2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

samsunspor_xu oyuncu seçti muhtemelen bi karabüğe bak birde samsuna elin adamı akıllı karabükde sosyal hayat 0 yakın giidp maden oçaklarını mı gezeçekti para bence bahane başkan söyleyemiyo şehir farkını

Ertuğrul Sağlam

Samsun Spor basınından bir gazetecinin söylediğini aynen aktarıyorum!...
Ekigho Ehiosun gelmedi gelmeyecekte. Birtane forvet ve Dünyaca ünlü bir ortasaha oyuncusu ile görüşmeler bitmek üzereymiş... Nekadar doğru bilmiyorum. Zaman herşeyi gösterecek.

cezayir55

FaTiH_HaN

Bence Karabük başkanının haklılık payı var tamam serbest piyasa her klüp istediği oyuncuya talip olabilir ama eğer olay karabük başkanının söylediği şekilde gerçekleştiyse biz haklı değiliz aynı işi trabzon yapsa ben eleştirirdim şahsen.

Dartagnan

Su baslıgı kitlesek mi? Yeter da başım döndü !!!  Bu nasıl bır dönemmiş.Vallahi Midem bulandı !!!

Akyol

Cambiasso'da sona gelinmiş, Zanetti göz kırpmış, Aimar işaret fişeği atmış. Görüşmeler sürüyor, bitti bitecek  :ok :kanka:

cembaba

Ronaldo Samsunspor'da..

94 Milyon Euro'ya Real Madrid'e transfer olan Cristiano Ronaldo; "Samsunspor gibi büyük bir kulüpte ücretsiz oynarım. Samsunspor tarihi ve camiasıyla çok büyük bir kulüp. Madrid'de zaten mutlu değilim" dedi Cumartesi günü takım arkadaşlarıyla bir araya gelecek olan Ronaldo'nun Pazartesi imza atması bekleniyor.

krall55

artık bitsin şu transfer olayı beklemekten sıkıldık ordu bile neredeyse tranferi bitirdi. spor bakanı da alsın getirsin 2 topcu samsunspora daha önce bunun örneklerini eskişehirde,antalyada,mersinde gördük. bizim siyasiler sadece  boş vaatten başka birşey bilmiyorlar.

kamuri

Alıntı yapılan: krall55 - 14 Temmuz 2011, 14:01:42
artık bitsin şu transfer olayı beklemekten sıkıldık ordu bile neredeyse tranferi bitirdi. spor bakanı da alsın getirsin 2 topcu samsunspora daha önce bunun örneklerini eskişehirde,antalyada,mersinde gördük. bizim siyasiler sadece  boş vaatten başka birşey bilmiyorlar.
trabzonu ve nafız özakı unutma

Akyol

Alıntı yapılan: CemBaba - 14 Temmuz 2011, 14:01:09
Ronaldo Samsunspor'da..

94 Milyon Euro'ya Real Madrid'e transfer olan Cristiano Ronaldo; "Samsunspor gibi büyük bir kulüpte ücretsiz oynarım. Samsunspor tarihi ve camiasıyla çok büyük bir kulüp. Madrid'de zaten mutlu değilim" dedi Cumartesi günü takım arkadaşlarıyla bir araya gelecek olan Ronaldo'nun Pazartesi imza atması bekleniyor.

Yerel Medya Ronaldo transferinden mutlu gözükmüyor. 1 Tane bile haberi yapılmamış peesss  :kafa:

Stoper

Samsun Spor basınından bir gazeteci transferimiz hakkında birşeyler söylemişse kesin yalandır. Ekigho gelmiyecek diyorsa , kesin gelecek demektir. Samsun da adam gibi basın mı var (=

sersa

samsunluerhan

isim              uyruk        değer                yaş   boy  kilo
Macedo   [Brezilya]    2.250.000      32   192   84               

