Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Tuzla menemen macini izliyorum. Bi an dedim bu saha ne kadar tanidik geldi. Dikkatli bakinca umraniye stadi oldugunu anladim. Hakem gozumun onune geldi :@

Sadece Samsunspor

Umraniye istanbulspor onunde deplasmanda 1 0 önde adamlik yapin su maci alin yatin kalkmayin ne yapiyosaniz yapin en azindan 1 puan alin

55.hakan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Şubat 2021, 16:34:46Umraniye istanbulspor onunde deplasmanda 1 0 önde adamlik yapin su maci alin yatin kalkmayin ne yapiyosaniz yapin en azindan 1 puan alin
Nazar değmesin diyelim.

KocumVolkan

Bursa 8 covidli ve 4 sakat ile bu hafta maç yapacak. 9 tane altyapıdan genç alacaklarmış. Maalesef, Giresun kolay geçecek bu hafta da takılmayacak.

Sadece Samsunspor

Umraniye istanbulsporu 3ledi degmeyin keyfime. Kucuk omer cildirmistir simdi :D

GurbetciFanatik

Istanbulspor 1-3
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Sadece Samsunspor

2-3 oldu 6dk uzatma verdi yuh
Yat lan umraniye kalkmayin

Raqua55

Umraniye yendi iyi oldu super oldu

Sadece Samsunspor

Kucuk omerrrr napion kuzummmm kiyamammm

5trawberry

Sadece Samsunspor

orucreis

Ümraniye maçı tekrar olur diye düşünüyorum. O zaman İstanbul'la farkı 3 e İstanbul ile oynanan maçı kazanırsak direk 2 neredeyse belli oluyor ama beraberlikde işimizi görür.

İstanbul takıldı şimdi sıra çorapspor da oda yarın tahmini berabere kalır.

Sadece Samsunspor

Erman Toroglu acikladi simdi Aspor da. Samsun umraniye macini yoneten hakem yardimcilari gozlemci de dahil lig bitene kadar mac verilmeyecekmis karar alinmis dedi. Lig sonuna kadar mac almamakta zaten hakemlikten uzaklastirmak gibi bisey dedi. Olan ertugrul a oldu kirmiziyi gordu dedi.

eprianu

Eğer doğruysa harika bir haber. Günlerdir bunu anlatmaya çalışıyorum. Eğer bu kararı aldırmayı başardıysak bundan sonra bizi kolay kolay ezemezler. Bir de maç tekrar edilirse muhteşem olur.

KocumVolkan

Gyasi forvet arkası, Muhsin ise sağ bek olarak Bolu maçındalar şimdi.