13- Oktay Delibalta

Başlatan Sioux, 29 Ocak 2014, 23:32:47

« önceki - sonraki »

Sioux

Bu bölüm çok sonra açıldı ama bence Oktay Delibalta da olmalı ve konuşulmalı burada.
Bizde 2 sezon oynadı. Takımımız çok iyi değildi ama Oktay, Murat'la birlikte en iyi iki oyuncumuzdan biriydi.
Gençlerbirliğinde geçen hafta Rize'ye de gol attı.
Adam gibi adamdı Oktay.
Zaten buraya geldiği tek maçta da tribünlerimiz onu alkışladı.

mehmet yılmaz

kuzey55

Samsunspor'a gelmiş en karakterli ve yürekli oyunculardan biriydi kesinlikle.takıma katkısı zaten tartışılmazdı.Allah gönlüne göre versin.

mehmet yılmaz

Bu arada, aradan geçen 4.5 yıla rağmen halen forumumuza girip, takip ettiğini biliyor muydunuz?
Yazmıyor ama takip ediyor ve Samsunspor'dan kopmuyor Oktay.
Kim olduğunu sormayın çünkü hep bende kalacak.

cakir55

adam gibi adam tanımına uyan futbolcuların başında geliyor inşallah yolumuz tekrar kesişir.

kuzey55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 29 Ocak 2014, 23:45:50
Bu arada, aradan geçen 4.5 yıla rağmen halen forumumuza girip, takip ettiğini biliyor muydunuz?
Yazmıyor ama takip ediyor ve Samsunspor'dan kopmuyor Oktay.
Kim olduğunu sormayın çünkü hep bende kalacak.

yorum da yazıyo mu abi :)

Desiqner

İsmini duyduğumuzda bile gururlanıyoruz Samsunsporluydu diye.Umarım bundan sonraki kariyeri daha iyi olur...

##kdc##

Mehmet Abi zehiri veriyon sonra kaçıyon. Oktay bu mesajı okuyunca özelden dön bilader  :P

mehmet yılmaz

Açıklıyorum,  oktay aslında kdc :)))
Hayır, yorum yazmıyor.  Sadece okuyor. 

sadece55

usare

Gittiğinde, yani sözleşme yenilenmediğinde çok üzülmüştüm. Kalpar'ın bize kazıklarından biridir... İnşallah yollarımız tekrar kesişir...

ChucKeR

seneye lige çıkınca o da yuvasına döner artık   ::)

GençKozluklu

Oktay'ın düğününe aiıt video paylaşımı ile sayfaya ben de katkıda bulunayım. Düğüne "Grup İstanbul" renk katmıştı Tarih: 27.12.2008

YouTube

ngonge

Bu sezon daha çok yedek kaldı, sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Neden olmasın?

beşnumara

Süper lige cikamazsak zaten üstüne para verse de gelemez transfer yasagimiz olacak.
Süper lige çıkarsak bırakın tesislere Samsun'a adımını atmasını istemediğim bir adam. Ben Samsunsporluyum ama süper ligde olursa gelirim düşüncesindeki adam mazisine baktığımızda 3.ligden geldi bizde piyasa oldu.
Neyse konuşacak çok şey var. Oktay uzakta olsun öyle seviyoruz kendisini.