TFF 1. LİG 2020/2021 5. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 3 İstanbulspor

Başlatan cembaba, 06 Ekim 2020, 12:26:51

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Dayanamiyom yine.
Ben köpekleri alip disariya cikiyorum.
Benim minoşlarim daha iyi koşar bunlardan.

5trawberry

_SoN_

Bu ligte Şampiyon olacak takımın ilk yarıdaki forveti Nadir Çifçi , ikinci yarıdaki forveri Ahmethan ! Üçüncü varmı derseniz , daha kötüsüde iyiside yok. Başka sözümde yok !!!

GurbetciFanatik

Yavv bunlar 6 yabanciyla maca basladilar
2 arnavut
1 alman
1 senegal
1 brezilya
1 kamerun
🤔🤔🤔🤔🤔

Yoksa benmi hata yapiyorum ??
Kac taneydi serbest

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Bafra55 - 17 Ekim 2020, 15:26:33Hocam alman diye yazdığınız Levent Ayçiçek sanırım. Türk pasaportu vardı yanılmıyorsam.

Alman Vatandaşi ??
Neyse maglup olduk kilif aramiyalim ama aklima takildi. Spikerde dedi alman diye o yüzden sordum.

Bu ara kimse kizmasin reziliz resmen.

Sadece Samsunspor

Bize guzel bir tokat oldu. Umarim takim kendine gelir.

s_uzunkaya

isa55

Ertuğrul hocaya bi 5 hafta daha verelim.
Sonra görsünler bizi!

kavak_55

Sonucun böyle olacağı belliydi sakatlık COVİD belası derken bahane değil ama bu olumsuzluklar zaten hazır takım her hafta oturmuş kadrosuyla çıkarken biz zar zor sakatlardan formsuzlardan kurulu takımla özellikle iyi mücadele ettik. Gol bulsak şimdi faklı şeyler konuşurduk. Yunanıstan milli takımı gibi defans oynayarak maç aldı bugün biz beraberliğe oynasak kazandırdık biz oyuncu değişiklikleri onlara yaradı oynamadan maç aldılar 3 sefer geldiler hepsi gol oldu. Ben takımımızdan umutluyum mutlaka toparlayacağız ALLAH büyüktür. Bütün şanssızlık lar bizi bulacak halı yokya. İstanbul'un ilk golü öncesi net faul verdi vermedi hakem. Sonuç olarak canımız sağ olsun. Uzun maraton kazalar olabilir. Bundan sonra sı için çırpınıp kendimize gelmemizi sağlar inşallah.

55__Gurbet__55

İlk yarı iyi oynadık golde bulabilirdik ama hücumdakı eksik bariz belli. Tomane dahil skorer forvetimiz yok hatta Nadir ve Ahmethan'ın gol atma ihtimali otobüs durağına vapur gelmesi olasılığından hafif yüksek. Skorer olmayan forvetleriniz varsa ya kanatlarınızın ya da ofansif orta sahanın gol atma özelliği olması lazım. Burak hariç bizde oda yok.
Maçın hakkı 0:3 değildi, üc defa geldiler üçü goldu. Orta sahamızı yürüyüş yaparak geçilebilir halde.
Sezonun ilk yarısını böyle idare edip
ikinci yarıya 2/3 transfer yapmamız şart. Yoksa bu sene çıkmamız zor gözüküyor.

Lusage

Ben kaçırdım ama Muhsin sakatlandığı için mi çıktı?

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Lusage - 17 Ekim 2020, 16:12:17Ben kaçırdım ama Muhsin sakatlandığı için mi çıktı?

2. devre başlar başlamaz maalesef sakatlandı.

eprianu

Alıntı yapılan: Lusage - 17 Ekim 2020, 14:59:24Yetersiz Akhisar'a karşı skoru tutsun diye ortasahaya attığın Ercan'ı veya Erkam'ı alsana hoca? Ne bekliyorsun? 3. golü mü?

1-0'dan sonra Ertuğrul Hoca bu hamleyi yapsaydı oyuna tutunabilir ve belki beraberliği kurtarabilirdik.

Bu sezon olabildiğince takım hakkında teknik açıdan yorum yapmamaya çalışıyorum. Çünkü takımın başında Ertuğrul Sağlam var. Yıllarca futbolun içinde kalmış, üstüne yıllarca teknik direktörlük yapmış, Süper Lig şampiyonluğu yaşamış... Teknik açıdan konuşmak haddime değil gibi geliyor.

Ancak o kadar bariz hatalar görüyoruz ki insan susamıyor. Yazılacak çizilecek çok şey var. Ben sadece bir konuya temas etmek istiyorum. Savicevic ile İlyas'ın aynı anda sahada kalmasını aklım almıyor. İkisinin de arkasını toplayacak oyunculara ihtiyacımız var. Kaldı ki Muhsin de çıkmışken böyle bir hamleyi aklım almıyor.

Mevlam neyler, neylerse güzel eyler. Zamana ihtiyacımız olduğu kesin. Ancak bu zamanı iyi değerlendirebilir miyiz? İşte bundan korkmuyor değilim...

eprianu

Alıntı yapılan: Bafra55 - 17 Ekim 2020, 15:10:57TFF1 için özellikle orta saha ve forvete teknik adamdan ziyade "güreşçi adamlar" lazım

Kadroyu kuranlar bu gerçeği neden göremiyor, aklım almıyor. Bu ligde iki özellik iş yapar: Hız ve güç. Eğer bu iki özellik bir futbolcuda mevcutsa gözün kapalı al takıma.

Ekrem

İlk yarı yakaladığımız fırsatları gole çevirmeniz gerekiyordu olmadı. Kolay bir şekilde yediğimiz ilk golden sonra tlaım dağıldı zaten. Yırtıcı bir forvet ve güçlü bir orta sahamız yok malesef. Umarım düzeliriz.