AKSTV Celil SAĞIR ile soyleşi..

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 10 Haziran 2008, 13:44:44

« önceki - sonraki »

US

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 11 Haziran 2008, 10:25:50
Celil bu takımdan giderse Samsunsporun bankasyada parçalarını bulamassın sen merak etme

CELİL DİYELIM GİTMEDİ BENCE ONUMUZDEKİ 2 sene biz süper lige cıkamayız celil aks tv de ne dedi  surda serkan la ben  en fazla 2 yıl daha oynarıs dedi
Peki biz 2 yıl sonra napcas..
ben veis abiye katılıyorum cunku 2 yıl sonasına şimdiden alısmalıyız..
Düşersek bu sene düşelim 2yıl sonra düşecegimize..

CeLiL_55

Biz senin gibi Samsunsporu aşşalarda deyil Süper Ligde görmek istiyoruz hiç birzamanda Düşmesini istemiyoruz kalabildiğimiz kadarda kalırız bankasyada sorası ALLAH kerim

körfez55

istediğim kişiyi yargılarım.celili yargıladım diye samsunsporluluğumdan bişey eksilmez.bizim aşkımız o kdar basit değil.ayrıca senin haddine değil bizim taraftarlığımıza laf etmek..samsunsporun alt lige düşmesini rizenin çıkmasını isteyen de sensin.kimin gerçek samsunsporlu olduğu apaçık ortada.fazla zorlamaya gerek yok.

bu adam değilmiydi gecen sezon başında parasız oynarım samsunspora gönülden imzalıyım deyip de takımı örgütleyip idmana çıkarmayan.bu sene yine aynı senaryo....yemezler

CeLiL_55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 12 Haziran 2008, 00:41:22
istediğim kişiyi yargılarım.celili yargıladım diye samsunsporluluğumdan bişey eksilmez.bizim aşkımız o kdar basit değil.ayrıca senin haddine değil bizim taraftarlığımıza laf etmek..samsunsporun alt lige düşmesini rizenin çıkmasını isteyen de sensin.kimin gerçek samsunsporlu olduğu apaçık ortada.fazla zorlamaya gerek yok.

bu adam değilmiydi gecen sezon başında parasız oynarım samsunspora gönülden imzalıyım deyip de takımı örgütleyip idmana çıkarmayan.bu sene yine aynı senaryo....yemezler
Kuzey55 Maksadını aşıyorsun ! adam gibi yorum yaz sen ne hakla diyorsun Samsunsporun alt lige düşmesini istiyipte Rizenin çıkmasını istiyormuşum beni tanımassın etmessin galiba Rizelilerle geçmişte bir acın varki Rize konusunda sinirleniyorsun ben Samsunsporluyum ama Samsunsporun senin gibi düşünenlerden arınması kesinlikle şart gençliğini emeğini bu takıma vermiş birine bunları diyorsan sen namkörün en önde gidenisindir vaktiyle Celil şov yapınca oooo imparator imparator der senin gibileri ama şimdi yine en fazla çalışmasına rağmen yok yaramaz adam gitsin takımdan herkesi örgütlüyor takımı bozuyor gibi cümleler kullanıyorsunuz çok yazık umarım birdahakine ortamı gericek yorum yapmassın....!!

körfez55

12 Haziran 2008, 01:50:31 #19 Son düzenlenme: 12 Haziran 2008, 01:54:37 kuzey55
bence sen haddini aşma.senin gibi çift takım tutanlardan arınması gerekir samsunsporun.rizelilerle alıp vermediğim yok senin yüzünden antipatim oluştu.rize banko çıkacak süper transfer yaptılar iddaa ediyorum çıkacaklar diyerek rizenin transfer haberlerini boy boy üstüne basa basa yazdın buraya ardından samsunspor küme düşecek diye felaket telallığı yaptın.rizeliysen git rizeyi tut kardeşim...nankörlüğe gelince bu takımı satıp malatyaya giden gectiğimiz sezonda prasız oynarım diyen sonra da para yok diye takımı örgütleyen ben değildim heralde.adam gibi oynayana elbet imparator deriz ama son yaptıkları kabul edilir cinsten değil.sen celilin avukatlığını neden yapıyosun ki istediğim futbolcuyu eleştirirm seni geren ne burda anlamadım.

ortamı germe olayına gelince haddini aşarak benim samsunsporluluğuma dil uzatarak sen gerdin ortamı...samsunsporumuz bu günleri atlatarak senin gibileri sevindirmeyecek inşallah...

CeLiL_55

hala çift takımdan bahsediyorsun ben SAMSUNSPORLUYUM arkadaşım bak burda Rizesporun transferlerini söylemek suçmu doğruları konuşmak senin zoruna gidiyor belliki ayrıca Rizesporlu yakın arkadaşlarım var ama bu Rizesporu desteklediğim anlamına gelmez ama sen Rizesporu aşırı kıskanıyorsun iyi transferlerini kabullenemiyorsun bırak bu işleri kuzey55 Celil mevzusuna gelince bu forumda Celil malatyaspora gittiğinde Celile laf söyleyip yerden yere vuran bu forumdaki arkadaşlar zamanında Celilin Samsuna dönmesi söz konusu olunca herkes kesinlikle gelmeli ona çok ihtiyacımız var geri dön imparator v.s demişti burdakiler kimsede inkar etmez dediklerini ama sen Celile sitem edip demediğini bırakmıyorsun Celil takım arkadaşlarının hakkını aradı suçmu ekmek yemesinmi takımdakiler sana kalsa bütün futbolcular koca sene kuzu gibi oturucak top oynicak ağzını açmıcak yok öyle sen Celile istediğini diyebilirsin ama benim için o İmparator eskiden neyse şimdide aynı benim için, Samsun halkında genel bir oylama olsa Celil için emin ol 100&90 oranında herkez benle aynı fikirde olur

körfez55

12 Haziran 2008, 02:09:53 #21 Son düzenlenme: 12 Haziran 2008, 02:11:27 kuzey55
bak arkadadasım bizat futbolcudan duyduğum 'bizde bu durumdan hoşnut değiliz ama abilerimiz idmana çıkmama kararı aldığı için uygulamak zorundayız'...başka söze gerek yok.

