13- Oğuzhan Azğar

Başlatan gozgoz yýlmaz, 10 Ağustos 2009, 23:14:15

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

10 Ağustos 2009, 23:14:15 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2012, 21:38:31 salihcakir

Kişisel Bilgiler  
Doğum Yeri  : SAMSUN  
Doğum Tarihi  : 14 Temmuz 1993  
Uyruk : TC  
Lisans No  : 1018506  
Kulüp  : SAMSUNSPOR  

Yaşı çok küçük ama 3-4 sene içinde çok önemli bir oyuncu olacak bence. Yaş kategorilerinde 19 defa milli olmuş.

mehmet yılmaz

Henüz 16 yaşında olmasına rağmen Erciyessporla bu gece oynanan ve 0-0 biten sezon açılışı hazırlık maçında özgüveni yüksek, iyi bir oyun koydu ortaya. Gerçekten çok sevindim ve kutlarım Oğuzhan'ı.

Akyol

Oğuzhan tahminlerimin çok çok üstünde oynadı gurur duydum onunla helal olsun bu çocuğa kesinlikle şans verilsin süper bir stoper ve sağ bek geliyor..

Kais

sağda oguzhan solda serkan iyiydi bence böyle devam edilmeli

sersa

Gerçekten güzel oynadı helal olsun ;)

**KaR6**

oğuzhan gerek fiziği gerek sahada ki durusu ile gelecekte ki yıldız adaylarından biri bizim için, umarım bozmaz kendini ve koydugu hedeflere konsantre olur sadece futbol adına..

scorfield

sürpriz bir performans ortaya koydu.

futbol kumaşının iyi olduğunu herkese gösterdi. umarım böyle devam eder.

Recep

inşallah sercan ve sefayla fazla takılmaz yoksa yazık eder kendine
bize bu değerler lazım

pitbul055

erciyes maçında ışık verdi.bu yönetici abdi azgarın oğlu değilmi.

kerem55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Ağustos 2009, 13:43:13
oğuzhan gerek fiziği gerek sahada ki durusu ile gelecekte ki yıldız adaylarından biri bizim için, umarım bozmaz kendini ve koydugu hedeflere konsantre olur sadece futbol adına..

AllydeenleaR

bizde yönetici wardı sanırım soyadı azgar onun oğlu mu yoksa

Amsterdamli

Abdi Azgar Oguzhanin amcasi

cemanapal

bu genç kardeşimizde çok büyük istikbal vadediyor yeni gelenlerle beraber çok işler yaparlar ;) ;) ;)

cemanapal

abdi agbiyi çok iyi tanırım kendisi RİZELİ agbimiz ama SAMSUNLU kadarda hatta dahada fazlasını vermeye çalışıyor bu takıma saol abdi abi iyiki varsın senin takıma olan katkılarını ben çok iyi biliyorum bu yüzdendirki bende senden alış verişimi her zaman yapıyorum  yapacagımda arkadaşlar abdi abimiz ELİF kuyumcu sahibidir bilgilerinize

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cemanapal - 04 Eylül 2009, 18:24:00
abdi agbiyi çok iyi tanırım kendisi RİZELİ agbimiz ama SAMSUNLU kadarda hatta dahada fazlasını vermeye çalışıyor bu takıma saol abdi abi iyiki varsın senin takıma olan katkılarını ben çok iyi biliyorum bu yüzdendirki bende senden alış verişimi her zaman yapıyorum  yapacagımda arkadaşlar abdi abimiz ELİF kuyumcu sahibidir bilgilerinize

reklamlarrrrrrrr ;D