25 - Uğur Boral

Başlatan Kaya, 09 Ocak 2012, 22:09:04

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Ekim 2012, 22:39:47
birader biz zap yaparken denk geldik oturup izlemiyoruz :)

He hee  :evet:

özkan

ahahahah malll  :deli:

Sioux

Allah daha beter etsin.
Topu gitti Fernandes'in suratına yapıştırdı, dönen topda da bastı sivas.
çok mutlu oldum.

twitter

SametYılmaz55

günaha girmek istemiyorum totoş uğur!!!!

Theofanis Gekas

geçen sene maçta sana sövünce zoruma gitti diyodun ya,şimdi anana sövüp trend topic yapınca da boruna gitmiştir götoğlanı

emre

acayip kafam bozuldu gece gece.. Org'dan bi kınama mesajı yayınlansa iyi olur

lucarelli

feticalik

Twitter'da #UgurBoralAdamOl etiketine destek.

samsunsporlu1994

Uğur Boral "Ben Samsunspor'a Birşeyler Göstermek İçin Gittim, Zaten Küme Düşecek Bir Takımdı Samsunspor" diyerek nasıl bir karaktere sahip olduğunu tekrar gösterdi. Uğur Boral Samsunspor Camiasını Manisaspor,Karabükspor,Antalyaspor ile karıştırdı sanırım.  Kimse Samsunspor hakkında böyle boyundan büyük laflar edemez. Uğur Boral gibileri hiç edemez. Herkes ayağını denk alsın. Bu takıma gelip hiç birşey yapmadan trilyonları alıp gidiyorsun sonra da çıkıp boyundan büyük laflar ediyorsun. Uğur Boral'ın dün akşam ki açıklamalarını kınıyorum...

GökhanÇağlar

ibo055

Futbola profesyonel bir bakış açısıyla bakmak suç değil, aksine saygı duyacağım bir nokta. Paranızı kazanırsınız, oynadığınız takımların bir önemi yoktur, sizin için ebedi ezeli gibi kavramlar olmaz ama futbol açısından da değil sadece, hayatın temel kavramı saygı değil midir?

Karşınızda olan insana, bağlı olduğunuz camiaya saygı duymak durumundasınız. Futboldan bahsediyoruz, futbol takımlarını ayakta tutan şey taraftarlarıdır. Siz futbolcu olarak o taraftarlardan biri olmayabilirsiniz ama o taraftarları mutlu etmeseniz bile saygı duymak durumundasınız.

Uğur Boral'ın son zamanlarına bakalım. Sık sakatlanan ve futbol piyasasından silinmeye yüz tutmuş bir isimdi. Kendisini yeniden hatırlatması adına da herhangi bir camianın onu ayaklandırması lazımdı. Ara transferin de son günleriydi üstelik ve Samsunspor'un yaptığı teklif misali iyi bir teklif almadı Uğur Boral.

Çünkü kafalarda soru işaretleri var, bu adam uzun zamandır sakat deniliyor ve güvenemiyor kimse. Samsunspor ise ona güvendi, 3 ay için iyi bir kontratta önerdi üstelik {isminin ağırlığına inanarak} ve kucak açtı Uğur Boral'a.

Oynadığı ya da oynamadığı futbolu da bir kenara bırakacak, sadece bunun için bile minnet duyması gereken bir camia Uğur Boral'ın. Yeniden doğdun bu takımda, 1.5-2 yıldır futbol oynamamış olmana rağmen bu takım seni sürekli oynattı, yeniden Uğur Boral burada dedirtti ve biraz da bunun sayesinde sezon sonunda Beşiktaş gibi bir takıma gidebildin.

Bu kadar da duygusuz bir oyun değil futbol, ne kadar profesyonel bakarsanız bakın olaya. "Ben Samsunspor'a bir şeyler göstermek için gittim. Zaten küme düşecek bir takmdı Samsunspor" diyebiliyor Uğur Boral, bu çok büyük bir terbiyesizlik ve yüzsüzlük.

Yaşanan hayal kırıklığını en iyi Samsunsporlular anlar ama herkes empati yoluyla bu söylemin ne kadar çirkin olduğunu kavrayabilir ve Uğur Boral'a tepki gösterebilir.

Gekas'ı gördü bu camia. Kariyerse kariyer asıl onda ve küme düşmemek için mücadele eden bir takıma geliyor, elinden geleni yapıyor, sadece 3 ayda efsane kategorisine girebilecek bir duruma geliyor. Üstelik bu adam Yunan vatandaşı ve armasında Atatürk'ü bulunduran bir takımın formasını giymiş. Ne güzel bir örnek dimi, şimdi sorsak Gekas'a Samsunspor'u hala içinde acıdır, keşke ligde tutabilseydim der takımını.

Uğur Boral gibiler ise zaten Samsunspor küme düşecekti diyebiliyor ama küme düşmeyecekti bu takım. Son ana kadar yaptı mücadelesini. Zamanında yapılan hatalar olmasa zaten ligde kalmıştı ama buna rağmen son ana kadar mücadele etti, son 10 dakikada kaçırdığı gollerle küme düştü.

Hayat böyle işte, o gün Samsunspor ligde kalabilmiş olsaydı, bugün Antalyaspor bir alt ligdeydi ama şimdi Antalyaspor'un konumunu görebiliyoruz. İnanılmaz gidiyorlar.

Peki o vakit küme düşmeseydi Samsunspor, bugün ne diyecekti Uğur Boral?

http://sportifcumleler.blogspot.com/2012/11/kume-dusmeseydi-samsunspor-bugun-ne.html
tek kelimeyle süper yazmış

>l<

brigand

7 ceddine okudum ben onun :kafa:

yilmazselcuk55

Çapraz Bağları Kopmuş ...

teksas3455

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 23 Ocak 2013, 14:55:20
Çapraz Bağları Kopmuş ...

beter olsun

:evet:  :evet:  :evet: