2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

veis

ortasaha top yapacak oyun kurucularımız hakan bayraktar veya murat yıldırım bu lige biri epeyce yaşlı digeri epeyce genç kalacak gibime geliyor.tamam golcü özellikli oyuncu lazım bu takıma ama maestro yok ortalarda.ya içeriden birsine bu görevi verip başarmaya çalışmalı hoca yada iybir orta saha cı ya ihtiyacımız var.

fat55

iyi bir orta saha ve golcü şart.yedek kaleci ve sol kanat da alınabilir.

Sol Açık

Alıntı yapılan: farUqras - 13 Temmuz 2011, 23:04:10
Ekigho suan samsunda gözümüz aydın. domingez hafta sonu burda ve nicolit'da pürüz var.. hadi iyi geceler =))

Aslında Ekigho, Dominguez, Nicolita ve yedek kaleci olarak da Atilla Özmen'i aldık mı, ben transfer bitmiştir derim. Çünkü hem birçok kişinin dediği forvet ihtiyacı karşılanmış olur, hem (veis'in yazdığı da çok doğru) oyun kurucuya çözüm bulunur, hem kanatta gerçekten hücumcu bir oyuncu daha edinmiş oluruz, hem de olası bir Ahmet Şahin krizinde alternatifimiz oluşur.

Çok şey mi istiyorum...  :D

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 14 Temmuz 2011, 11:02:13
Aslında Ekigho, Dominguez, Nicolita ve yedek kaleci olarak da Atilla Özmen'i aldık mı, ben transfer bitmiştir derim. Çünkü hem birçok kişinin dediği forvet ihtiyacı karşılanmış olur, hem (veis'in yazdığı da çok doğru) oyun kurucuya çözüm bulunur, hem kanatta gerçekten hücumcu bir oyuncu daha edinmiş oluruz, hem de olası bir Ahmet Şahin krizinde alternatifimiz oluşur.

Çok şey mi istiyorum...  :D

Atilla Özmen Bucasporda kalsa 2. kaleci olcaktı Ömer Kahvecinin arkasında.Yani pek Ahmet Şahine alternatif olarak alındığını sanmıyorum.Daha çok Kılıçarslan'a alternatif bir kaleci

55ertan

14 Temmuz 2011, 11:35:27 #5990 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2011, 12:44:42 55ertan
Alıntı yapılan: Sol Açık - 14 Temmuz 2011, 11:02:13

Çok şey mi istiyorum...  :D

benim icinde transfer bitmis olur, yanliz riosun yerine bir de sarp alinabilir

samsunspor.co.nr

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 14 Temmuz 2011, 12:28:28
freebanel.sport.ro nicolita icin web sitesi.

Dilekçede yazılan Romence:
"Banel Nicolita a alergat peste 20000 de kilometri pentru echipa Steaua, a jucat zeci de meciuri, a obtinut calificari importante in Europa si consider ca si-a facut datoria fata de acest club si ca merita un transfer in strainatate.
Domnule Gigi Becali, solicit sa scadeti pretentiile financiare pentru un transfer la lui Banel in strainatate. Merita! Domnule Gigi Becali, fiti MARE!"

Bunu translate.google'da İngilizceye çevirir (ki translate.google'ın ingilizce çevirileri iyi, türkçe genellikle korkunç) ve o İngilizceyi de kendimiz Türkçeye dönüştürürsek, şöyle bir metin çıkıyor;

"Banel Nicolita Steaua takımı için 20000 mil yol yapmış, düzinelerce maç oynamış, pek çok önemli Avrupa elemesinin kazanılmasını sağlamış ve bence klübe olan borcunu ödeyerek, yurtdışına transfere hak kazanmıştır.
Sayın Gigi Becali, Banel'in yurtdışına transferi için mali taleplerin düşürülmesi gerekmekte. Bunu görmek istiyoruz ve Sayın Gigi Becali'den BÜYÜKLÜK göstermesini bekliyoruz!"

Bu harbiden ilginç! 2405 imza var. Bence bunu ulusal basına falan da geçmek gerek, kesin ilgilerini çeker. Futbolcu hakları anlamında da taraftarın bir oyuncunun isteklerinin yerine getirilmesi için yaptıkları örgütlenme anlamında da ilginç...

