YGS'ye Girecek Arkadaşlara Başarılar

Başlatan samsunum, 11 Nisan 2010, 08:24:20

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 21 Mart 2011, 22:04:01
ah canıııııım bunu 4 yaz okuluna kalmış bir adama mı söylüyorsun  8) 8)
hahaha sesli güldüm panpa  :D :D

Musti

Çocuğun aklını çelmeyin beyler.  1dk!!! Nasıl istiyorsa öyle yapsın.

O değil de Ayberk sen hiç Çeşme'ye, Seferihisar'a, Kuşadası'na gittin mi? Alsancak Kıbrıs şehitleri caddesinde yürüdün mü? Konak'tan vapurla Karşıyaka'ya geçtin mi?......... :) :)

Ajan

Sınava girecek olanlara başarılar.Allah Jnr.Serkan'a zihin açıklığı versin çok ihtiyacı olacaktır :-*

Serkan

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 21 Mart 2011, 22:25:03
Sınava girecek olanlara başarılar.Allah Jnr.Serkan'a zihin açıklığı versin çok ihtiyacı olacaktır :-*

oyunuz kaydedildi  (=

Serkan

Şimdi Ayberk size bu saydıklarınızın hepsi,Samsunspor'u stadda izlemek eder mi dese ne diyeceksiniz (=

Musti

Alıntı yapılan: Musti - 21 Mart 2011, 20:12:19
Aynen. Sürünmeyin gurbet ellerde...

Ben dedim kalsın Samsun'da diye ama herkes yazınca kıskandım içimde kalmasın diye yazdım :-[ :)

Burak

İyide Ayberk zaten Samsun'da okuyo YGS simi kalmış :)

alperen

Sınava girecek olanlara başarılar.ALLAH hepinzin gönlüne göre versin...

SAMSUNLU ORUMA 55

bende ygs sınavına kayseride gireceğim inşallah başarılı olurum   >l< >l<

maviay55

ygs sınavı için sınav giriş belgesi netten çıkartılıo dimi? tam sayfa mı çıkarılcak  ;D

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: maviay55 - 22 Mart 2011, 13:45:08
ygs sınavı için sınav giriş belgesi netten çıkartılıo dimi? tam sayfa mı çıkarılcak  ;D

evet çıkartılıyor kardeşim ösym'enin aday işlemleri bölümünden ygs sınav giriş belgesi tam sayfa olarak çıkartılıyor  ;) ;)

Burak

Oruma sende Samsun'u yazarsın artık :)

brigand

sınava gireceklere başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin. inşallah güzel bölümlere girersiniz. eğer bi kere daha okusam yine egeyi seçerdim. Samsun'da olmak elbette güzel. ama unutmayın ortalama olarak 65 yıl yaşayacaksınız. ve geri kalan senelerinizi rahat geçirmek istioysanız su 2 ayınızı feda edin. başarılar beylerr

Ollivanders

23 Mart 2011, 02:26:03 #43 Son düzenlenme: 23 Mart 2011, 02:29:06 Serpico55
Gidin gidin Samsunu özleyin de başlarsınız Samsun diye ağlamaya :) Goruruz facebooktaki Samsuuuuunn :( yazılarınızı. Ondan sonra 4 sene nasıl geçecek dusunmeye başlarsınız. :)))

Dışarda okumayı sadece yer gormek için tercih eden kardeşlerim her birinizin birer aşçısı , temizlikçisi , özel şöförü var sanırım :) Samsunda kebap yemek geliyor , ev temizleme derdi yok , hastayken bakacak birileri var bunun yanında ulaşım da dert degil :))) Geniş dusunun genişşş :D

**KaR6**

gidin dışarda okuyun, neresi olursa olsun.. kopun aileden, sadece fakülte okumamış, hayatı da öğrenmiş olursunuz.. eninde sonunda ayrılacaksınız oradan, hiç değilse erken yaşta ayakta kalmayı öğrenin..

zor mu? çok zor.. hele ilk başlarda hayatınızın hatası gibi gelir.. ama çok şey öğrenirsiniz.. ben istanbul'a gelene kadar su faturası yatırıldıgından haberim yoktu.. meger fatura ödeniyomuş her ay.. şimdi ise kendi adıma su sayacı açtırabilecek hale geldim, anlayın farkı işte..

yemeği filan kafaya takmayın, öğrenciliği boyunca aclıktan ölen olmamış bu zamana kadar, doyarsınız bi şekil..

ciddiyim, makarasına yazmıyorum.. üniversite seçiminde iki şey hayatsal noktada kritiktir.. ilki bölümünüz.. ne olursa olsun ilerde yapmak istemediğiniz bir iş için 4 senenizi heba etmeyin, geç gidin gerekirse üniversiteye ama istediğiniz bölümü okuyun, 4 senenizi değil hayatınızı kurtarırsınız.. ikincisi de aileden uzakta okuyun.. sürünün, zaman zaman aç kalın ama uzakta olun, ilk sene çok söversiniz bana ama fakülte bitmeye yakın abi haklıymışın diyeceğinize eminim..

özet geç kar6 diyeler için: uzakta okuyun, akıllı olun, adam olun lan ;D