20 - Umar Aminu

Başlatan berusa55, 03 Ağustos 2013, 22:27:13

« önceki - sonraki »

Kais

oh be hayırlı olsun inşaallah

cakir55

Beyler umar dimi bu adam o kadar bekledik saatci falan çıkmasın :D hayırlı uğurlu olsun karaoğlan :)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ercan0655

Hişt bu oğlan tay gibi gözüküyor inşallah sütçü beygirine dönmezde  beyaaz bayrak ayna olur hee :oyun: :evet:

mimar55

_Jack Daniels_

Yeni Amokachi olur.  :evet:

samuray

nihayet ya ne vizeymiş be hayırlı olsun takımımıza daha imza atmadı ama gelmiş yarın bi imza töreni düzenlenir

Furkan

Cok bekledik hayırlı olsun insallah bizi üst lige cıkaracak kadar faydalı olur.

berusa55

Aminu İdmanda

Samsunspor'un yeni transferi Aminu ilk idmanına çıktı.

Nijerya U20 Milli Takımı'nda oynayan Umar Aminu, öğlen uçağıyla Samsun'a geldi. Nuri Asan Tesisleri'ne gelen ve bir süre dinlenen Aminu, akşam ise takımla birlikte idmana çıktı. Samsun'u çok beğendiğini belirten Aminu, "Samsunspor'dan teklif gelince hiç tereddüt etmeden 'tamam' dedim. Gelişim biraz sorunlu oldu ama şükür buradayım. Takıma kısa sürede alışacağımı umuyorum. Taraftarın huzuruna çıkmak için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.

Kaynak

Cheregi

Bakışları hiç beğenmedim, yan kesici bu, bir kova su getirin birşey deneyeceğim  :redcard:

ismail

harbi zenciyse hemen imzalatalım  :ok

Gorkem

alperen

Hayırlı uğurlu olsun, UMAR'ım çok faydalı olur..

Ayberk

ya böyle adamlar çok iyi ya, bi yandan gariban, bi yandan sempatik :D inşallah uzun yıllar faydalı olur...

Özcan İNAN

Sempatik birisine benziyor uyum süreci felan uzun sürmez çabuk adapte olur.
Samsunu sevdiğini söylüyor birde taraftarını görse... :)

hacettepeli

Samsunda hem kazansın hem de bize kazandırsın inşallah. fakir bir aileden geliyor inşallah kariyerini iyi bir şekilde başlatır bize de başarılar getirir.