Euro 2008 Çeyrek Final / Türkiye'miz - Hırvatistan: 1-1 ( 3-1 P )

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Haziran 2008, 00:39:26

« önceki - sonraki »

bezgınbekır

bütün avrupa yari finale Türkiyeyi ve taraftari istiyomus helal olsun bi avuç sarhos kendini bilmez bak ne hale getirdi hirvatistanin prestijini helal olsun büyük Türk Taraftarina bu taraftara final yakısır hadi bizim içi Türkiye için bu maci alın

veis

az kaldı 90 dakikada olmadı artık uzatmalarda allahın izniyle bitircegiz.

mehmet yılmaz

Muhteşem bir zafer daha kazandık. Bu maç için teknik, taktik konuşmaya bile gerek yok, çünkü mutluluktan konuşmaya mecalim kalmadı.

Aferin çocuklar...

Sadece Samsunspor

UYUYAN TÜRKİYE'M UYANDI BEEE - ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN - MÜTHİŞ BİR COŞKU - 120+2'DE GOL ATTIK BEE ÇILGIN TÜRKLERİZ BİZ !!

berusa55

Allah Büyük!

bezgınbekır

Alıntı yapılan: bezgınbekır - 16 Haziran 2008, 00:56:44
Tarihte viyanayi kusatmis ve alamamiş olabiliriz bizim işimiz tarih yazmak az kaldi bizimsiz viyana  ;)

ilk msjda ben demiştim viyanayi fathetcez diye Allah büyük ne mutlu bana beni yaniltmadi Semihin dedigi gibi Allahin bana verdigi son gücle vurdum topa bu nasil bir duygudur anlamiyanlar oturup düsünsünler

Yalnızca BİZ

mucizeden de öte bir sey...

34 SS 1965

bezgınbekır

bu resim size herseyi anlatmiyomu Semihin konusmasi beni büyüledi bu gece

veis

semihi alayını susturdu aslanım benim benim nöbetçi golcü.

veis

avrupa basını maçdan önce SAKIN ÖNE GEÇMEYİN TÜRKLERE KARŞI diye yazılar yadı adamlar işi biliyor malzemecisinden futbolcusuna kadar hepsine teşekkürler aslan parçaları ya forma kırmız gök beyaz varmı bundan ötesi.

Sempatik Bengülü

harbisamsunsporlu5517

önce rabbimin yardımıyla sonra 70 milyonun dualarıyla buraya kadar geldik kupa bizim olacak inş

Sadece Samsunspor

AlıntıHırvatistan teknik direktörü Slaven Bilic, maç sonunda yaptığı açıklamada şoka uğradığını söylerken, "Türkler´e son dakikada gol atmak bile sizi kurtaramayabiliyor. son kurbanları biz olduk" dedi.

Kariyerindeki en ilginç maçı oynadığını kaydeden Bilic, "Daha sonra böyle bir şey yaşar mıyım bilmiyorum ama önümde uzun bir yol olduğunu söyleyebilirimAncak sanırım bu tek olacak. Maçın öncesinde yaşadığım korkuların hepsi başıma geldi. Ama ben yine de iki takımı da kutluyorum. çok iyi bir oyun oldu. Penaltılar hep kumardır, bugün kaybeden biz olduk. Ama ben böyle maç görmedim, bu adamlar atmak için yemeyi bekliyor" şeklinde konuştu.

eLLis

Ben en fazla taraftarlarından korkuyodum aynen öle oldu yani 40 bin kişiydiler hiç susmadılar meşale bile sokmuşlar kaç tane nasıl oluyorsa bizimkiler dışarda izlesin maçı orada olacamda girmeyecem içeri fazla olan biz olsaydık penlatılara kalmadan bile elerdik belkide maça gelince yemeden atamıyoz bakalım ne olacak