Doğum günümüz; 26 Kasım...

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Kasım 2008, 20:11:53

« önceki - sonraki »

bezgınbekır

öncelikle üstteki mesaji okuyup duygulanmamak elde degil  :'( Allah mekanini cennet etsin Timofte abimizin. bu siteye üye olmam aslında kar6 ninda içinde bulundugu vodafone cup SAMSUNSPOR takimina destek cagrisinda bulunmaktı ozman :) ama farkettim ki onlar zarten burdaymiş  ;D neyse o gün bugundur burdayiz bundan sonra insallah hep olcaz nice 4 senelere insallah

**KaR6**

Alıntı yapılan: bezgınbekır - 16 Kasım 2008, 13:54:38
öncelikle üstteki mesaji okuyup duygulanmamak elde degil  :'( Allah mekanini cennet etsin Timofte abimizin. bu siteye üye olmam aslında kar6 ninda içinde bulundugu vodafone cup SAMSUNSPOR takimina destek cagrisinda bulunmaktı ozman :) ama farkettim ki onlar zarten burdaymiş  ;D neyse o gün bugundur burdayiz bundan sonra insallah hep olcaz nice 4 senelere insallah

ben değildim kardeşim takımdaki, camakf dı ;)

celebi

Alıntı yapılan: bezgınbekır - 16 Kasım 2008, 13:54:38

evet o camakf tı

bezgınbekır

kar6 kardesim sen Alper mevzuna girmiştinya bende karistirdim ondan herhalde neyse polemik yaratmayalım HERSEY SAMSUNSPOR İÇİN  ;) ;)

europe_55

arkadaslar ben araniza daha yeni katildim.

Sitemizin dogum gününü kutluyorum...

Mekanin cennet olsun Teoman abi...

harbisamsunsporlu5517

Teoman abiyle tanışma fırsatı nasip olmadı maalesef kendisini yakından tanımasamda aılemden bırısıymış gibi sevenlerinden birisiyim allahım mekanını cennet etsın bugun samsunspor.biz sayesınde hastalığımızın acısını bir nebze olsun unuttuk emanetin emin ellerde abicim dualarımız her zaman seninle

mehmet yılmaz

Arkadaşlar şöyle bir teklifim var, 26 Kasım çarşamba gününe denk geliyor; akşam yemeği yerine 29 Kasım Cumartesi günü Kasımpaşa maçı öncesinde hep birlikte kahvaltı yapalım. Formalarımız, atkılarımız üstümüzde tabii. Maç saat 13'te, 10'da toplanırız, oradan da stada geçer, maçı hep birlikte seyrederiz.

Böylesi daha iyi olmaz mı?

Nuri Asan

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Kasım 2008, 13:38:17
Arkadaşlar şöyle bir teklifim var, 26 Kasım çarşamba gününe denk geliyor; akşam yemeği yerine 29 Kasım Cumartesi günü Kasımpaşa maçı öncesinde hep birlikte kahvaltı yapalım. Formalarımız, atkılarımız üstümüzde tabii. Maç saat 13'te, 10'da toplanırız, oradan da stada geçer, maçı hep birlikte seyrederiz.

Çok daha iyi olur,Bu fikri sonuna kadar destekliyorum Çarşamba günü mesai,iş felan derken gelemem aklım orada kalır.

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Kasım 2008, 13:38:17

super bir fikir kesinlikle ben de katılıyorum, böylesi daha iyi..

seckin55

35ama55 kardeşim yinemi yetişemiyosun..:(

Pergani 55

M.Teoman Taş'a nam-ı diger Timofte Agabeyimize tekrar Yüce Allah'tan rahmet diliyoruz mekanın cennet olsun. kendisi gerçek hayata gitti ama eseri hala aramızda nice dört yıllara

CurvaSudSamsunspor

ewt kahvaltı yapıp ordan stada samsuni abi bizi bilgilendir burdan...

salihcakir

2000 senesi idi. İstanbul'a üniversite için gittiğim o dönem aileden,memleketten ve Samsunspor'dan ayrıldığım ilk dönemdi. Her ortamda Samsunspor konuşmaya alışmış ben İstanbulda üniversite ortamında bu konuda ciddi bir açlık hissediyordum. Kafaya koymuştum; İstanbulda da muhakkak Samsunsporlular olmalıydı ve ben onları bulmalıydım. Arama motorlarında yapılan rutin araştırmalar neticesinde taraftarlarımızın izine rastlamıştım. samsunkatalog.net diye bir adresti. Samsun portalı idi orası ama altalta insanların yazılarını yazdıkları bir de mesaj bölümü vardı. Hergün oraya bakar okurdum. günlük bazen bir mesaj olurdu. bazen o da olmazdı. İki üç tane mesaj olduğu zaman tadından yenmezdi. Müdavimleri Şevket Öztürk abi, rahmetli Teoman abim, Sezgin abi gibi abilerimizdi. Ardından bu kimselerle Galatasaray maçı öncesi Samsunsporun ter idmanı yapacağı Fulyaya gitmek üzere sözleştik. 3-4 kişi buluştuk. Tanıştık. Günler günleri kovaladı Teoman abi kendi imkanları nispetinden samsunspor.org.tr.tc sitesini kurdu. Ardından da profosyonelliğe ilk adım samsunspor.biz forumu.

Her günü bambaşka güzel, her günü bambaşka bir anlamlı geçmiş günlerin. Bu sitede ve etrafında yaşanan o kadar çok anı varki. Anlatmakla bitirilemez. Teoman abimi bana tekrar tekrar çağrıştırıyor kelimelerin arasından fışkıran her bir anı. Onu hatırlatıyor herşey. Çok kaçmaya çalıştım ama olmuyor. Onun aziz hatırasıdır, hayatımıza kattığı kırmızı ve beyazdır, vazgeçilemez bir tarihtir ve bizzat o'dur samsunspor.biz

Allahım mekanını cennet etsin, taksiratını affetsin canım abimin.

Bu güzel mekanı daha nice senelere taşımak ümidiyle.

tuzlalı

Sensiz ilk yaşını doldurdu siten kardeşim. Senin kıymetlin, göznurun.
Açtığın yolda çok kıymetli insanlar birarada.
Çok sevdiğin Samsunspor ve taraftarı burada, hergeçen gün sayıca fazlalaşarak hedeflerin, hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyor büyüyor.
Hedeflerimiz diyorum sana yakınlaşmak için. Senin istediğin gibi...
Biz söylüyoruz birçoğu gibi sadece, ama sen yapıyorsun. Sen hayata geçiriyorsun.

Sen ona hayat verdin, o da seni yaşatıyor şimdi.

Nice yıllara! seninle birlikte.

beşnumara

bu güzel organizasyonda siz samsunsporlularla birlikte olmak isterdim ama malesef katılamayacağım keşke katılabilsemm gurbet işte ah şu okul biter de artık samsundaki organizasyonlardan eksik kalmasam :-[