Kongre Süreci

Başlatan ahmetsefa55, 30 Ocak 2013, 16:30:19

« önceki - sonraki »

brigand

Emin Kar ile sonuna kadar !

ChucKeR

Allah için bırakmayın şu klübü para şımarığı zenginlere.

feticalik

Yönetimdeki abilerime sesleniyorum şu durumda 15 er fabrikası olan 15 adam çıksa gelse adaylık açıklasa dahi görev bırakılmamalı ve vazifeye devam edilmeli.

kalptenþimþek

tarık menteşoğlu kendisini  tokatlıoğlu'ndan daha büyük bir makaraya sarar sarmasına lakin sırf soyadına hürmetten buna izin verilmemeli..

emrullah

İsraf bu adam . Herhalde Hasbi ağa nın en büyük hatasıdır bu :)

sadece55

Alıntı yapılan: emrullah - 31 Ocak 2013, 02:55:50
İsraf bu adam . Herhalde Hasbi ağa nın en büyük hatasıdır bu :)

O zamanlar malesef bazı icatlar tam olarak kullanılmıyordu sanırsam :)

Gorkem

samsunsporlu1994

Başkan adaylığında ciddiysen haftalar öncesinden listeni hazırlarsın, 5 Ocak transfer dönemi başlamadan önce de basın toplantısı düzenleyip adaylığını kamuoyuna duyurursun. Transfer dönemi bitmiş,7 transfer yapılmış,takım 2. yarının ilk maçını oynamış ve kongreye 3 gün kala çıkıp adayım diyorsun. Adama demezler mi Sayın Başkan Emin Kar haftalardır 5 Ocak tarihine kadar aday varsa açıklasın diye açıklamalar yaparken neredeydin diye. Hazır takıma herkes aday olur. Samsunspor büyük bir camiadır. Her 6 ayda bir başkan değiştirme dönemlerini aşmamız gerekiyor. Sayın Başkan Emin Kar aday olacak mı bilmiyorum ama mutlaka devam etmesi gerekiyor.  

özkan

Ahmeti

Samsunspor'un kurtuluşu istikrarlı ve işi bilen bir yönetimdedir
3. Lig'ede düşsek Emin Kar'la düşelim.

Karabudun

Alıntı yapılan: berusa55 - 30 Ocak 2013, 18:04:17
Büyük Kaptan, Samsunspor'umuzun kimlere teslim edilip kimlere edilmeyeceğini çok iyi bildiği için içimiz rahat. Gerisi zaten hikaye...

jean

hasbi aganin hanimi mahkemeye vermisti akrabalarini kocamin servetini yediler ekmeye muhtacim diye nasil oluyorda oglu aday oluyor

Shane_Falco

Emin başkanın içinden takımı bu adama bırakmak hiç geçmiyordur.Fakat bırakmazsa sözünden dönmüş gibi olacağını düşünüyordur inşallah bırakmaz bu tür akbabalara takımı :(

King1965

Alıntı100 MİLYON DOLARI ARAYACAĞIM...

Ayrıca başkan adayı Tarık Menteşoğlu şunları da ifade etti: "Samsunspor'dan alacağı olanlara sizlere borcumuz yok diyeceğim. Kasasına hakim olamayan takımına hakim olamaz. Takımda siyaset olmayacak. Samsunspor'u siyasete alet etmeyeceğim. Samsunspor futbol takımı olarak kalacak. Samsunspor'da kayıp olan 100 milyon doları aramaya geleceğim. Başkan Emin Kar'a soruyorum bana cevap veremiyor" dedi.

merak ettım bu neyın 100 mılyon doları

Karabudun

Alıntı yapılan: King1965 - 31 Ocak 2013, 16:44:51
merak ettım bu neyın 100 mılyon doları

Sorma, her demecinde bir 100 milyon dolardan bahsediyor. Diyelim ki 100 milyon doları kayboldu Samsunspor'un. Zatın bulması için illa başkan mı olması gerekiyor?