Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Samsunsporumuz-Kdç.Karabükspor

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2008, 00:49:53

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

karabük maçı ile çıkış yapmalıyız karabük sonrası diyarbakır deplasmanı  olması lazım işimiz çok zor bu maçı mutlak kazanacağız hayrettindede kurtulduk şükürler oılsun

celebi

karabük sonrası maçımız bildiğim kadarıyla altay deplasmanı

veis

evet karabük den de önemli altay maçı ve bu tabloda en az 4 puan gerekli takıma.

Profesör

İki takım içinde zor maç olacak hakeden kazansın Karabüktede başkan olaganüstü kongre kararı aldı altay maçında küfüre kızdı başta 1.lig klüp başkanları federasyon başkanı ve karabük ileri gelenleri tekrar aday olması konusunda baskı yapıyor.Futbolcularımız başkan için samsun maçını kazanacaklar öyle hazırlanıyorlar maça

www.karabuksporluyuz.com

Kais

karabuk luler sanırım 15 otobus gelıceklermıs duyduma gore

celebi

Alıntı yapılan: Kais - 06 Kasım 2008, 13:31:04

yanlış duymuşsun kardeşim benim bildiğim gelmeyecekler. gelirlerse bile ferden

selahattin55

Alıntı yapılan: Kais - 06 Kasım 2008, 13:31:04

şunlara söyleyinde boşuna gelmesinler.dost acı söyler yalandan masraf etmesinler.önümüz deki en büyük engel gitti.serkan aykuta yetmez bunlar bu hafta.5.0 maç bizim.

FaT1h

bu macı alcaz güngören macı gibi rahat bi mac olcagını düşünüyorum

celebi

Alıntı yapılan: selahattin55 - 06 Kasım 2008, 14:52:17
şunlara söyleyinde boşuna gelmesinler.dost acı söyler yalandan masraf etmesinler.önümüz deki en büyük engel gitti.serkan aykuta yetmez bunlar bu hafta.5.0 maç bizim.

selo reis bakıyorumda kendine gelmeye başlamışsın

Kais

beyler karabuk gelmıcekmıs sıtesınde yazıyorlardı gelen olursa 10 15 kısı ancak glırlermıs mutlaka yanlarında olmak ıstıyorlarmıs takımlarının

europe_55

bu hafta maci alacagiz...

KRAL SERKAN AYKUT sov yapar  ;D ;D ;D

veis

ya karabükle dert ne ki gelirler efendi efendi maçlarını seyredip giderler bunu abartmanın anlamı yok.

alperen_55

bu maç serkan aykutun maçı olur gibi.defans ve kale ciddi oynar sa fark olur.

SamsunluReis

hadii bakalımm bu maçta kendimizii toparlarızz gibime geliyoo avarajımızıı yükseltme durumlarıı ve 3 puanıı cebimize koymamız gerekir

Mert

ya o değilde bugün haber gazetesinde okudum futbolcular nafız turalı istiyolarmış.Artık onların arasındaki psikolojiyi bilemem ama bence teknik hoca şart.Karabük maçına gelince serkan aykut rahat bir nefes alır diye düşünüyorum.adam zaten patlamaya hazır bomba gibi.İnşallah bu maçı net bir skorla alırız.