Bank Asya 1 Lig Reklamı..

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 06 Mayıs 2008, 21:32:44

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

06 Mayıs 2008, 21:32:44 Son düzenlenme: 06 Mayıs 2008, 21:41:57 SamsunSpor_34
Yeni reklamında takımımızın futbolunu eleştiren geçmiş tarihini anımsatan çok güzel bir reklam'a imza atılmış bugun Lig Radyoda dinledim reklam olmasına rağmen duygulandım. dinlemeyen varsa tavsiye ederim...:)

mehmet yılmaz

Aynı reklamdan mı söz ediyoruz bilmiyorum ama ben de geçende bir reklam dinledim, bütün takımlar radyo anlatımıyla veriliyor. İşte mesela Orduspor taç atışını kullandı, topu kontrol eden Altay pasını attı vs. Golü ise Samsunspor'a attırmışlardı; çok hoşuma gitti ve ben de çok duygulandım...

Nuri Asan

e ismimiz yeter ;)
burada son senemiz olsun hakettiğimiz yere dönelim artık

celebi

veis

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Mayıs 2008, 22:43:33
Aynı reklamdan mı söz ediyoruz bilmiyorum ama ben de geçende bir reklam dinledim, bütün takımlar radyo anlatımıyla veriliyor. İşte mesela Orduspor taç atışını kullandı, topu kontrol eden Altay pasını attı vs. Golü ise Samsunspor'a attırmışlardı; çok hoşuma gitti ve ben de çok duygulandım...

evet aynı reklamdır atakları tüm takım yapıyor ama golü samsunspora atdırıyorlar

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Mayıs 2008, 22:43:33

Evet aynı reklamdan soz ediyoruz bana oyle geldiki bu reklamda samsunspor'a atıfta bulunulmuş Reklamın heycan kazandığı anda samsunsporumuzun olmasıydı beni düşündüren duygulandıran..

veis

samsunspor diyince akla ilk gelen şey gol dür ve gol krallarıdır zaten buaralar gol ve krallık anlamında fos çıkdıgımız içindirki başarıda gelmiyor tanjular ertugrullar serkanlardan sonra gol denilince ilk akla gelmekde güzeldi tabiki.

veis

bank asya ligi isim olarak da güzel ama ben halen lig A olmasından yanayım süper karizmatik duruyordu.

yaman55

veis

seneyede bank asya sponsorlugundamı devam edicek acaba.

16 SS 1965

Alıntı yapılan: veis - 13 Mayıs 2008, 07:59:58
seneyede bank asya sponsorlugundamı devam edicek acaba.

şeker bank  ;D ;) :) ;D ;D ;D

US

MeL_55

bukadar reklam, tanitimdan sonra degismez.

celebi

bank asya uzun bir süre devam eder bence

hakan55

reklam tam şahanee malatyasporr vurdu top dışarı cıkıyorr ama hayırr samsunspor arka direkte vuruyor ve gooooooooooooooooolllll ;D
malatya dısarı atıyor ama samsun cakıyorr