TFF 1. LİG 2020/2021 3. HAFTA | Royal Hastanesi Bandırmaspor 2-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 23 Eylül 2020, 10:16:20

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Birde şu gözüme çarptı. Tomane o golü atsa, asisti yapan Enes İslam İlkin olacaktı. Keşke şu çocuk daha erken oyuna alınsa. Tomane o golü attı sayalım. 2 haftada toplamda 7 dakika oyunda kaldı ki 7 dakikada 1 rovasata golu, 1 de asist mükemmel istatistik. :)

Lusage

Yediğimiz golde faul yok mu? Pozisyonun içindeki Oğuz'du sanırım. Bandırma'lı arkadaş Oğuz'u bozmadan nasıl aldı o topu?

Ayrıca Bandırma'yı ön tarafa yaptıkları transferler nedeniyle çok gözümüzde büyütüyoruz. Bu maça kadar sol bekleri sol açık Erkan Taşkıran'dı. Ortasahasında tek işi rakibi bozmak olan Sarıyer'den Hüseyin Bak var. Stoperleri eski Adana'lı Onur ile Elazığ'lı Mehmet Yiğit. 2 haftadırda Del Valle'nin sırtında gidiyorlar.

Kısaca lig kötü arkadaşlar. Takımlar kötü. Şu Bandırma bile play-off adayı işte.

maço

Açıkçası Ertuğrul hocayı bu maçta beğenmedim. Belki de kazanabileceğimiz bir maçtı , 2 puan hocaya yazılır.

Oğuz'la başlaması lazım dedikçe Muhsin'le başlıyor devre arası Oğuz<->Muhsin yapıyor. Dediğimize gelecek mecbur.

Dün 3 futbolcu Covid'liydi. 11 futbolcu çıktı. 5 değişiklik yaptık. Toplamda 19 futbolcunun adı geçti yani. İlyas Kubilay Yavuz bu takımda 20. futbolcu değildir. Bunu da unutmaması lazım. Ben futbolcunun yerinde olsam beni gönderin derim.Buğrahan, Guido falan giriyor şaka gibi.

Gökhan Alsan'a bu kadar tahammül neden? Hayır Gökhan zaten bizden önce de Antep FK da uçup kaçan bir adam değildi . Bu ligin yıldızı değil yani . Önce bunu kafamızdan kaldırmamız lazım . Adam vazgeçilmez oldu bizim için.

Savicevic'e gelirsek beğendim açıkçası, yanında Gökhan Alsan ve Muhsin gibi toplu oyunda olmayan iki adama rağmen .

Plumain ilk çıkacak oyuncu muydu ?

Tomane boğuştu sadece.

Ahmethan geçen sene üçüncü forvetimiz bu sene ayağına bakıyoruz. Ts maçında iki koşu yaptı diye herkes hayran kaldı.

brigand

Maça sakin kafayla tekrar baktığımda, hem takım hem oyun ayan beyan basbas bağırıyor önlibero yok diye. Bizim bu hafta içi ne yapıp edip fizik gücü yüksek sağlam bir önlibero bulmamız şart. Eğer bu noktayı atlayarak geçersek, ligin ilk devresinde ortasahada yaşayacağımız sıkıntıyı düşünmek bile istemiyorum. Muhsin-Gökhan-Oğuz-Savicevic-Kubilay hiçbiri göbekte savaşan, kovalayan, çakılı oynayacak, kademe yapacak, süpürücü ve kesici rolü üstlenebilecek oyuncular değil. Ferhat bir nebze bunu karşılayacak tarzda, o da kadroya alınmıyor. Hocanın kafasındaki oyun ortasahada topa hakim olup pas oyunu oynamak olabilir. Ama onun içinde hamala ve tek topta başarılı oyunculara ihtiyacınız var. Muhsin'le olacak iş değil bu. Oyunu kurması, hücumu yönetmesi, set oyununda topu yönlendirmesini istediğin Savicevic'i her pozisyonda 60 metre koşturursan hiçbir verim alamazsın. Kanatlarda eğer transfer yapılmayacaksa Gyasi'nin göstereceği performans çok çok önemli olacak. Eğer etkili bir görüntü verirse, Burak-Enes alternatifleriyle en azından ilk devre için yeterli olabilir. Tomane maç boyu top alabilmek için çok fazla efor sarfetmek zorunda kaldı. 75'den sonra dermanı kaldığını düşünmüyorum. Tanımladığımız gibi güçlü, fizikli, tempolu bir önlibero hamlesi bence oyunda bir çok problemi çözecek anahtar hamle olarak duruyor. Savunmada Boli'nin durumu bugün açıklanır herhalde. Onun durumuna göre muhtemelen Veli-Yalçın oynarız. Pek bir problem yaratacağını düşünmüyorum. Özet olarak, istediğimiz performansı sahaya yansıtmak adına, kesin şekilde bir ön libero (imkanları sonuna kadar kullanmak gerek) ve mümkünse ileri uç-kanat oynayabilecek (Ofoedu veya onun tarzı) bir oyuncuyla anlaşabilirsek; ben bir kaç hafta sonra her açıdan iyiye gideceğimizi umuyorum. Her şeye rağmen, galibiyet altın tepside sunulmuş olsa dahi bu maçtan 1 puanı başarı olarak görüyorum.

