Ufuk Budak

Başlatan Sadece Samsunspor, 19 Ağustos 2017, 00:04:04

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Manisa macinda iyidi. Yeri geldi ileride cikti. Vurusu gol olsa cok iyi olurdu. Direkten dondu. Canin sagolsun.

55.hakan

Orada Samaras'a çıkarsaydın ya dostum neyse canın sağolsun ama bir daha olmasın  ;)

ali ihsan

Bu ligin üstünde bir sol bek.Defansif anlamda çok iyi.Kademeye giriyor,rakibi kovalıyor.Hücum anlamında henüz önünde oynayanlar istenilen kıvamda olmadıkları ve defansa yardıma gelemedikleri için fazla ileri çıkmıyor mecburen.Lakin Manisa maçındaki bireysel atağı gelecek için işaret verdi.Allah sakatlık vermesin.

ata55

inişte bile degil Paraşütle düşüşte! >:(

Sadece Samsunspor

Ilk yorumuma ben bile utandim. Nasil bi bek oldun sen bisey yaptigin yok

maviay55

yedek kulübesinde ahmet burak solakel var,her maç 11 de sen çıkıyorsun. sende Alpayın yalaklığını yapıyorsun belli.

Kaya

Ligin başından beri defansif olarak kestiği en az 4-5 gollük pozisyon var.Bugün de bir tane gol olması muhtemel pozisyonda stoperin yapacağı işi yapıp topu kesti. Ancak yeterli değil.Çünkü hiç hücum bindirmesi yapmıyor,denemiyor bile. Oysa ki manisa maçında direkten dönen topunda hücumcu bek oynayabileceğini net bir şekilde göstermişti.

İki bekin de hücuma olan katkısı konusunda büyük sorunlar yaşıyorsak burda teknik bir hata var. İleriye top şişiriyoruz ne orta sahamız santrafora yaklaşıyor ne bekler öne çıkıyor. Çok enteresan işler dönüyor

ngonge

Gittikçe açılıyor, çok ciddi oynuyor, her alanda katkısı var. Kısmet bu ki yıllarca sol bek eksiğimiz varken böyle adam bulamadık.

Sadece Samsunspor

Yollayin devre arasi

fanatik samsunsporlu

Bize karşı her zaman mükemmele yakın futbol oynayan Ufuk bizde maalesef berbat oynuyor

Sadece Samsunspor

Samsunspor Haber - Samsunspor'da Ufuk Budak imzaladı. Kırmızı beyazlı ekipten bir süre önce alacağının ödenmediği gerekçesiyle serbest kalarak ayrılan başarılı savunma oyuncusu bu sabah Samsun Valisi Osman Kaymak ile makamında görüştü. Yapılan kısa görüşmenin ardından kırmızı beyazlı oyuncu, kendisini Samsunsporlu yapan sözleşmeye imza attı. Takımdan ayrılan bir diğer isim olan Çağrı Ortakaya'nın da bugün içinde Samsunsporla olan sözleşmesini güncellemesi bekleniyor. 
HERŞEY GÜZEL OLACAK
  Kırmızı beyazlı ekibe yeniden döndüğü için çok mutlu olduğunu söyleyen Ufuk Budak, "Yaşanan zor günleri hepberaber el ele vererek aşacağımıza inanıyorum. Taraftarlarımızın desteği bizlere büyük moral aşılıyor. İnşallah Manisaspor maçıyla beraber ligde iyi bir hava yakalarız. Futbolcular olarak bizlerde bundan sonraki süreçte takımımızın başarısı için yine elimizden geleni yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca Samsun Valimiz Sayın Osman Kaymak'a teşekkür ediyorum" dedi.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>https://www.samsunhaber.com/samsunspor/ve-ufuk-imzaladi-h31270.html

Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberleri | Samsunspor

ngonge

Gidip de dönenlere çok tepkili değilim. Paraları ödenmese 3-5 futbolcu dışında kalan olmazdı. Bir şekilde bunlarla idare etmek zorundayız sezon sonuna kadar.