SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

Yunusemre55

cembaba

13 Eylül 2012, 21:12:39 #61 Son düzenlenme: 13 Eylül 2012, 21:23:04 CemBaba
Arkadaşlar gelenlerin ayaklarına, yüreklerine, ceplerine () sağlık. Samsunspor'umuz sizlerin değerli ellerinde yükselecek...

22 Temmuz'da yönetim seçildi. 60 günde yapılanlara bakın:

- 17 transfer
- Teknik Direktör ve Teknik Heyet Seçildi.
- Çalışan personellerin maaşları ödendi.
- Takımımız 2 maçta 4 puan çıkardı.
- Tesislerimizde içeriden taraftarlarımız maç izleyebiliyor. Hem de başkanımız, yönetimimizle beraber.
- Bence takım ve şehirde çok bütünleşti şimdiden. Daha da ateşlenir inşallah.
- İkinci Store mağazamız açıldı. Hem de şehrin göbeğine.

Kutlamaktan başka çaremiz yok. Helal olsun hepinize...

Sioux

@yunusemre,
bugüne kadar çıkan ürünlerden ne aldın da yeni birşey bekliyorsun?

emek verenlere sonsuz teşekkürler, inanıyorum ki ürün yelpazesi daha da genişleyecektir.
necattin başkana da helal olsun.

Yunusemre55

Ben kötü bir şey yapmadım . Zaten çıkan ürünlerin çoğunu alacağım abi. Ben sadece bu kötü durumda Emin Kar t-shortu bekliyordum o kadar yanı fazla kötü birşey değil .

Sioux

Emin Kar tişörtü yapılmamışsa vardır bir sebebi; çıkanlardan tüketmek lazım. ;)

lato

Şu an İstanbul'dayım haftaya bende hücum ederim kredi kartı geçiyor mu?

cembaba

lato

Çok sevindim kredi kartının geçmesine gelip limiti dolduralım o zamam  emeği geçen herkese teşekürler fotoğraflardan çok güzel görünüyor

Clint_Eastwood

Hayırlı uğurlu olsun... Arkadaşlar bebekler için de ürünler mevcut mu? Bu konuda bilgisi olan var mı?

celebi

hayırlıuğurlu olsun. Allah utandırmasın

maviay55

hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler Allah utandırmasın. memleket hasreti çekenlerin ilk uğrayacağı yer olacaktır  :--*

BigBadMama5552

Hayırlı uğurlu olsun, emeği geçenlerden Allah razı olsun. İnşallah Kurban Bayramı tatilinde oralara gelebilirim de, ziyaret edebilirim.

cembaba

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 13 Eylül 2012, 21:48:25
Hayırlı uğurlu olsun... Arkadaşlar bebekler için de ürünler mevcut mu? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Zıbınlığa kadar gelecek. Buradan haber verilir mutlaka. Yavaş yavaş ilerliyoruz.

europe_55

fanatik555

hayırlı uğurlu olsun samsunsporumuza lovaletteki mağzamız ne zaman faaliyete geççek