Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samsunum

jean

Surfa bir avrupa kupasi maci oynasak bide bir turkiye kupasi kaldirsakta oyle mezara girsek tabi bunlarin olmasi icin once super lige cikmak lazim

Ollivanders

Şu stadyumun itfaiye çıkış kapısı neden 4 tane yapılır? Bir tane yetmiyor mu ? Hadi diyelim 4 tane yaptın bu kadar büyük yapmak zorunda mısın ? Tek kelimeyle rezillik şuraya bak .

samsunum

Birçok  stadyum da böyle büyük  yapılıyor  en başta  ama inşaat  bittikten sonra yani stadyum icinde ki vincler çıktık dan sonra o kapilari küçültüyorlar. Bakalım  bizde kūcütecekler mi

Ollivanders

Küçültülecekmiş gibi durmuyor . Umarım küçültürler.yoksa cidden kotu görüntü çıkıyor ortaya

Ayberk

O ne biçim bir boşluk öyle :hnk:

Musti

Küçültme olmaz artık bu çıkışlarda. Normalde 2 tane yetiyor diye biliyorum yükseklik de 4 metre civarı ama bu çıkışlar 6 metreden fazla gibi.  Onun yerine 5-6 basamak konulabilirdi. Tribün eğimi de biraz etkiliyor bu görüntüyü.

Avrupada bazı statlarda bir kısmını örtüyorlar reklam vs ile. Bizde de düşünebilirlerse böyle bir şeyi uygulanabilir.

Tokinin yaptıkları hemen hepsi bir mimardan çıktığı için o mimar da stat tasarımından anlamadığı için maalesef böyle.

Ollivanders

Kapılar küçülmez . Mersin stadı ile aynı stadımız. Üst tribunler biraz daha dik ve yüksek . Bir de kale arkası kapıları var . Onun dışında koltuk renklendirmeleri de dahil aynı olacak diye düşünüyorum

Forvetim

mühendis olmayan birine dahi taslak bir stad projesi çiz deseler bundan daha iyisini çizer, gerçekten hiç güzel olmuyor maalesef, ben beğenmedim açıkçası. yer itibariyle sıcak olmadı pasoligden dolayı da soğuduk ve nedense bu stad bana heyecan vermiyor. büyük olması önemli değil Samsunsporumun sıcaklığını yaşatması lazım bana, benim olduğunu hissettirmesi lazım. oysa 19 mayısa giderken adımlarım hızlanır içim pır pır ederdi. neyse inşallah burada da yaşarız aynı duyguları bakalım.

kamuri

bıraz daha zorlasalarmıs stadta koltuktan cok cıkıs kapısı olacakmıs ???

Musti

Daha önce burada bir arkadaşımız tribüne arma deseni yapılabilir fikrini ortaya atmıştı. Benim de hoşuma gitti bu fikir. Yapılabilir mi diye biraz uğraştım ama 50 sıra gerekiyor armanın boyu için. Bunu 22 sıraya düşürmek çok zor benim için.

Bu fikir yeni statta ancak koltuklar boyanarak yapılabilir.

Ollivanders

Multimedya konusunda neden bu kadar ilgisiziz Samsun olarak anlamak güç

samsunum

Stadyum un konumundan olabilir. Birde stadyum da ki guvenlikler herkesi iceri almiyor diye biliyorum.

Sercan

Stadın uzak olmasını geçtim artık. O ne kadar kapı abi ya

beşnumara

Daha büyük tribüne ve kapasiteye sahip trabzon ve bjk stadında bu kadar kapı yok.