SSKLA

Buca'nın genç kalecisi Samsunspor'da

Transfer çalışmalarını sürdüren Samsunspor nokta transferler yapmaya devam ediyor.

Transfer çalışmalarını büyük titizlikle sürdüren Samsunspor,Bucaspor'un genç kalecisi Atilla Özmen ile anlaştı.2006 yılında Altay' da profesyonel olan ve Beşiktaş, Konyaspor, Bucaspor forması giyen Atilla 1988 doğumlu ve 1,89 boyunda.

Kaynak: Netkulis.com

sersa

Hadi hayırlı olsun hem genç kaleci kadro derinliği açısından iyi olur hemde Ahmet'i örnek alarak kendini geliştirebilir...

samsunluerhan

Samsunspor'dan Karabük'e çalım     samsunspor_x

Süper Ligin yeni takımı Samsunspor transferde de hızlı.

Karadeniz ekibi, Kardemir Karabükspor'un uzun süredir peşinde olduğu Nijeryalı Ekigho Ehiosun'a imza attırmak üzere. Golcü oyuncunun menajeri Emmanuel Omijeh, Samsunsporla  büyük ölçüde anlaştıklarını belirterek, "Hafta sonuna kadar imza atabiliriz" dedi.

samsunluerhan

Bank Asyada en az gol yiyen takım olarak süper lige çıktık bu özelliğimize katkı sağlaya bilirse yeni transferler biz çok başarılı oluruz :_nazar

samsunspor.co.nr

Karabükspor'dan Samsunspor'a tepki

DHA - 14/07/2011 13:12:39

Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin, kulübün açtığı yaz futbol okulunda gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Nevzat Şahin, Nijerya Warri Wolves Kulübü'nde oynayan ve Nijerya Milli takımında da forma giyen Ekigho Ehiosun ile 2 aydır görüşme yaptıklarını belirterek, "Ekigho Ehiosun arkadaşı olan Emenike ile görüşmüş. Karabükspor'un kendisini transfer etmek istediğini söylemiş. Ancak, Afrika'da ki futbolcuların sözleri pek geçerli değil. Bakıyorsunuz karşınıza kulüp başkanı menajer olarak çıkıyor. Menajerler bir tane değil 3 veya 4 tane çıkıyor. Herkes başka bir şey söylüyor. Geçen hafta bütün izinlerini, uçak biletine kadar aldık. Nijerya Konsolosluğu'ndan, Türkiye emniyetinden izin aldık. Maalesef, Samsunspor devreye giriyor ve bizim fiyatımızın 150-200 bin Euro üzerinde bir fiyat koyuyor" dedi.

B ve C planlarının olduğunu ifade eden Şahin, "Samsunspor Başkanı ile telefonda görüştüm. Bunun yanlış olduğunu, birbirimizin kulüplerimizin maddi olarak zarar göreceğini, bunu yapmamamız gerektiğini söyledim. O da büyük bir olgunlukla karşılamıştı ve 'Benim bu konuda haberim yoktu. Hemen ilgili kurumları arıyorum ve bu konudan çekiliyoruz' diye bana 2 gün önce söylemişti. Ama maalesef yine dün duyumlar aldım. İşte Ekigho Ehiosun'u getirmişler gibi duyumlar alıyorum. Gerçekten değer verdiğimiz bir oyuncuydu ama önemli değil. Olur ya da olmaz, önemli olan kulüpler arasında olan ilişkilerdir. Bunların Anadolu kulüplerinde yaşanmaması gerekir. Diğer kulüplerde de yaşanmasın. Sonuçta maddi olarak zarara uğruyoruz. Menajerler kazanıyor. Yani ülkemizin parası dışarı gidiyor. Böyle bir durumla karşılaştık ama B planımız var, hatta C planımız da var. Hiç önemli değil. Nasip olursa biz takım olarak Slovenya'ya uçuyoruz. Oradan mutlaka bir santrafor getireceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak : sporx.com

cezayir55

abi utanin ya emenikeden 9 milyon euro aldiniz  ayrica bu is normal  turkiyede herkes aynisini yapiyor senin talip oldugun oyuncuya bende talip olurum  resmen sacmalamis  karabuk baskani

ngonge

2 aydır bir adamı alamıyorlar, sonra suçlu biz oluyoruz. Yok öyle yağma.