rizeyi kıskanmam kıskanılacak bi tarafı yok ne takım olarak ne de taraftar olarak.gecen sene de çok paraları vardı ama küme düştüler her sene paraları var küme düşmemeye oynuyolar.ben kıskanılacak bir takım görmüyorum ortalıkta.sen rizelisin ve bu yorumlarından belli oluyo.samsunsporu kötü durumu pek umrunda değil.herneyse uzatmaya gerek yok.burda ne futbolcu akrabaları gördük ne yönetici sözcüleri yandaşları ama hepsi geldiği gibi gitti.bizler hala burdayız hep burada olacağız...

CeLiL_55

kuzey55 hala Rizelisin diyorsun kafamı bozma senin için iyi olmaz Biz Samsunluyuz Samsunsporluyuz fazla uzatma artık bu mevzuyu !

körfez55

çok korktum :) msn adresinden bile belli yaw hala neyi savunuyosun... nereli olursan ol beni bağlamaz ama buranın samsunspor forumu oldugunu unutma.istediğim futbolcuyu eleştirim bunu kimse kısıtlayamadı kısıtlayamaz da.hoşuna gider yada gitmez o senin problemin...kal sağlıcakla

veis

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 11 Haziran 2008, 10:25:50
Celil bu takımdan giderse Samsunsporun bankasyada parçalarını bulamassın sen merak etme

seni kutluyorum sen bankasyada celil varken parçalarımızı bulabildin demekki.

veis

ha bide celil 55 arkadaşım kafamı bozma veya senin için iyi olmaz tippi yazılar yazma olurmu daha dogrusu bi insanları tart tanı ondan sonra salla yakışmıyor bunlar.ayrıca celil savunucusu olman beni veya başkasını baglamaz sen seversin bende nefret ediyorum.ben yıllardır celilin pisliklerinden paramı verin demelerinden kamplara katılmamalarından bıkdım defolup gitsin.samsunsporluysan birazda olaya bu tarz bak anlarsın ama direkt celili istemeyenlere helede böyle gider yaparaka saldırma.

cem 55

bu celil savunuculugu nerden geliyo herkes fikirlerini söylemekde özgürdür celili sevmiyoruz diye samsunsporlulugumuz sorgulanıyo bide yakısıksız söylemlerle gider yapılıyo herkes haddini bilsin biz kişilere bireylere sevdalı degiliz bizim sevdamız samsunsporumuz yoksa bi celil gider on celil gelir  burda celilin futboluna oyunculuguna kimsenin laf ettigi yok celil istedigi macı tek basına oynadıgı takıma kazandırabilecek kaliteli bi oyuncudur samsunsporumuza kazandırdıkları da ordadadır ama ben celilin paragöz oldugu parayı herşeyin üstünde tuttugu karakter yönündende zayıf oldugu kanısındayım bu huylarından dolayı da sezon basında yada sezon içinde celille ilgili mutlaka bi problem yasıyoruz buda ben ve benim gibi düsünen arkadaslarda sıkıntı yaratıyo  bazı arkadasların ekmek yemesinmi gibi söylemlerine de gülüyorum merek etme bu futbolcular ömrünün sonuna kadar calısmasalar onlara bisey olmaz gene gül gibi geçinip giderler olan senin benim gibi taraftara olur  son olarak herkes herkesin fikirlerine saygı göstermesini bilsin kimse kimseye zorla bişeyi kabul ettiremez kırıcı ve gider yapmadan düsünce paylasımı en güzeli.

Nuri Asan

Celili seven sever,sevmeyen sevmez.Kimseyi Celil'i sevmiyor yada seviyor diye Samsunspor'luluğunu sorgulayamayız.

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 11 Haziran 2008, 18:01:30
CELİL DİYELIM GİTMEDİ BENCE ONUMUZDEKİ 2 sene biz süper lige cıkamayız celil aks tv de ne dedi  surda serkan la ben  en fazla 2 yıl daha oynarıs dedi
Peki biz 2 yıl sonra napcas..

Türkçe'mize biraz daha özen versek nasıl olur?

veis

celil ayrı samsunspor ayrı.celil 55 arkadaşımız celili sever haklıdırda kendince çünkü celil samsunsporda sembol oldu ama eski celil yok ve inanılmaz derecede sıkıntı yaratıyor burada celil gitsin diyenler bende dahil celilin yaptıklarını ve oyununu inkar edemeyiz süper bir topçu ama artık sıkdı.

HoliganSamSunLu

kişiler hiçbir şekilde samsunsporun üzerinde değildir celil samsuna faydalıdır.. ama bu samsunspor dan önemli değildir..