celebi

Alıntı yapılan: brigand - 28 Eylül 2020, 10:33:38Maça sakin kafayla tekrar baktığımda, hem takım hem oyun ayan beyan basbas bağırıyor önlibero yok diye. Bizim bu hafta içi ne yapıp edip fizik gücü yüksek sağlam bir önlibero bulmamız şart. Eğer bu noktayı atlayarak geçersek, ligin ilk devresinde ortasahada yaşayacağımız sıkıntıyı düşünmek bile istemiyorum. Muhsin-Gökhan-Oğuz-Savicevic-Kubilay hiçbiri göbekte savaşan, kovalayan, çakılı oynayacak, kademe yapacak, süpürücü ve kesici rolü üstlenebilecek oyuncular değil. Ferhat bir nebze bunu karşılayacak tarzda, o da kadroya alınmıyor. Hocanın kafasındaki oyun ortasahada topa hakim olup pas oyunu oynamak olabilir. Ama onun içinde hamala ve tek topta başarılı oyunculara ihtiyacınız var. Muhsin'le olacak iş değil bu. Oyunu kurması, hücumu yönetmesi, set oyununda topu yönlendirmesini istediğin Savicevic'i her pozisyonda 60 metre koşturursan hiçbir verim alamazsın. Kanatlarda eğer transfer yapılmayacaksa Gyasi'nin göstereceği performans çok çok önemli olacak. Eğer etkili bir görüntü verirse, Burak-Enes alternatifleriyle en azından ilk devre için yeterli olabilir. Tomane maç boyu top alabilmek için çok fazla efor sarfetmek zorunda kaldı. 75'den sonra dermanı kaldığını düşünmüyorum. Tanımladığımız gibi güçlü, fizikli, tempolu bir önlibero hamlesi bence oyunda bir çok problemi çözecek anahtar hamle olarak duruyor. Savunmada Boli'nin durumu bugün açıklanır herhalde. Onun durumuna göre muhtemelen Veli-Yalçın oynarız. Pek bir problem yaratacağını düşünmüyorum. Özet olarak, istediğimiz performansı sahaya yansıtmak adına, kesin şekilde bir ön libero (imkanları sonuna kadar kullanmak gerek) ve mümkünse ileri uç-kanat oynayabilecek (Ofoedu veya onun tarzı) bir oyuncuyla anlaşabilirsek; ben bir kaç hafta sonra her açıdan iyiye gideceğimizi umuyorum. Her şeye rağmen, galibiyet altın tepside sunulmuş olsa dahi bu maçtan 1 puanı başarı olarak görüyorum.

.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Lusage - 28 Eylül 2020, 08:28:41Yediğimiz golde faul yok mu? Pozisyonun içindeki Oğuz'du sanırım. Bandırma'lı arkadaş Oğuz'u bozmadan nasıl aldı o topu?

Buz gibi faul hocam. Hatta Erhan bir pozisyonda sarı kart gördü, orada erhana sarı kart çıkartıyorsun ama buna geç diyorsun ve o top gol oluyor. Hakem kötü niyetliydi.

MeL_55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 28 Eylül 2020, 04:48:26Birde şu gözüme çarptı. Tomane o golü atsa, asisti yapan Enes İslam İlkin olacaktı. Keşke şu çocuk daha erken oyuna alınsa. Tomane o golü attı sayalım. 2 haftada toplamda 7 dakika oyunda kaldı ki 7 dakikada 1 rovasata golu, 1 de asist mükemmel istatistik. :)

yanlisin var, ortayi oguz kesti yani asisti o yapacakti :)

Nuri Asan

Alıntı yapılan: MeL_55 - 28 Eylül 2020, 19:10:23yanlisin var, ortayi oguz kesti yani asisti o yapacakti :)

:)
Çaktırma kanka, PSG'den Neymar +40 milyon tl alıp Enes - Neymar takası yapacağız :D

Nuri Asan

Bandırma maçındaki hakem hataları. kİ twitterda 2 dakikalık görüntüden fazla verilemediği için hepsini almamış

https://twitter.com/samsunsporhber/status/1311742210828832770