Bank Asya 1.Lig 17.Hafta | Adanaspor - Samsunspor'umuz : 1-0

Başlatan MeL_55, 14 Aralık 2008, 19:03:14

« önceki - sonraki »

Mert

Merak etme adanalı arkadaş kazanan hem dostluk hem de Samsunspor olcak.

ceto

Alıntı yapılan: Mert 55 - 15 Aralık 2008, 20:39:24
Merak etme adanalı arkadaş kazanan hem dostluk hem de Samsunspor olcak.

Hadi bakalım...
Güzel zorlu bi maç olacak...
Adanaya geliyormusunuz ?

ali ihsan

Kenan'ın yanında kimi oynatacak acaba Ercüment Hoca.2 stoperimizde yok...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 15 Aralık 2008, 22:24:52
Kenan'ın yanında kimi oynatacak acaba Ercüment Hoca.2 stoperimizde yok...

İsmail oynar büyük ihtimalle. 1991 doğumlu, zıpkın gibi çocuk. Ama tecrübe hiç yok. Antalya kupa maçında ilk 45 dakika oynamıştı. Çok beğenmiştim ben. Ama sakatlanıp çıktı oyundan.

Mert

Alıntı yapılan: ceto - 15 Aralık 2008, 21:08:46
Hadi bakalım...
Adanaya geliyormusunuz ?

Hayırlısı diyelim..

seckin55

Veysel yinemi sakat.bilgisi olan varmı..eger sakat degılse veysel ile de başlayabilir hoca..

seckin55

Bu arada Sakarya maç oncesi eski oyuncumuz Hakkı stada giriyordu..selamlaştık, çok canayakın gerçekten..eger transfer yapabılırsek hakkı tekrar yuvaya dönebılır diye tahmin edebılıyorum..defansta sorunlarımız var özelllikle sakrya maçında çok ama çok acık verdık.

Sadece Samsunspor

veysel oynar büyük ihtimal bide tabiiki geleceğinden çok umutlu olduğum ismail hacıhafizoğlu var onu bende antalya maçında izlemişti çokda iyidi. kendisi 91 doğumlu ama duruşu görünüşü falan fiziği iyi umarım o oynar başarılı oynuyor. benimde bi arkadaşım var 91 doğumlu 2-3 aydır a takım ile idmanlara çıkıyor adı başaran umarım oda samsunsporun golcüsü olacak ilerde

beşnumara

adanasporla ilgili hakkı bize her şeyi söyler yeter ki 2 dakika kafaya alalım.hafta içi hakkıyı gören olursa kafaya  alsın :D :D

beşnumara

aslında bu maçta deplasman diye korkmazsak yeneriz rahat olmasa da.zaten son 2 galibiyeti rahat aldığımız söylenemez.bana göre adanasporun en önemli futbolcusu emrah bedir.o da yokken şu işi bitirmemiz lazım.her iki takımın da önemli eksikleri var,her iki takımın da kadrosu sınırlı ama bizim takım genç takım olduğu için oynayamayacak oyuncunun yerine yine genç oyuncu koyarak açığı kapatacağız.bu maçta bence ömürü ilk 11de oynatacak.bence maç karşıyaka maçı gibi geçecek.bana kalırsa normal oyunumuzu oynamalıyız.her ne kadar oktayla hakan yoksa da oktayın ve hakanın yerine oynayacak genç oyunculara büyük fırsat.

kuzey55

Alıntı yapılan: ceto - 15 Aralık 2008, 21:08:46
Hadi bakalım...
Adanaya geliyormusunuz ?

geliyoruz...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Aralık 2008, 23:17:14

ömürü oynatacak sanırım , maçta da oyuna almış .. kaç senedir bir işe yaramadı , mis gibi fırsat alsın oynasın işte .. KSK taraftarı bu adamı çok seviyor , nedenini bilmiyorum ama  ..

kardeş ömür kskden geldi ondan seviyorlardır ve ordada çok iyi bir performansı vardı ;)

beşnumara

Alıntı yapılan: kuzey55 - 15 Aralık 2008, 23:22:50
geliyoruz...
öyle değil kuzey GELİYORUK... :D  adanaya geliyosunuz şivesine alışınn sonra yabancılık çekersiniz bak.

kuzey55

geliyoruz daaaa :) boşuna demedik HERYERDEYİZ diye...

samsunmania

1.Lig'de 17.hafta hakemleri!

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre, ligde 17. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

20 Aralık Cumartesi
13.00 Karşıyaka-Çaykur Rizespor: Bünyamin Gezer
14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Diyarbakırspor: Selçuk Dereli

21 Aralık Pazar
13.00 Kayseri Erciyesspor-Altay: Mustafa İlker Coşkun
14.00 Kartalspor-Kardemir Karabükspor: Erbay Aldemir
14.00 Sakaryaspor-Kasımpaşa: Suat Arslanboğa
14.00 Güngören Belediyespor-Boluspor: Taner Gizlenci
14.00 Giresunspor-Malatyaspor: Serkan Çınar
14.00 Adanaspor-Samsunspor: Aytekin Durmaz

22 Aralık Pazartesi
20.00 Manisaspor-Orduspor: Zafer Demir

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20081215/1ligde_17hafta_hakemleri.html