Bank Asya 1.Lig 17.Hafta | Adanaspor - Samsunspor'umuz : 1-0

Başlatan MeL_55, 14 Aralık 2008, 19:03:14

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

17. Hafta l Adanaspor - Samsunspor'umuz

Tarih :  21.12.2008
Saat  : 14:00           
Yer :  Adana 5 Ocak Stadyumu

Yorum : Evet arkadaslar dedigmiz tuttu Sakaryasporu 3-1 yendik. Suan 20 puanimiz var Adnana yi yenersek play-off icin iddaamiz olur.

kuzey55

bizim için 6 puanlık bir maç.en az bir beraberlik alırız diye düşünüyorum.

jean

icimde bir his var kazanacagiz adanaspor 1.ligdeyken bizi sadece 1 kere yendi sansimiz surekli tutardi umarim bu maci alip istelik bir sekildi ikinci yariya haizlaniriz

Kaya

İnşallah devreyi 3 puanla kapatırız kadro sıkıntısı yaşadığımız lig de oktay ve volkan ın da olmayışı takımımızı üst seviyede etkileyecektir ama her zaman derim her şey de bir hayır vardır diye bunda da bir hayır vardır

Sadece Samsunspor

oktay yok volkan yok hakan yok, yerleri doldurulması zor futbolcular, tabiiki 3 puan isterim ama berabere bitecek gibi. ancak şunu herkes biliyor biz samsunuz nerde ne yapacağımız belli olmaz, adam bana soruyor bu hafta samsun alır mı diye bende bilmem ki abi ;D

ali ihsan

Zor maç olacağı kesin.Artık içerde kimse kolay kolay kaybetmiyor.
Deplasmanda etkili olabilecek kontra atağa yatkın iki adamımız cezalı ,eksikliklerini hissedeceğiz.
Ama bellimi olur ; bu aralar çok kızdığımız Sercan belki patlama yapar  ;)
İnşallah 3 puanla döneriz...

cem 55

beyler bu hafta oktayla hakan koçaslan sarı kart cezalısı turgutta kırmızı karttan cezalı volkan çekiç cezalı degil ben hakan koçaslanla turgutun cezalı olmasını önemsemiyorum yerleri doldurulabilecek oyuncular ama oktay önemli ama şimdi gördüm bizler için cok cok güzel bi haber var adanasporun 3 tane önemli forveti var 2 tanesi genç yabancı oyuncuları kibong ve etame gerçekten adanasporun herseyi bu 2 yabancısı diger forvetleri de uzun boyuyla etkili bir oyuncu olan emre aktaş bu 3 forvetten 2 tanesi kibong ve emre aktaş bu hafta cezalılar yani ellerinde sadece tek forvet etame var ayrıca defansın önemli ismi emre hızarcıda sarı kart cezalısı yani ilk 11 lerinden 3 isim cezalı zaten kısıtlı bi kadroları var ben bunu cok büyük avantaj görüyorum ve bu maçtan cok umutlandım insallah bu macı alıp sezonu 23 puanla kapatıcaz bizde istanbul grup olarak ilk yarının bu son macında tribundeki yerimizi alıcaz.

kuzey55

bizde volkan cezalı değil.bence en önemli eksiğimiz oktay inş diğer oyuncularımız onun eksikliğini hissettirmez.ayrıca cem abibin dediği gibi adananın 1 yabancısı ve 3 oyuncusu cezalı bu da bizim için avantaj..puanla döneceğimize inanıyorum.1 puan iyi 3 puan kaymaklı olur :)

bu arada haftaya adana'ya gidiyoruz.demedik mi heryerdeyiz diye....

Kaya

Alıntı yapılan: cem 55 - 15 Aralık 2008, 00:03:21
beyler bu hafta oktayla hakan koçaslan sarı kart cezalısı turgutta kırmızı karttan cezalı volkan çekiç cezalı degil ben hakan koçaslanla turgutun cezalı olmasını önemsemiyorum yerleri doldurulabilecek oyuncular ama oktay önemli ama şimdi gördüm bizler için cok cok güzel bi haber var adanasporun 3 tane önemli forveti var 2 tanesi genç yabancı oyuncuları kibong ve etame gerçekten adanasporun herseyi bu 2 yabancısı diger forvetleri de uzun boyuyla etkili bir oyuncu olan emre aktaş bu 3 forvetten 2 tanesi kibong ve emre aktaş bu hafta cezalılar yani ellerinde sadece tek forvet etame var ayrıca defansın önemli ismi emre hızarcıda sarı kart cezalısı yani ilk 11 lerinden 3 isim cezalı zaten kısıtlı bi kadroları var ben bunu cok büyük avantaj görüyorum ve bu maçtan cok umutlandım insallah bu macı alıp sezonu 23 puanla kapatıcaz bizde istanbul grup olarak ilk yarının bu son macında tribundeki yerimizi alıcaz.

şimdi bende çok ümitlendim özellikle yabancı transferi yapan takımlar yabancılarından yoksun olurlarsa top oynayamıyorlar oyun planlarını onların üstüne kuruyorlar bu süper bir haber teşekkür ederiz

celebi

arkadaşlar bu maç berebere de bitebilir bizim galibiyetimizlede bitebilir

red_white

inşallah galibiyetler sonuçlancak yeterki Samsunspor ruhuyla oynasınlar

pitbul055

inşallah alırız bu maçı.üst üste 2 defa maç alamadık daha

seckin55

Gökhan Kolomoç sakat ve Hakan ve Oktay cezalı...

Gökhan Kolomoç' ın arka adelesinde yırtık tespit edilmiş..Bence bu üç oyunucyu da ararız..gökhanın yoklugunda hakan'ı çok ararız.dunku maçta çok iyiydi..

ceto

Samsunspor'a başarılar...Ama kazanan biz olacagız...Uzun haftalardır puan alamıyorduk Teknik hoca değiştirerek futbolculara güven geldi..Takım olduklarını hissetmeye basladılar..Malatya ve Karabük maclarından toplam 6 puan cıkardık...Altay'a karşıda çok güzel mücadele ettik ama futbol bu şansızlık son dk gölüyle 3 puandan olduk..Takımımız da moraller yerinde...Forvette eksikliklerimiz var ama Mbilla Etame bu açıgı kapatıcaktır...Malatya deplasmanında Tek Forvet , güzel bir performans göstermişti...
Dikkatimi çeken yorumlarınızda Maglubiyete hiç ihtimal vermiyorsunuz.En az beraberlik olarak görüyorsunuz bu maçı...Herşeye hazırlıklı olun derim...
Dostma maç olur inş..
Adanadan sevgiler

kuzey55

heralde adanalı yenilriz diyecek halimiz yok.sahada süper genc takımı olsa bile yeneriz dicez.bunun adanayla alakası yok.karşımızda liverpool da olsa yine yeneriz dicez.biz zaten 2 senedir herşeyi gördük.herşeye hazırlıklıyız dert etme sen...