 cany
Dükkanın yeri de güzel içi de. Ürün çeşitliliği artınca daha da mükemmel olacak >l<

Ekrem

Çok güzel bir iş yapıldı gerek yönetimdeki abilerimizin gerekse store için çalışıp çabalayan abilerimizin,kardeşlerimizin emeğine yüreğine sağlık .
Tişörtler çok güzel olmuş iki tane alma fırsatım oldu . Ürün çeşitliliği arttıkça dahada güzel olacaktır inşallah şu kısa sürede yapılanlar bile büyük başarı  :) samsunspor_x

Ayberk

şuan için gerçekleşmesi imkansız biliyorum ama hep şunun gibi birşey hayal etmişimdir:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=495570307122500&set=a.198959116783622.53288.158317327514468&type=1&theater

efsane olmuş oyuncuların bal mumu heykellerinin sergilendiği, unutulmaz maçların, kulüp tarihiyle ilgili önemli hatıraların ve tabi ki kupaların sergilendiği bir müze. müze çıkışında ufak biblolar, resmi dergi vs satılan bir kısım... yanında ufak bir restoran, menülere ise bu kulübe mal olmuş oyuncuların, başkanların isimleri verilmiş mesela... hayalini kurduğum şeydi hep. ama hep "bizim belediye başkanları kulübe ne vermiş ki böyle bir yer tahsis etsinler" derdim. şimdi bir süredir görüyorum ki sağolsun Necaattin Başkan elinden geleni yapıyor. Bir gün niçin olmasın? :)