Birol Berkem; O Şampiyon Samsunspor Olabilirdi!

Başlatan mehmet yılmaz, 03 Haziran 2010, 21:15:36

« önceki - sonraki »

Kaptan

hangi art , bende gazetede okduguma yorum yaptım.fikrimi söylemicemmi

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Kaptan - 04 Haziran 2010, 23:39:53
hangi art , bende gazetede okduguma yorum yaptım.fikrimi söylemicemmi

Fikrini söyleyip söylememene ben tabiki karışamam ama sen burda demek istedin ki siz grup olarak Samsun'lu hoca istiyorsunuz,özellikle o saydığın isimlerin takımın başına geçmesini istiyorsunuz.
Ben istemiyorum,benim isime önem verdiğim yok.
Ben Samsunspor'a kimin hayrı dokunacaksa onu isterim,onlar öyle düşünüyor diye bende öyle düşünmek zorunda değilim ama siz bunu böyle lanse etmeye çalıştınız,ama yanlış..
Bilmem anlatabildim mi..

Kaptan

en çok bu adamlar takımın basına geçmek için konsuyor ortada yanlıs varsa bunları takımın basında görmeyi istemek bilmem anlatabildimmi..

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Kaptan - 04 Haziran 2010, 23:46:01
en çok bu adamlar takımın basına geçmek için konsuyor ortada yanlıs varsa bunları takımın basında görmeyi istemek bilmem anlatabildimmi..

Kimin takımın başına geçmek istemesinin bu konuyla ilgisi ne ? Ben şu adam takımın başına geçmeli veya şu adamı takımın başında görmek isterim diye bi ibare kullanmadım ki..
Siz yapılan bir basın açıklamasından sonra Benim o gruptan biri olduğumu bilerek,aynı şeyi düşünebileceğimi sanıp o ifadeyi kullandınız.
Ama ben kim başarılı olacaksa onu görmek isterim,Hüseyin Kalpar'ıda şu anda gayet başarılı buluyorum.O gruptanım diye aynı fikire sahip olacak değilim.

Kaptan

sen istedin diye yazmdım zaten.senin hangi grupta oldgunu nerden bilicem  :o :-\ bunları takımda görmeyi istemek yanlıs dedim buda benim görüşüm

babasamsunlu

lisandro girdiğin başlığı karıştırıyorsun..Anarşistmisin  kardeşim sen :):)

İşin özü bence hatalı yazmışsın...Birol hoca gerçekten adamlığını göstermiş.Böyle bir adamın röportajının altına diğer ibneleri kastederek olumsuz düşüncelerini dile getirmen bence senin gibi Samsunsporluya yakışmamış..Takdir ederken yeriyorsak eğer adamı,o bizim O nu takdir ettiğimizi değil kıskanarak eleştirdiğimizi gösterir..Burda senin fikrinin karşı görüşünü söyleyen arkadaşlar  senden daha az düşünmüyorlar Samsunsporlu buna da emin ol..

gurbetçi55

05 Haziran 2010, 15:10:07 #36 Son düzenlenme: 05 Haziran 2010, 15:35:00 Ant55
Zaman Gazetesi köşe yazarı Mehmet Yılmaz'ın, şampiyon Bursaspor'un Samsunlu yardımcı antrenörü Birol Berkem'le yaptığı röportaj gündeme bomba gibi düştü

Transfer konusunda Orduspor'dan Tavşanlı Linyitspor'a kadar bir çok kulübün kendilerini aradığından bahseden Antrenör Berkem, bir tek Samsunspor'un kendilerini aramadığını söyledi. Başarılı antrenör Berkem röportajında şunları söyledi; Bu konuya mutlaka değinmek istiyordum. Ertuğrul Hocam da ben de hep bekliyoruz. Samsunspor'daki arkadaşlarımız bizi arasınlar, bize ulaşsınlar ve biz de elimizden geldiğince yardımcı olalım. Bakın mesela ben bir aya yakın Brezilya'da kaldım ve oyuncu takip ettim. O zamanlar bizim ligdeki konumumuz net değildi ve Şampiyonlar Ligi falan yoktu ortada. Bu yüzden her bütçeye uygun oyuncular takip ettik ve belirledik. Yani şu anda Samsunspor'da iş yapabilecek, hem kaliteli hem de maliyeti uygun oyuncular biliyorum. Beni Orduspor arıyor, Tavşanlı Linyit arıyor ve oyuncu soruyor ama maalesef Samsunspor'dan kimse aramıyor".

