neden 19 Mayis Samsun´dan canli verilmiyor?

Başlatan Fecr_55, 19 Mayıs 2005, 11:47:40

« önceki - sonraki »

Fecr_55

ankara 19 mayis stadindan canli yayinla izledim bugün kü $enlikleri...güzeldi...Ankara ba$kent oldugu icin mi oradan canli yayin yapiliyor? tamam Türkiye´nin her yerinde kutlaniyor, ama canli verilmesi gereken yer Samsun´dur bence...bu güne özel...yani Atatürk´ün Samsun´a ayak bastigi gün bugün...bunu anmak ve hatirlamak icin Samsun´a gelinmelidir...neden bizim 19 Mayistan canli yayin yapilmiyor?

timofte

eskiden 19 mayıs törenleri ile ilgili samsuna daha çok yer verilirdi.
birçok alanda olduğu gibi samsunumuzun 19 mayıs şehri oluşundan gelen özelliği de gözardı edilir oldu..
ankaradan yapılan yayınların c.başkanı, başbakan ve diğer devlet erkanını bir araya getirmesi bakımından tercih edilmesini yadırgamıyorum.
ancak ankaradaki stadyumun adının 19 mayıs olmasına her zaman 'ne alaka' diye düşünmüşümdür.

Rentboy

haklısın bende ankaradaki 19 mayısa anlam veremiyorum.19 mayıs samsuna has bişey ve bunun aksini kimse söyleyemez...

yirmiuc

kral55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"bence buradan çıkan bayrak cumhurbaşkanına sunuldugu için ve başknet olması ile oradan canlı yayınlanıyor ama ben hiç cumhurbaşkanımız ve başbakanın ve diger bakanların hiç bir arada samsuna olmadıgı için yayınlanmadıgını düşünüyorum

Bence bayrak kimsenin ayağına gitmemeli o kişi cumhurbaşkanı bile olsa.Bayrak bu milleti temsil ediyor.
Bence her 19 mayısta gelip bayrağı teslim almaları gerekiyor.

yaman55

Alıntı yapılan: kral55 - 20 Mayıs 2005, 18:53:41

Bence bayrak kimsenin ayağına gitmemeli o kişi cumhurbaşkanı bile olsa.Bayrak bu milleti temsil ediyor.
Bence her 19 mayısta gelip bayrağı teslim almaları gerekiyor.

bencede kendileri gelip teslim alsın