Birol Berkem; O Şampiyon Samsunspor Olabilirdi!

Başlatan mehmet yılmaz, 03 Haziran 2010, 21:15:36

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Tebrik ederiz büyük iş gerçekten Türkiye Ligi şampiyonluğu.. İyi , hoş ama bu adamları olağanüstü birşeymiş gibi göstermeye gerek yok.
Bu adamlar Samsunspor'da görev alabilmek için araya adam sokmaya çalışan adamlar.Sizce ne yapmalıyız , ne yapabiliriz Samsunspor'u Süper Lig'e çıkabilmek için diye sormaya ve öğütler almaya ise hiç gerek yok.
Süper Lige çıkabilmek için yapılabilecek olan herkesçe bilinmektedir.. Şehri yönetlerin,işadamlarının ve Samsun halkının desteğini alarak bir bütün oluşturmaktır.
Bunu kime sorsanız söyler,kendisini kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.

gozgoz yýlmaz

LisandroLopez

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 04 Haziran 2010, 22:47:43
Bu adamlar dediklerin kimler?

Bu adamlar derken Samsun dışında görev yapan herkesle bu tür konuşmalar yapılıyor.Niyet iyi olabilir fakat hiç süper ligde oynamamışız gibi lanse etmeyede gerek yok ortadaki durumu.Bu adamlar derken bunu kastettim ;)

gozgoz yýlmaz

Sen okumadın herhalde, adam bırak hiç Süper Lige oynamamayı, Samsunspor, Bursaspor'dan üstündür, şampiyon o ( biz ) olmalıydı diyor... Ne alakası var senin dediğinle?

LisandroLopez

Ona sözüm zaten yok,Samsunspor'u bizler kadar sevdiğinden kuşkum olamaz.
Demem o ki bu konuların sadece Birol Berkem veya Ertuğrul Sağlam'la değil , Samsun dışında olan futbolcu,antrenör hatta masörüne kadar konuşulabilmesi sorun.
Bu tür konuşmalar yıllardır yapılıyor ve sonucu sadece biz taraftarlar üzülerek izliyoruz.
Yoksa Birol Berkem'e veya bi başkasına karşı art niyet düşünecek değilim ;)

gozgoz yýlmaz

Eleştirinin yeri bu başlık değil o halde.

Çünkü adam mesleki olarak zirve yapmış, şampiyon olmuş. Buna rağmen Samsunsporluyum diyor ve akıl vermiyor, yardımcı olmak istiyor.

LisandroLopez

Ben tebrik ettim , Şampiyonluğunu kutladım ve ardından o eleştriyi sadece kendi şahsına değil genelleme yaparak yaptım.
Samsunspor'luluğuna veya iyi niyetine sözüm yok.Ama bu tür konuşmaları çok gördük , yalanmı?
Şampiyon oldu diye buraya  yazmak yerine  bir başka başlık açmaya gerek duymuyorum , kusura bakma..

gozgoz yýlmaz

İyi o zaman başa dönelim yine...

AlıntıBu adamlar Samsunspor'da görev alabilmek için araya adam sokmaya çalışan adamlar.Sizce ne yapmalıyız , ne yapabiliriz Samsunspor'u Süper Lig'e çıkabilmek için diye sormaya ve öğütler almaya ise hiç gerek yok.

yuh artık. kimden alıyorsun bu akılları?

LisandroLopez

Kendi fikirlerimi söylüyorum , yanlış veya yalan birşey varsa,veya kötü içerik varsa cümlede silinebilir yorumum,zor birşey mi ?

YaşarDoğu

Tanju da , Ercüment te sğa sola adam sokan adamlar.Farkeden bişi yok.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 04 Haziran 2010, 23:26:37
Tanju da , Ercüment te sğa sola adam sokan adamlar.Farkeden bişi yok.

Ona ne şüphe,sonuna kadar katılıyorum..

gozgoz yýlmaz

Bak genç kardeşim, yorumun bana göre yanlıştır, öbürüne göre doğru. Silinecek birşey yok lakin söylemek istediğin şey doğru olsa bile konuştuğun başlık yanlış. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Birol Berkem gibi Samsunspor'u seven ve sahiden ilgili olan birisi yerine mesela Tolunay Kafkas gelip akıl verse bize "has...tir lan oradan" denilir ama adam bir başarı elde etmişken, buna rağmen halen Samsunspor'u düşünüyorsa böyle birşey denilemez ona...

Kaptan

basın açıklaması ile tanju ve ercümenti hakeza dobiyi iste , niye çünki onlar şehrin seçilmişi, yöneticisi cartı curtu.

LisandroLopez

Evet başlık yanlış olabilir ama en azından en ilgili başlık bu olsa gerek şu anki durumda..
Abicim halen Samsunspor'u düşünüyor olabilir,demek ki gerçekten memleket sevdalısı..
Ama bu konuların çok konuşulduğunu halen bir sonuç alınamadığını da bi gerçek bende bunu anlatmaya çalıştım birazda.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Kaptan - 04 Haziran 2010, 23:31:18
basın açıklaması ile tanju ve ercümenti hakeza dobiyi iste , niye çünki onlar şehrin seçilmişi, yöneticisi cartı curtu.

Bu yorumda bir art niyet ararım.
Benim tribünümün büyükleri sizler gibi bu takımın kar kış demeden peşinde..
Onlarında fikirlerini açıklama özgürlüğü var,onlarda Samsun'lu bir hoca istediklerini belirtmiş.
Ha doğrudur yanlıştır orası beni pek ilgilendirmez.
Ben şahsen buna katılıyormuyum ? Hayır,katılmıyorum.
Ama  onlar öyle düşünüyor diye bende buraya o düşüncelere benzer bir ifade yapma gereği duymadım.
Samsunspor'umuzun menfaatleri neyi gerektiriyorsa o olsun benim için isim hiç ama hiç mühim değil ;)