Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

minci

Basketçilerimiz Akhisar belediyesinin ikinci uzatmadan sonra 135-125 lik bir skorla Mamak belediyesine yenilmesiyle öyle maç fazlasıyla falan değil gerçek anlamda lider olduk. Tebrikler takımımıza. Bir mucize gerçekleştiriyorlar.

Sadece Samsunspor

Maci izliyorum dk 42 akhisar 9 kisi kaldi. Haftaya yoklar Kaleci ve orta sahadan o kisiler. Bu arada taskinda guzel bi frikik golu atti.

Bu arada ilki 2.saridan kirmizi. Digeride kaleci disarda elle dokundu direkt kirmizi. 2side dogruydu

Taskin yine frikikten atti 2-0 balikesir onde.

Taskin saglam adammis 2 frikikte direk gol

Sadece Samsunspor

Bu taskin neymis boyle 3.golu de frikikten atti :D

Raqua55

Eski hakem Erman Toroğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ümraniyespor - Samsunspor maçını tekrar oynatacağını söyledi.

evolution55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Şubat 2021, 20:53:37Bu taskin neymis boyle 3.golu de frikikten atti :D

ikinci gol bariz kaleci hatası, kapattığı köşeden yedi. sanki 3. gol de o şekilde, tam göremedim.
ama gerçekten üç frikik de birbirinden güzeldi.

buradan çıkaracağımız sonuç şu, balıkesire frikik vermememiz gerek, yoksa bu toplara nurullah uçmaz bile, izler sadece

futbolcu

Giresun 2:0 yapmış. Iki golü peş peşe atmışlar

Sadece Samsunspor

Eksik bursa dk daha 20 olmadan giresundan 2 gol yedi. Ulan herkese aslansiniz buraya gelince kovid bilmem ne anlamiyorum ya

Sadece Samsunspor

08 Şubat 2021, 20:06:04 #47962 Son düzenlenme: 08 Şubat 2021, 20:22:34 Sadece Samsunspor
Giresun stadinin isiklandirilmasinda bi sikinti var bence karanlik gorunuyor

Batuhanin pozisyonu penalti yalniz. Giresunlu ilk topa dokunuyor ama girisi faul net

twitter

bu giresun ittire ittire gidiyor artık

patlayacaklar en ufak bir şeyde

eprianu

Bursaspor'a helal olsun. 2. yarı maçın genel manada hakimi oldular. Ancak tecrübesizlik maalesef en büyük eksikleri. Takımda 1-2 tane tecrübeli adam daha olsa çok farklı bir konumda olabilirlerdi.

Gelelim Giresunspor'a, öyle aman aman top oynamıyorlar. Hücum hatları iyi değil. Ben bu yarışı sonuna kadar götüremeyeceklerini düşünüyorum. Bana göre bizim asıl rakiplerimiz Altay ve İstanbulspor.

Daha şimdiden "Bu takım kesin çıkar, şu takım kaybetmez" şeklinde ağır cümleler kurmanın hatalı olduğu kanaatindeyim. Bu dereden daha çok su akar. Önemli olan bizim zirveden kopmamamız. Diğer takımlar sürpriz puan kayıpları yaşayacaktır.

KocumVolkan

valla spiker Samsun'un 1 maçı eksik dedi.. haydi inşallah

Sadece Samsunspor

Giresun bu futbolla iyi puan toplamis. Bi an once 2 3 guclu rakiple karsilasip puan kaybetsinler alttakilerin gucu yetmiyor mac baslamadan gozlerinde buyutuyorlar lider diye. Bunlari lider gorunce igreniyorum bunlardan.

maço

En büyük rakibimiz Ads ve İstanbul bence .
Giresun'un ben de bir noktada tıkanacağını düşünüyorum.

Elyesa

ahmet cakar prigramda futbolcu sike yapdi diyenlere once hocayi arasdirin mesut bakkali diyo lafi oturtuyooo

Sadece Samsunspor

Bolu bu hafta giresundan puan alacak. Bandirma da bize yenilmenin acisiyla istanbulspor a saldiracaktir.