Bank Asya 1.Lig 17.Hafta | Adanaspor - Samsunspor'umuz : 1-0

Başlatan MeL_55, 14 Aralık 2008, 19:03:14

« önceki - sonraki »

kuzey55

adanalı arkadaşlar bizim foruma seviyesiz demişler :) bi de bize laz demişler..cahilmisiniz yahu biz laz değiliz karadenizliyiz,her karadenizli de laz değildir.rahatsız olmuşlar galiba değerli adanalı arkadaşlar seviyeli olalım lütfen :D şaka bi yana adanayla bi sorunumuz yok.kimseyi de küçümsemiyoruz ayrıca ilk yarı hedeflediğimiz 20 puandayız.o yüzden biraz rahatız galiba.bu maçta da her maçta olduğu gibi favori kendimizi gösteriyoruz.bunun adanayla falan alakası yok yani...

beşnumara

bizim foruma seviyesiz diyenler seviyemize inmeyin o zaman bas git gevşekler :D

kuzey55

beşnumara

elemanın biri demiş ki: bir çok topicte argo kelimelere rastlıyoruz.yaptığımız muhabbet de moralini bozmuş.yaaa ne desem ki şimdi.allaha kitaba hiç bir sebep olmaksızın sövenler samsunlular heralde.bizim siteye argo kullanılıyo diye seviyesiz deniliyosa siz sondajla yer açıp kendinize yaşayacak yer yapın ;)

red_white

harbisamsunsporlu5517

deplasmanlarda cok zorlanıyoruz bu sansızlıgımıza adanaspor macıyla bırlıkte son verırız inşallah

Adige

Bu macı alırsak Cok Rahat Giricez Devre Arasına Adana-karabük macında karabük baskılı oynadı cok gol kacirdi yani sağlam bastırırısak macı aliriz.

Kais

Hakan yok Gokhan yok Turgut yok 1 kısı daha yok ama 4 u de as takımdan oyuncular zorlanırız ama en kotu beraberlık ınsallah adana ıyı takım degıl bence bızım baskımıza dayancaklarını sanmıyorum ama bızde baskıyı ılk dakıkadan degılde ılk yarı uzerımıze cekıp kontrayla gol bulmaya calısırız sanırım ıkıncı yarıdada baskıyı kurarız yanı ılk yarı kendımızı yormayız 2 ıncı yarı 60 dan sonra baslarız ve yenerız dıye dusunuyorum bıraz karısık oldu ama ıdare edın anlatma zorlugum var

europe_55

Insallah bu maci alalim gerisi gelecek...

Bizim forum´a seviyesiz diyenler önce kendilerine baksin biz seviyemizden memnunuz...

kumköylü ahmet

maço

turgutun eksıklıgını sakarya macında hıssettık.turgut kotu adam degıl en azından ılerıye topları cok ıyı tasıyo ve defansımızı rahatlatıyor

bu macta oktayda olmayacak.

bence oktayın olmamasından daha kotu olan gokhanla hakanın olmaması defansta nasıl organıze olacaz.

bızım genc defans oyuncumuz vardı ısmaıl dıye o noldu acaba

europe_55

SAMSUN´da birseyler olacak insallah...

Yardim kampanyasi, BS.Bld.Baskani Yusuf ziya yilmaz´in bizim baskanla bayramlasmasi,...

Insallah bu macida alirsak hedef Play-off´a dogru gider...

ceto

Alıntı yapılan: beşnumara - 16 Aralık 2008, 03:02:32
sevgili gozgoz yılmaz aslında adanaspor başkanı bayram akgül iyi bir başkandır ama takıma şehir destek çıkmıyo.geçen sene demirspora verilen paranın kdvsi verilse adanaspor çıkmaya oynar ama bu zihniyet geçen seneki bayram akgül'deydi.bayram akgül bu sene enteresan kararlar veriyo enteresan hiç kimsenin anlayamayacağı şeyler yapıyo.bu arada kardeş ben hep adanadayımm.adanaya gelirsen diye bir şey yok.samsundan veya istanbuldan gelen olmasa bile biz 15-20 kişi yani üni.den gideceğizz.bakalım adanaspor maçına ilk defa gideceğim demirspor taraftarlarının karşıladığı gibi karşılayabilecekler mi?ben demirspor maçına samsunspor atkımla gittiğimde hoşgeldin abi diyolardı hoşgeldin kardeşim diyorlardı göreceğiz pazar günü gazipaşada gezerken nelerle karşılaşacağız...

Başkanımız hakkında söylediklerin aslında bi nevi dogru... Geçen seneye nazaran bu sene biraz daha farklı kararlar aldı...Hataları da oldu.. Zaten kendiside yaptıgı hatayı kabul etti... Hüsnü hocayı getirmenin hata oldugunu anladı..Hüsnü hoca yollandıktan sonra yeni gelen hocalarda eldeki futbolcularla olabilecegin en iyisini yapmaya calıstı...Ve şuan Metin Yıldız takıma biraz güven kazandırdı...Devre arası hata yapmadan güzel transferlerle alt sıralardan kurtulacagız inş.

seckin55

Sadece Samsunspor