TFF 2. LİG 2019/2020 14. HAFTA - SAMSUNSPOR'umuz 5 - 0 Şanlıurfaspor

Başlatan ata55, 20 Kasım 2019, 18:05:27

« önceki - sonraki »

ata55

Rakip zayıftı falan ama bence bizimkiler iştahlılardı. Birbirlerine pas attılar. Taner Taşkın zamanı olsa 2-0 oldu mu bırakırdık. İsmet olsa 0-0 biterdi. Bahattin alkışı hak ediyor. Takibe devam.

evolution55

Bugünkü maçın en güzel anı 100 kimsesiz çocuğa oyuncak atılmasıymış. Atılmasıymış diyorum çünkü hafta içi bu konuya denk gelmedim ve malum maç içinde de facebooktan izlerken görebilme şansımız yoktu. Maçtan sonra sayfa paylaşımlarında, trtspor sayfasında gördüm. Emeği geçenlere tebrikler çok güzel düşünülmüş. 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur'

Sol Açık

Alıntı yapılan: ata55 - 24 Kasım 2019, 21:49:19Rakip zayıftı falan ama bence bizimkiler iştahlılardı. Birbirlerine pas attılar. Taner Taşkın zamanı olsa 2-0 oldu mu bırakırdık. İsmet olsa 0-0 biterdi. Bahattin alkışı hak ediyor. Takibe devam.

Haklısın ve yaptığın spekülasyon bile değil!
Geçen sezon 3'den fazla gol attığımız 2 maç vardı ve her ikisi de 4-0'dı. Birisi içeride Manisa, diğeri ise Uşak.
Bu sezon ise, henüz 14.haftaya kadar 3'den fazla gol atarak 4 maç aldık. İçeride Tarsus İ.Y. (5-0), Kırklareli (4-0) ve Ş.Urfa (5-0) ile dışarıda Hekimoğlu (0-5).

Kimse Urfa zayıftı falan demesin, geçen sezon aynı oranda zayıf 2 takım vardı; Manisa ve G.Antep. Manisa'yı 4-0 yenerken son 2 gol 90+2 ve 90+4'te gelmişti. G.Antep'i ise ilk 10 dakikada 2-0 yapıp, maçı 2-0 bitirmiştik. Manisa'yı deplasmanda da 1-2 yenebilmiştik.

Özetle, bu sezon belirgin şekilde ve her açıdan daha iyiyiz. Daha da iyi olabileceğimize inanıyorum...

seskat

Alıntı yapılan: seskat - 23 Kasım 2019, 17:54:59Sağolsun tarımtürk tv cevap verdi. Cevabı aynen aktarıyorum.

Yorumlaması size kalmış.

Bu da Kulüpten yapılan geri dönüş

---
Merhaba,

Öncelikle belirtmek isterim ki iletmiş olduğunuz sorunla ilgili çözüm için  sizlere geri dönüş sağlayacağız.

Konuyla ilgili olarak;

Türkiye Futbol Federasyonu yayın yönetmeliğine göre,  internet üzerinden yapılan TV yayın haklarınla ilgili

yeni yapılan kanun değişikliğinden dolayı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından talep edilen evraklar

RTÜK tarafından zamanında iletilemediğinden dolayı süreç tamamlanamamıştır.

Süreç tamamlandığında tüm maç yayınları normal işleyişinde devam edecektir. 

Bu konuyla ilgili anlayışınıza sığınarak çözüme kavuşturulacağı bilgisini paylaşmak isteriz.

Saygılarımla,
---