Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Samsunspor'umuz 0 - 3 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2008, 20:51:23

« önceki - sonraki »

US

biz bu macı surpriz olcak belkı ama yenerız hemde cok basıt sekıled sakaryaspor ıstanbula yenılyıorsa bunun tek nedenı var borc batagındakı klubu cıkarmak ıstemıyorlar superlıge buda ne demekdır playofa bıle kalmak amac deıl onlar ıcın ben bundan sonrakı haftalarda sakaryanın tek puan alacagını sanmıyorum..yakısmıyor sakaryaya

Sadece Samsunspor

arkadaş spor sitelelerinde forumlara bakıyorumda herkes ya samsun yener yada beraber diyor ne iş anlamadım ?

yaman55

HaSaNCaN

tatangarlın sitesine üyelik için başvurdum SaKaRYaSaMSuN nikiyle muhabbet etmek için. Sitenin admini üyeliğimi reddetti. Nedenini anlamadım. :o

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: streeturk - 29 Nisan 2008, 18:43:11
tatangarlın sitesine üyelik için başvurdum SaKaRYaSaMSuN nikiyle muhabbet etmek için. Sitenin admini üyeliğimi reddetti. Nedenini anlamadım. :o

gerçek isim-soyisim ve tc kimlik numarası ile müracaat etmen gerekiyor.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Nisan 2008, 18:44:46
gerçek isim-soyisim ve tc kimlik numarası ile müracaat etmen gerekiyor.

:)
Komedi gibi onların sitesine üye olmak.İlerleyen günlerde ev adresi,iş telefonu,cep telefonu,banka hesap numaralarını,üstünüze kayıtlı mülkleri,sabıka kaydı isterlerse şaşırmam.

Kadir ÇELEBİ

Sitenin haber bolumundeki Tatil devam ediyor adlı haberinin gerceği ortadayken giresunspor'a evinde yenilen altay macında izledigimiz takımımızmı favori gosterilmiş pek gercekci değil kenanın golu jeneriklik olsada eminim kenan bile buna şaşırdı pozisyonumuz yok arkadaşlar uzulerek soyluyorum havlu attık artık..

olaki bu macı kaybettiğimiz takdirde eminim samsunspor ile alakasız insanlar diyeceklerdir samsunspor macı verdi Hatta bu macı bekleyip sonucunda buraya eleştiri adı altında yazıcak şahıslarda var..

Deplasmanda oynadıgımız macta sakarya tribunlerinden gelen bir arkadaşım bir istek ve arzumuzun olup olmadığını sormuştu diger tatangalı arkadaslarsa benimle beraber arkadaşlarıma eşlik ederek  Çark caddesini gezdirip alış veriş için yardımda bulunmuşlardı bu davranışları takdir edildi unutulmadı..

cembaba

sakarya samsun maçı dostluk içerisinde geçecek bence.. kolkola maça gidilecek ve maçı bence kazanacagız. cunku samsun boyle maçları hep kazanıyor. bizde guzel organizasyonlarda bulunacagız.. bu arada boL boL foto aLın Maçta görürsünüz ;) :)

körfez55

neden girmeye çalışıyosunuz ki boşverin ya.ağırlığı olan bi takımın taraftarıyız koruyalım bunu.

Baþkent_55

altay maçından sonra bu maçtan fazla bi umudumuz yok açıkçası......gerçi sakaryanın da durumu pek içler açısı deil ........sakarya tam kadro çıkarsa alabilir ......samsunspor bu sezonu erken kapattı anlaşılan ....tek dileğim var bari son hafta samsunspor gibi oynayın ......samsunsporun istediği zaman ne yapacağını gösterin......

yaman55

celebi

jean

sakarya cikmasin bir darbede biz vuralim ikinci ligde birakalim

Nuri Asan

bu sefer oy kullanmayacam,kullanmadığım zaman yeniyoruz

yenikent_tatanga

tüm samsunlu kardeşlere selam olsun pazar günü bayrak için forma için ordayız....