Parayı ödemeyen başkana hapis!

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 20 Aralık 2008, 14:54:44

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Parayı ödemeyen başkana hapis!
Türk futbolunda kulüplerimizin yaşadığı ekonomik kriz ve çarpık yönetim sonunda yöneticileri ağır ceza mahkemelerinde yargılanmaya ve hapis yatma kapısına kadar getirdi.

19 Aralık 2008 , 09:41

TAHİR KUM / SABAH

Özellikle son yıllarda yaşadığı yönetim krizleriyle ön plana çıkan Bank Asya 1.Lig takımlarından Malatyaspor'da bir süredir alacak davası süren eski teknik direktör Metin Yıldız'ın 165 bin YTL'lik alacağı kulüp başkanı İlhan Kavuk hakkında hapis kararı çıkmasına neden oldu. Daha önce Malatya 1. İcra Mahkemesi'nde görülen kararın ardından borçlu sanık İlhan Kavuk'un icra taahhüdünü yerine getirmemesinin ardından Malatya 2.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dava neticesinde kulüp başkanı Kavuk hakkında 1 ay hapis cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.

202 BİN YTL
Teknik direktör Yıldız'a olan bu borçla ilgili ödeme taahhüdünde bulunan ve imzası bulunan kişinin dönemin başkanı İlhan Kavuk olmasından dolayı hapis kararının Kavuk hakkında verildiği belirtildi. Malatyaspor veya İlhan Kavuk ancak toplam 202 bin YTL olan borcu ödemesi halinde bu hapis cezasından kurtulabilecek.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20081219/parayi_odemeyen_baskana_hapis_.html

Kais

hakan55

Malatyanın durumu bizden kötü ne durumda olursa olalım yinede malatya köklü bir anadolu şehir takımı bu halde olmalarını istemezdim

beşnumara

metin yıldıza adana demirlilerin söylediği bi tezahürat var ben çok güldüm sizinle paylaşmak istedim:
bir yıldız iki yıldız üç yıldız oy dört yıldız
s..tir git metin yıldız bu ne biçim taktiktir
ha s..tir ha s..tiiiirr  ha s..tir
:D
müziği: bir mumdur iki mumdur ....

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: beşnumara - 23 Aralık 2008, 22:58:53
metin yıldıza adana demirlilerin söylediği bi tezahürat var ben çok güldüm sizinle paylaşmak istedim:

süpermiş ya ;D

seckin55

manyak ötesi bişe yaaa:))) aha da dilime takıldı... ;) ;) ;)ama bizlere bole şeyler yakışmaz...

YaşarDoğu

on numara ;D