Bank Asya 1.Lig 16.Hafta | Samsunspor'umuz 3-1 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 08 Aralık 2008, 00:31:13

« önceki - sonraki »

Akyol

kardeş takım kardeş tribün tatangaları en güzel şekilde ağırlayalım sahada SAMSUN tribünde DOSTLUK kazansın...

nomak55

idaa bize kaç veriyor acaba
az veriyorsa kesinlikle kazanamayız ama yüksek veriyorsa kazanırız bence

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: nomak55 - 12 Aralık 2008, 12:33:53
idaa bize kaç veriyor acaba
az veriyorsa kesinlikle kazanamayız ama yüksek veriyorsa kazanırız bence

Alıntı yapılan: kuzey55 - 11 Aralık 2008, 18:54:51
maçın iddaa oranlı şu şekilde:  1,40  3,70  4,70

inş favori gösterildiğimiz bu maçta bir sürpriz yaşamayız...

kumköylü ahmet

samsun bu isi belli olmaz dunyada tek takim antepden beklenmedik bir maglibiyet ama simdi turgut yok maci aliriz turgutun oynamadigi maclarda samsun kazanir

pitbul055

2 takım içinde çok önemli bir maç.inşallah kazanan biz olacağız.sakaryalı kardeşlerimizede şimdiden başarılar

kuzey55

12 Aralık 2008, 16:22:42 #50 Son düzenlenme: 12 Aralık 2008, 17:48:41 kuzey55
bu gece yarısından itibaren forumumuz kapalı olacak arkadaşlar herkes içindekini döksün :) inş forum pazartesi açıldıugında galibiyet sevincimizi paylaşırız.

bu arada takım kadrosu bu şekilde olacakmış.  Hasan, Kenan, Gökhan, Can, Turgay, Hakan, Sercan, Murat, Oktay, Volkan, Burhan..

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: kuzey55 - 12 Aralık 2008, 16:22:42
bu gece yarısından itibaren forumumuz kapalı olacak arkadaşlar herkes içindekini döksün :) inş forum pazartesi açıldıugında galibiyet sevincimizi paylaşırız.

bu arada takım kadrosu bu şekilde olacakmış.  Kenan, Gökhan, Can, Turgay, Hakan, Sercan, Sefa, Murat, Oktay, Volkan, Burhan..

kadro ilginç kalecisiz çıkıyoz galiba.

Forvetim

sakarya mutlak puan için gelecek kadro dışı olaylarından dolayı eksiğide çok fazla, iyi tedbir alıp fırsatları değerlendirirsek fazla zorlanacağımızı sanmıyorum. 2-0 yada 3-0 olur diyorum inşallah.

kuzey55

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 12 Aralık 2008, 16:42:59
kadro ilginç kalecisiz çıkıyoz galiba.

sefa hastaymış oynaması zor görünüyo.kalecimiz var elbette :) düzelttim.

ferahkorkut

ortasahanın sağında kim oynar beyler,volkan'ın özelligi yoktu sanırım..

kuzey55

Alıntı yapılan: ferahkorkut - 12 Aralık 2008, 18:12:29
ortasahanın sağında kim oynar beyler,volkan'ın özelligi yoktu sanırım..

volkan oynayacak gibi görünüyo.altay maçında oyuna girdikten sonra o bölgede baya etkiliydi.

mehmet yılmaz

Murat Yıldırım kesinlikle oynamalı! Birilerin yer açacağız diye çocuğu harcamamalrı lazı artık...

Maçı 2 farklı kazanırız diye düşünüyorum.

beşnumara

kesinlikle murat yıldırımın oynaması lazım.zaten murat yıldırımı oynatmayan zihniyete çok şaşırıyorumm.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Aralık 2008, 18:18:09
Murat Yıldırım kesinlikle oynamalı! Birilerin yer açacağız diye çocuğu harcamamalrı lazı artık...

Maçı 2 farklı kazanırız diye düşünüyorum.

abicim turgut'un cezalı olması nedeniyle murat ilk 11de çıkacakmış kesin kaynak ;) ama son dk. değişikliği olabilir ;)

kuzey55

bence turguttan daha faydalı olacağı kesin.ama forvet oyuncusu oldugu için sabır gösteriliyor turgut'a cezası bitince yine kadroda yer alacaktır.tabi devre arası satılmazsa...