Pal Lazar   [Macaristan]          23   177   73                  

Hakan Arsla[Türkiye]    150.000      23   186   76                  

Andre Bahia   [Brezilya]    3.750.000      28   182   kilo75                  

Serdar Gürler (kiralık)   200.000      20   176   65                  

Selim Teber   [Türkiye]    3.000.000      30   185   83                  

Onur Türk   [Türkiye]    100.000      23                        

Egidio Arevalo Uruguay]    2.500.000   O   29   168   65                  

Banel Nicolita[Romanya]    2.000.000   O   26   175   68                  

Armağan Kuş[Türkiye]    50.000   O   19   176   72                  

Burak Çalık   [Türkiye]    250.000   F   22   
MAÇKOLİK/SAMSUNSPOR/TRANFERLERİ

SSKLA

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 14 Temmuz 2011, 13:35:40
samsunspor_xu oyuncu seçti muhtemelen bi karabüğe bak birde samsuna elin adamı akıllı karabükde sosyal hayat 0 yakın giidp maden oçaklarını mı gezeçekti para bence bahane başkan söyleyemiyo şehir farkını

Aynen öyle bende baba tarafından Bartınlıyım ve Karabük'te de akrabalrımız var ve kesinlikle orda hayat yok çok itici bir şehir ;)

Turuncu

Karabük'e Samsun çelmesi!

Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin, ''Nijeryalı Ekigho Ehiosun ile ilgili 2 aydır görüşmekteyiz, devreye Samsunspor'un girmesiyle transfer çalışması aksadı'' dedi.

Nevzat Şahin, Hasan Doğan Tesisleri'ndeki Alt Yapı Futbol Okulu'nun açılışı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, eski futbolcuları Emmanuel Emenike'nin de arkadaşı Ekigho Ehiosun ile ilgilendiklerini, Nijerya Konsolosluğu ve Türkiye emniyetinden izin alarak uçak biletini de gönderdiklerini söyledi.

Afrika'daki futbolcuların sözlerinin pek geçerli sayılmadığını, kulüp başkanlarının menajer olarak ortaya çıktığını iddia eden Şahin, şöyle konuştu: ''Menajerler bir değil, 3 veya 4 tane çıkıyor. Herkes başka bir şey söylüyor. Türkiye'deki menajerlik sistemi de bana göre yanlış. Biz transfer çalışmalarını yaparken, Samsunspor araya giriyor ve bizim verdiğimiz 150-200 bin avrodan daha fazla fiyat koyuyor. Samsunspor başkanı ile görüştüm, bunun yanlış olduğunu, kulüplerimizin maddi anlamda zarar göreceğini söyledim. O da büyük bir olgunlukla karşıladı ve (benim bu konuda haberim yok, hemen ilgili kurumları arıyorum ve bu konudan çekiliyoruz) diye söylemişti bana 2 gün önce. Ama maalesef yine dün duyumlar aldım. Ekigho Ehiosun'u getirmişler gibi duyumlar alıyorum. Bizde işin peşini bırakmıyoruz. Sonuna kadar nereye kadar gidilecekse. İzlediğimiz, geçekten değer verdiğimiz bir oyuncuydu ama önemli değil.''

"YAŞANAN OLUMSUZLUĞA ÜZÜLDÜK"
Şahin, Ekigho Ehiosun transferi konusunda Samsuspor ile aralarında yaşanan olumsuzluğa üzüldüklerini belirterek, şunları kaydetti: ''Bu tür olaylar Anadolu kulüplerinde ve diğer kulüplerde yaşanmamalıdır. Transfer olur ya da olmaz ama önemli olanın kulüpler arasındaki ilişkilerdir. Sonuçta maddi zarara uğruyoruz, menajerler kazanıyor. Yani ülkemizin parası dışarı gidiyor. Böyle durumla karşılaştık ama B planımız var, hatta C planımız da var. Hiç önemli değil. Nasip olursa biz takım olarak Slovenya'ya uçuyoruz. Oraya mutlaka bir santrfor getireceğiz.''

www.ligtv.com.tr