2013 LYS SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Başlatan burakbas, 15 Mart 2012, 09:16:16

« önceki - sonraki »

burakbas

15 Mart 2012, 09:16:16 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2013, 21:06:02 burakbas
Malum sınav zamanı yaklaşıyor. Hedeflerimiz , adaylarla sohbet , abilerimizden tavsiyeler babında bu konuyu açmış bulunuyorum. Ben de bir aday olarak tüm sınava girecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

emre__ss

Öncelikle Allah gönlüne göre versin bütün kardeşlerimin.Nacizane tavsiyem,asla stres yok,relax olun sıkıntı yapmayın duanızı edin bismillah deyin başlayın.ilk 15-20 dakika aklınıza bir şey gelmeyebilir hiiiç dert etmeyin motor ısınınca daha hızlı hareket edersiniz.Allah yardımcınız olsun.

hakan55

Sınavdan önce kızlara bakmayın yeter.Çünkü etrafınızda hatırı sayılır biçimde ağlayan kız göreceksiniz sizde ulan nereye geldim ben diceksiniz :)

ahmetsefa55

fakulte ıyıdır sıraları genıstır.daha ıyı olmus bosver.

ayrıca sınav oncesı sınav aksamına kadar calısın.
oyle 2 gun onceden fln bırakmmayın sakın
aklınıza takılan bı yer olursa sınav sabahı bıle bakabılırsınız.sıkıntı olmaz.
stres bu işin en kotu yanı.strese kapılan yapabılecegını de yapamıyo.
ılk sorular dunyanın en kolay sorularıda olabılır cok zorlayıcı da olabılır.
şansınıza artık.ama sınava küsmeyin.mutlaka sızınde yapabılecegınız sorular olacaktır.
en ıyı oldugunuz kısımdan baslayın.ben ; mat turk fen sos yapıyodum.
denemelerde hangı sırayla gıttıysenız o sırayla gıdın.
su ınternet televızyon vs gıbı ıslerı bırakın.unı ye gelınce bol bol vaktınız olur hepsını ızlemek ıcın.
son sözüm ; emin olun dunyanın sonu da degıl baslangıcı da degıl.
unıversıte ne kadar zor gelınce goreceksınız.
ben 2.senemde kazandım.3.senesınde tıp kazanan arkadasım var.
o yuzden sıkıntıya gerek yok.bıze sız lazımsınız.saglıgınız herseyden onemlı.sınavlar gecıcı ;)

of cok ıyı konustum  :kanka:

Ekrem

2. senem olacak bu sene  Yarışmacı arkadaşlara başarılar  :) :)

Turuncu

Herşeyin hayırlısı Allah'ım inşallah gönlümüze göre verir. Herkese başarılar...

GökhanÇağlar

Girecek olanlara başarılar,sınavı çok büyütmeyin gözünüzde.Rahat olun.Allah yardımcınız olsun.

emre

ben Giresun'da eğitim fakültesinde girmiştim.Herkes sıraların küçüklüğünden falan şikayet ederken benim boyuma rağmen ayaklarım yere değmiyordu oturunca neredeyse  :) Bir de oturduğum sırada Samsun yazıları falan vardı tama ben burda tarih yazarım dedim(sonucu sormayın)  :)

Şaka bir yana biz eğitimciler arasında aramızda öz düzenleme dediğimiz olayı öğrenci arkadaşlarımızın çoktan yapmış olması gerekir.  8)

İşin özü gözünüzde büyütmeyin her zaman nasıl davranıyorsanız aynı, bir de güvenin Allah'a çalıştıysanız verir..

SAMSUNLU ORUMA 55

Sınava girerken aklınız kızda, ne biliyim işte samsunsporda falan olmasın.. Sınava giren kardeşlerime başarılar dilerim.. :-*

burakbas

Ağzı dualı abilerim , kardeşlerim ... Dualarınızı eksik etmeyin ! ! !

Jnr.Serkan

31 Mart 2012, 12:26:59 #10 Son düzenlenme: 31 Mart 2012, 12:31:04 Jnr.Serkan
Kendime güveniyorum veya inanıyorum diyelim.Pazar günü o okuldan inşaat mühendisliğini kazanmak için büyük yol kat etmiş biri olarak çıkıcam.Aksi bir sonucu düşünmek istemiyorum.Çünkü gerçekten çok çalıştığıma inanıyorum.Hayatımda hiç çalışmadığım dersi çalıştım.Sınav yaklaştıkça heyecan artıyor,hatta bunu yazarken heyecanım daha fazla yükseliyor.İnşallah sınava giren bütün arkadaşlarım sevdiklerim,bütün Samsunspora gönül vermiş kişiler başarılı olur.Dualarınızı eksik etmeyin,şu saatten sonra ihtiyacımız olan tek şey dua.Gerisi Allaha kalmış : )

Özellikle fen okuyan arkadaşlar son kez optik madde bilgisi ve sıcaklığa göz atsın.Son 2 senede 14 fiziğin 6'sı buradan gelmiş.Yani %40 civarı birşey oluyor.Vaktiniz varsa birde periyodik tabloya element adlandırmaya baksın burdanda epey soru gelmiş.Epey soru analizi yaptım sizede son dakikada olsa bir faydası olur belki.En azından bir konuya göz atmak 15-20 dakikanızı alır ve belki son günde netimiz 6-7 net birden artar.Olurmu olabilir : )

özkan

Sınava girecek arkadaşlara başarıalr.Stres yapmayın,sakin,soğuk kanlı davranmaya çalışın  ;)

alperen

Allah yardımcınız olsun inşallah herşey gönlünüzce olur..Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

umit

Sınava girecek tüm Samsunsporlulara başarılar diliyorum. İnşallah verdiğimiz emeklerin karşılığını alırız.Allah yardımcımız olsun.
Önce ygs'ye sonra bjk'ye inşallah... :)

emrullah

Stressiz bir sınav diliyorum sizlere kardeşlerim Allah utandırmasın   :)