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=41795

Kadir ÇELEBİ

Aslında bu konu kitabın tanıtım döneminde ve bursa bengülülerin erturul hocayı ziyaretlerinde gündeme gelmişti o zamanda aramıyorlar demişlerdi bu bir çağrıydı biz elimizden geleni yapmaya hazırız demekti buna rağmen aramıyorlarsa bu yönetimin burun kıvırmasımı kişisel tepki tavırmı herneyse gereksiz bir iş bu...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Haziran 2010, 11:12:20
lisandro girdiğin başlığı karıştırıyorsun..Anarşistmisin  kardeşim sen :):)

İşin özü bence hatalı yazmışsın...Birol hoca gerçekten adamlığını göstermiş.Böyle bir adamın röportajının altına diğer ibneleri kastederek olumsuz düşüncelerini dile getirmen bence senin gibi Samsunsporluya yakışmamış..Takdir ederken yeriyorsak eğer adamı,o bizim O nu takdir ettiğimizi değil kıskanarak eleştirdiğimizi gösterir..Burda senin fikrinin karşı görüşünü söyleyen arkadaşlar  senden daha az düşünmüyorlar Samsunsporlu buna da emin ol..

Başlık yanlış olmuş olabilir ama ben söylediklerimin arkasındayım.Birol hoca'yı tebrik ettiğim,büyük iş başardığını açıkca söyledim.
Birde son cümleye cevap verecek olursam ; Kimsenin Samsunspor'u benden daha az düşündüğünü söylemedim.

babasamsunlu

kardeşim dahada senin yazdıklarına bir şey yazmayacam.. o kadar ters anlıyorsun ki artık sende art niyet olduğunu düşünüyorum..herşeyin ardından bu kadar olumsuz düşüncelere kapılıyor olmanı gerçekten anlayamıyorum..

ister kız ister küs bu da benim düşüncem...benim yazdıklarımı bir bütün olarak görmeyipte içinden en son yazdığımı alıp ona göre yapman hakkatten alkışlanacak bir davranış tarzı..

LisandroLopez

Keyfin bilir abi ama art niyet olduğunu düşünüyorum demenide anlayamıyorum,kime neden art niyetle bakayım ki burada Hepimiz Samsunspor'luyuz,art niyet değilde varsa bir yanlış anlaşılma olabilir buda o derece önemli birşey olmasa gerek , eğer senin için önemliyse özür dilerim ama ben en başta olduğu gibi yine diyorum Birol hoca olsun Ertuğrul hoca olsun yaptıkları büyük iştir inkar edilemez tebrik ederim inşallah devamı gelir ne diyelim ..

Gorkem

Ah ulan biz şampiyon olsaydık yakardım sinopu :)

cembaba

Alıntı yapılan: Dartagnan - 03 Haziran 2010, 21:18:02
Bu konuya mutlaka değinmek istiyordum. Ertuğrul Hocam da ben de hep bekliyoruz. Samsunspor'daki arkadaşlarımız bizi arasınlar, bize ulaşsınlar ve biz de elimizden geldiğince yardımcı olalım. Bakın mesela ben bir aya yakın Brezilya'da kaldım ve oyuncu takip ettim. O zamanlar bizim ligdeki konumumuz net değildi ve Şampiyonlar Ligi falan yoktu ortada. Bu yüzden her bütçeye uygun oyuncular takip ettik ve belirledik. Yani şu anda Samsunspor'da iş yapabilecek, hem kaliteli hem de maliyeti uygun oyuncular biliyorum. Beni Orduspor arıyor, Tavşanlı Linyit arıyor ve oyuncu soruyor ama maalesef Samsunspor'dan kimse aramıyor.

Şu an bizim twitter hesabımızı takip ediyor. @birolhoca. Kendisi gerçek bir Samsunsporlu. Böyle insanların kıymetini gerçekten bilemiyoruz. Samsun alt yapısından çıkan oyuncuları Bursa'ya götürünce kızıyoruz. Çok üzülüyorum çok.