TFF 1. LİG 2020/2021 1. HAFTA | Altay 0-0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Acar, 28 Ağustos 2020, 14:26:11

« önceki - sonraki »

5trawberry

Keremcan,Plumain ve Gökhan Alsan...

Olumlu bir hareketleri yok

maço

Bu plumain ın guido yu bile kesmemesi lazım.
İleride top yapamıyoruz .
Allahtan Altay da kötü

Sadece Samsunspor

Plumain malesef kotu. Insallah yeni geldigi icindir. Guido oynar. Kesinlikle acil 2 forvet lazim. Ahmethan bitirici degil. Keremcan da vasatin bi tik ustu. Transferlerden sadece Boli cuk oturmus.

Sol Açık

Takım henüz tam oturmamış durumda. Uyum sorunu belirgin göze çarpıyor. Ama yine de esas hücum bölgesinde sorun yaşıyoruz, yani üretken değiliz. Zaten geçen sezon 3.santraforumuz olan Ahmethan bu maça 11'de çıkmak zorunda kaldı. Sonuçta bir yere kadar.

Bizim açımızdan yedekte oyunu değiştirebilecek (olumlu da olabilir, olumsuz da) oyuncuların başında Kubilay görünüyor. Guido ve Enes de hücum açısından düşünülebilir.

Genel olarak oldukça dengeli bir ilk yarı oynandı. 2.yarıda herşey olabilir...

binikalamadım

yani ben daha iyi şeyler bekliyordum takımımızdan...aşırı kontrollü ve tatsız tuzsuz oynuyorlar inşallah 3 puanla döneriz...

_SoN_

Değerlendirmeler için şuan için çok erken, takım çok uzun bir aradan sonra resmi maça çıkıyor ve bu kadar uzun arada sadece iki hazırlık maçı oynadık, kimin yeterli olup olmadığını anlamak için en az 3-4 maç izlememiz lazım. Şuanda oyun ortada, ama Altay daha sert ve daha fazla istekli gibi.

kavak_55

Daha ilk maç çok iyi futbol beklemiyorum açıkçası ben, Bence kötü oynamıyoruz. Beraberlik kötü olmaz ama inşallah kazanacağız düğümü İlyas Kubilay çözer gibi geliyor bana . Hakem taktir haklarını Aktaydan yana kullanıyor.  Hayırlısı bakalım.İnşallah kazanacağız.

muzaffer4

Gyasi ve yeni forvetimiz olsa şu maç bambaşka olurdu o yüzden takımı bu haliyle değerlendirmek doğru değil bir gol atıp şu maçı alsak ne iyi olur

binikalamadım

binikalamadım

55.hakan

Plumain neden hala oyunda adamda koşacak hal kalmadı.

GurbetciFanatik

Ilk maç olmazsa atacagim başlik
REZILLIK.

Sırf mücadele başka birsey yok
 al gülüm ver gülüm.

binikalamadım

önemli bir deplasmandan puan ile dönmek iyidir...Nurullah Muhsin ve Boli yi beğendim diğerleri vasattı...

Lusage

Fena değiliz. Ama daha çok yolumuz var. Bir de ortasahaya kesinlikle iyi bir 6 numara lazım..

kavak_55

İlk maç vede favori takımla oynadık vede golcü eksikliğimiz çok belirgin di. Mücadele iyiydi ama 3 puan olmadı hayırlısı daha iyi olacağız inşallah.