31.Hafta: Beşiktaş:2 SAMSUNSPORUMUZ:0

Başlatan timofte, 01 Mayıs 2005, 12:24:06

« önceki - sonraki »

curva55

Yaw celil inanılmaz oynadı adam resmen dağıttı defansı bu arada muhammet şeker müthiş oynadı her hereketi başarılıydı.Bu takımabirkaç ilaveyle genç ve dinamik bir takım olaraak bence seneye çok can yakarız.

Rentboy

Alıntı yapılan: "Korsan"o samsunlu yıyosa samsunda gezsın bjk atkısı takarak ben gorduğum yerde ALLAH KERIM TABI GEZER BIZIM KILER BISE DEMEZ AMA BEN HERYERDE SAMSUNSPOR ATKISIYLA GEZIYOM BISE DESINLER BAK NE OLUYO O COCUĞUN EMAİL ADRESINDEN MSJ ATTIM NERELIYIMIS KENDIMI LAFLA bjklı tanıttım ah samsunda oturuyom dese bak ozaman ne oluyo
kim o beşiktaş atkısıyla gezen ben olaya biraz fransız kaldım.

curva55

O daha önce forza forumdan alıntıdaki samsunlu

salihcakir

skip şu cektiğin fotoları koyamıyormusun siteye..özellikle serkanın penaltısı fotosu..

curva55

timofte

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Salih abi beceremedim koymayı... :(

skip bana mail ile gönderirsen koyabilirim resimleri..
timofte22@hotmail.com

timofte

maçı tribünde izleyen kardeşim mms ile gönderdi inönü'den bir resim.. bjk-samsun maçı oynanalı bir hafta oldu ama istanbul deplasmanında samsunsporu yalnız bırakmayan taraftarlarımızın küçük bir bölümünün görüntüsünü içeren resmi koymadan edemedim..

cem and naz55

Alıntı yapılan: "Korsan"o samsunlu yıyosa samsunda gezsın bjk atkısı takarak ben gorduğum yerde ALLAH KERIM TABI GEZER BIZIM KILER BISE DEMEZ AMA BEN HERYERDE SAMSUNSPOR ATKISIYLA GEZIYOM BISE DESINLER BAK NE OLUYO O COCUĞUN EMAİL ADRESINDEN MSJ ATTIM NERELIYIMIS KENDIMI LAFLA bjklı tanıttım ah samsunda oturuyom dese bak ozaman ne oluyo
bir kere samsunda oynanan macta rakip tarafttar atkısıyla samsun sokaklarında gezmez gezemez anca onlar atkılarını gocuklarının içine saklarlar