Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Bu hakem zaten macin basindan beri i.nelik yapiyordu mac sayfasinda da macin ilk yarim saatinde soylemistim. Bize operasyon yapacakken sessizce sadece izleyenler bilecekti ancak operasyonu oyle kotu bitirdiki eline yuzune bulastirdi ve suan tum turkiye onu konusuyor. Yani bi is yapayim dedi onuda yapamadi. Daha da kolayla mac alamaz en azindan bizim maclara verilmez. Biz yine bi sekilde toparlaniriz ama o omrunun sonuna kadar onu goren herkes haa su kural hatasi yapan mal hakem degilmi diyecekler.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 31 Ocak 2021, 16:33:50Bu hakem zaten macin basindan beri i.nelik yapiyordu mac sayfasinda da macin ilk yarim saatinde soylemistim. Bize operasyon yapacakken sessizce sadece izleyenler bilecekti ancak operasyonu oyle kotu bitirdiki eline yuzune bulastirdi ve suan tum turkiye onu konusuyor. Yani bi is yapayim dedi onuda yapamadi. Daha da kolayla mac alamaz en azindan bizim maclara verilmez. Biz yine bi sekilde toparlaniriz ama o omrunun sonuna kadar onu goren herkes haa su kural hatasi yapan mal hakem degilmi diyecekler.

Ilahi Adalet. Bir yandan boyle bir hata yapmis olmasi hakemin kotu niyetini ortaya koydu.Allah Sorsun

Sol Açık

Instagram hesabımızdan "bu işin peşindeyiz, maçın tekrarını talep edeceğiz" minvalinde bir açıklama yapıldı...

kaan

Alıntı yapılan: kaan - 25 Ocak 2021, 09:21:33Son 7 maçını gol yemeden kazanan bir Giresunspor var. (Adanademir-Keçiören-Tuzla gibi takımlar var bu maçlar arasında)

Giresun biraz akıllı olursa bu fikstürle ilk ikiden düşmez diye düşünüyorum.

Bu hafta Menemen'i yenerlerse 41 yapıyorlar. Geriye 15 maç kalıyor. İpi göğüsleyebilirler.

İstanbulspor-Altay diğer önemli rakiplerimiz.

Adanademirspor'un bir noktadan sonra ilk iki yarışından kopacağını düşünüyorum.

Giresun bugün eksik kadroyla menemeni dörtledi.

8 maç oldu gol yemeden kazanıyorlar.

İstanbulspor-Altay maçının berabere bitmesi gerekiyor. Psikolojik olarak yarışın başında ilk ikiden uzaklaşmamamız önemli.

Sadece Samsunspor

01 Şubat 2021, 19:48:40 #47929 Son düzenlenme: 01 Şubat 2021, 20:47:54 Sadece Samsunspor
Istanbul kalecisinin panterligi tuttu anasini satayim. Altay yukleniyor ama olmuyor

Vay anasini arti 1 verdi onda da istanbul 2yi atti

Suan 3 1 ondeler ve hala deli gibi basiyorlar acaip enerjikler. Bizim gibi ölü gibi oynamiyorlar. İyi takim

AhmetDenizci

Tatlı Kaçaklar dizisinden bir gazete küpürü, sezon 1996-1997 

Tiryakiler55

Sanirim Istanbulspor kolay kolay tökezlemez. Böyle giderse ilk ikiyi zor garantileriz. Giresun'un formdan düsmesine bakacagiz gibi

Sol Açık

Her durumda biz de, İstanbul da, Giresun da pek çok puan kaybedecek.

Ben sade bakmak yanlısıyım. İstanbul'u deplasmanda yenersek ve Giresun'u içerde yenersek, onlar bizim tökezlememizi bekler...

5trawberry

İstanbulspor kolay kolay tökezlemez.
Lider özellikli, maç koparan futbolcusu var.
Favori takımlarla oynayacakları maçlar belirleyici olur.

evolution55

geçen sene de manisa bizden 6 puan öndeydi, bizim maça kadar mağlubiyeti bırakın beraberlikleri bile yoktu arkadaşlar
enseyi karartmayın ;)

Shane_Falco

Bu köprünün altından çok sular akacak ;)

_SoN_

Geçen sene manisa bizden çok öndeyken yine benzer şeyleri çok kez söyledim, mesele x takımın ne kadar iyi kadrosunun olması ne kadar güçlü görünmesi değildir tam olarak,asıl mesele bizim ne durumda olduğumuz, önümüzdeki maçlara nasıl çıktığımızdır, her maçı aynı ciddiyetle galibiyetle tamamlamak için tüm gücümüzle mücadele etmemizdir, bazen en zayıf dediğin takıma kaybettiğin puan, en güçlü dediğin takıma karşı aldığın puanlardan daha kıymetli olabilir. Her takımı aynı görmeli maç maç değerlendirmeliyiz.

Sadece Samsunspor

Stadimizin onunde pankart acmislar

eprianu

Ortada tüm spor yorumcuları ve eski hakemlerin fikir birliğiyle "kural hatası" diye nitelendirdiği bir maç var. Bu karara itiraz nedeniyle çok fazla oyuncumuz ve teknik direktörümüz kart yemiş, kulübümüz maçın tekrarı için itiraz etmiş ancak itiraz henüz değerlendirmeye alınmadığı için biz verilen cezaları bu maçta çekmiş olacağız.

Ne anlamı kaldı o zaman itirazın? Ben cezamı çektikten sonra çıkıp bir şeyleri düzeltmenin (ki o da şüpheli) ne hükmü var?

Bu durum sadece bana mı tuhaf geliyor? Asıl şimdi twitter'da gündem oluşturmamız, twit üstüne twit atmamız gerekmiyor mu? Biz camia olarak neden bu tür önemli olayları ıskalıyoruz?

Arkadaşlar, adamlar değil Türkiye'nin dünyanın gözü önünde seyircisiz final maçı oynattı. Yani hak yemede bu kadar ileri gidebildiler. Niye anlamak istemiyoruz, adamlar bu maçta nabız yokladılar. Bu tür haksızlıklar artarak devam edecek. Niye susuyoruz, neden tepki göstermiyoruz?

2005-2006 yılındaki kadromuzu hatırlayın. Ligin en iyi kadrolarından birine sahiptik ama küme düştük. Neden? Gözünüzün önüne getirin Vestel Manisaspor, Fenerbahçe, Kayserispor maçlarını. Herkesin gözü önünde resmen bizi doğramışlardı.

Daha kaç maçta hakkımızın yenmesini bekleyeceğiz? Ne zaman gür bir tepki göstereceğiz? Tahminim o ki Yüksel Yıldırım bu işlerin ne kadar pisliğe bulandığınu bilmiyor. Hala hak, hukuk, kurallar, itirazlar sayesine hakkını alabileceğini zannediyor. Ya biz? Haksızlıklarla dolu böyle bir geçmişimiz varken niye susuyoruz?

İnşallah sezon sonunda bunları dile getirmek zorunda kalmayız. Bu ülkede en nefret ettiğim şey; iş işten geçtikten sonra tepki gösterilmesidir. Ben bu işin sonunu hayır görmüyorum. Sene başından beri zaten sahada isteneni veremedik. Bir de üstüne hakem hataları eklenirse sonumuz kötü.

Sadece Samsunspor

Yuksel Yildirim twitterdaki yazismalarini tepkilerini her zaman millete yaptigi gibi tffye yapsaydi herkes birlik olurdu tepki verilirdi. Ama yuksel baskan her zamanki tutumundan vazgecip 1 kelime bile tweet atmadigi icin mac hakkinda kimse gaza gelmedi