Antibizans.net (Fikir Bekliyoruz)

Başlatan Cenk, 08 Haziran 2008, 23:52:08

« önceki - sonraki »

Cenk

Merhaba Ben Eskişehirden Cenk.  arkadaşlar anadolu takımlarından Bir kaç temsilci arkadaşlarla görüşmelerim sonucu Antibizans.net adında Sadece Anadolu takımlarının ve anadolu takımlarının taraftarlarının yer alacağı bu takımlarla ilgili haberlerin olacağı ve forum bölümünde her takımın resimlerinin videlarının birbirleriyle paylaşılacağı takımlara ait birer bölümün ve taraftar grublarına ait bölümlerinin olacağı ve Takımlar arası Taraftar yarışmaları anketleri ve Çoğunluk Anketlerinin yaılabileceği bi site açmayı düşünüyoruz

.Hem Anadolu birliğini geliştirmek hemde Antibizans ruhunu desteklemek ve organiza yürütmek amacıyla düşündüğümüz projeyle ilgili fikirlerinizi beklyiorum bu işte yer almak isteyen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim .

Ve Bu grupla iligli ortak görüşmelerin ve Ortak Pankartların Hazırlanmasını Düşnüyoruz

körfez55

çok güzel bir düşünce aramızda ne olursa olsun anti-bizans fikrini her zaman destekleriz...bu konuda samsunspor taraftarı olarak gerekeni yaparız...

Cenk

teşekkür ediyorum düşüncelerinizden dolayı sitemiz yaklaşık 10 günlük bi hazırlık ve bildiri aşamasından sonra yayına girsin diyoruz. Samsunspor Kolundan Portal Ve Forum Gibi basit İnternet bilgisi olan arkadşları ve Bu İşe Gönül Veren arkadaşları desteğe bekliyoruz..... Lütfen İrtibata geçin..

Mail: cenksungur@gmail.com
MSN : cenksungur@mynet.com

nomak55

süper ya sonunda dilimizden anlayan birileri cıktı

celebi

veis

güzel bir düşünce inşallah başarılı olunur.dün tv de varmısın yokmusun adlı yarışmaya bursa spor taraftarlrı katılmışdı.yarışmacı çocuk dönüp bursa taraftarlarına gs yi seviyoruz dimi dedi milletden tık yok işte bu antibizansçılık.

eMMo

evet ben de katılıyorum güzel düşünce sistem oturursa sağlam bi site olur ve ses getirir...

eLLis

Forumlarla aram iyidir destek vermeye çalışırız yalnız bu bizansı hiç sevmiyorum anti istanbul daha güzel.

yaman55

hasselbaink

Hatırlayanlar var mı bilmem, 2002-03 yıllarında antibizans.com vardı. Ama orada Anadolu takımı taraftarları olarak birbirimize girdiğimiz için tez zamanda kapanmıştı. Yönetim grubunun işi hayli zor olacaktır. Bizimle Kocaeli, Trabzon... Orduyla Giresun, Sakarya-Eses, Kocaeli, Antalya,A. Gücü; Bursa-KSK- Eses, KSK, ADS-Adana, Mersin İY, Malatya-Elazığ, KSK- Göztepe... İlk anda aklıma gelenler. Yani futbolda İstanbul karışıt olmak güzel ve doğru ama nefret üzerine birliktelik olmaz.

Ayrıca müslüman bir Türk olarak Bizans söylemine de sonuna kadar karşıyım. Anti İstanbul Takımlarına ise eyvallah.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: hasselbaink - 09 Haziran 2008, 14:08:38
Hatırlayanlar var mı bilmem, 2002-03 yıllarında antibizans.com vardı. Ama orada Anadolu takımı taraftarları olarak birbirimize girdiğimiz için tez zamanda kapanmıştı. Yönetim grubunun işi hayli zor olacaktır. Bizimle Kocaeli, Trabzon... Orduyla Giresun, Sakarya-Eses, Kocaeli, Antalya,A. Gücü; Bursa-KSK- Eses, KSK, ADS-Adana, Mersin İY, Malatya-Elazığ, KSK- Göztepe... İlk anda aklıma gelenler. Yani futbolda İstanbul karışıt olmak güzel ve doğru ama nefret üzerine birliktelik olmaz.

Aynı zamanda bizimle eskişehir-malatya-sanal antalyalılar-ordu...öyle gider.
bence bu eskişehisporluların varya bizanstanda hiç bir farkı yok hatta çoğu insan bile deil.
zamanında burdada malatya düşmanlığı üzerine dostluk kurulmaya çalışıldı.ne oldu patladı Caniklinin dediği gibi dostluk üzerine hele hele birbirimizi öldürmek istediğmiz şu günlerde dostluk olmaz birlik beraberlik hiç olmaz.anti bizans diye site kurarız o sitede birbirimizi yeriz bizans karşısında gülünç duruma düşeriz.

celebi

bizans değilde antiistanbul olursa daha iyi olur 

berkay aysan

ads yazıyorsunda bursaspor bjk maçında bjk yi destekleyenlerin yarısından çoğu demirsporluydu biz geçen sene ultraslan adana yı çökertmiştik(adanasporlular) youtube a ultraslan adana yı çökertiş yazın çıkar hatta bjk bursa maçında sahaya özenti demirsporluların amigosu çıktı üçlü çektirdi ezikllere                                                  yaşasın anadolu kardeşliği

veis

anadolu kardeşliginden öte herkes yaşadıgı veya memleketi olan takımı tutsa bizans diye birşey kalmayacak ama ne yazıkki bizim ülkemizde istanbul özentiligi var hazır başarılara konmak milletin çok hoşuna gidiyor.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 14 Haziran 2008, 08:37:16
anadolu kardeşliginden öte herkes yaşadıgı veya memleketi olan takımı tutsa bizans diye birşey kalmayacak ama ne yazıkki bizim ülkemizde istanbul özentiligi var hazır başarılara konmak milletin çok hoşuna gidiyor.

doğru söze ne hacet