17-Murat Gürbüzerol

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:44:52

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Senden igreniyorum Murat.Devre arası defolup gitmen dileğiyle

ugrass

Su adama nasıl tahammül ediyo hoca anlamıyorum ya. Bu kadar rahat gamsız karektersiz olunmazzzzzzz

Raqua55

Senin atacağın gole lan *******

Sadece Samsunspor

Yetenek yok beceri yok duzgun kosma yok top surme yok. Sen niye varsin oglum

orucreis

o eski halinden eser yok simdi.

Sol Açık

Adamın kariyer istatistiğine baktım. Süper Lig'de 7 maç 0 gol, PTT 1.Lig'de 170 maç 23 gol. PTT 1.Lig gol ortalaması 15 maçta 2.03 gol. Geçen sezon 32 maçta 2 gol atmış. Bu sezon oynadığı 15 maçta attığı da 2 gol.

Yani adam kariyer istatistiklerine çok uygun oynuyor. Golcü değil, ama kadromuzdaki yokluktan ondan medet umar haldeyiz.

Geçen sezon golcülüğü yine rezildi, ama oyun içinde etkiliydi. Net hatırlıyorum, sağ açık oynadığında etkili oluyordu ama "gol pozisyonuna girmez umarım" diye düşünüyordum. Bu sezon ise golcülüğüne ek olarak, ekinliği de epey azaldı, bence de tel tel dökülüyor.

brigand

Bilerek saldığını net biliyoruz. Devre arası git bir yerlerini yırtacağın takım bulursan oyna arkadaş. Futbolcu falan değilsiniz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 20 Aralık 2016, 12:23:09
Adamın kariyer istatistiğine baktım. Süper Lig'de 7 maç 0 gol, PTT 1.Lig'de 170 maç 23 gol. PTT 1.Lig gol ortalaması 15 maçta 2.03 gol. Geçen sezon 32 maçta 2 gol atmış. Bu sezon oynadığı 15 maçta attığı da 2 gol.

Yani adam kariyer istatistiklerine çok uygun oynuyor. Golcü değil, ama kadromuzdaki yokluktan ondan medet umar haldeyiz.

Geçen sezon golcülüğü yine rezildi, ama oyun içinde etkiliydi. Net hatırlıyorum, sağ açık oynadığında etkili oluyordu ama "gol pozisyonuna girmez umarım" diye düşünüyordum. Bu sezon ise golcülüğüne ek olarak, ekinliği de epey azaldı, bence de tel tel dökülüyor.

Dün gol attı ve bu sezon kariyer istatistiklerinin üzerine çıkmış oldu. Aslında takımda rakip savunmayı rahatsız edebilen tek oyuncu. Ancak hem sol açık değil, hem de maç kopartacak bir yıldız değil. Murat'tan olsa olsa derinliği olan bir kadroda yedek olur.

Yani bu adamın yapabileceğin en iyisi ancak budur!

cakir55

Murat'a bence haksızlık ediyorsunuz bu kadroda elle tutulur bir kaç adamdan biri. Rakiplerde biliyor hücumdaki en tehlikeli oyuncumuz olduğunu ve önlem alıyor. Sen sol kanata koy bir tane siyahi oyuncuyu, Murat'ı da koy sağ kanata bak bakalım Murat'ın verimi nasıl artıyor.

samsunsporlu1994

Murat'ın bu sezonki formsuzluğunun en temel sebebi alternatifi yok,belli noktadan sonra mental ve fiziksel olarak yorulmalar olur ve performans düşmeleri bundandır. Alternatifli,iyi bir kadro içerisinde daima iş yapabilecek kalitede bir oyuncu.

55.hakan

70.dakikada oyuna girmişsin topu kaptırdığın adamın peşinden koşmuyorsun.Transfer olmasa sizle kafayı yerdik herhalde.

Kaya

2-0 iken sağ ayağının içiyle rakip oyuncuya güzel asist yaptı. İyi ki top direğin dibinden aut oldu. Kafa bitmiş. Top kaptırıyor peşinden koşmuyor felan. Sene bitse de kurtulsak

SametYılmaz55

Senin Samsun sınırları içinde olman bile zarar çakal herif.sene sonunda pılını pırtını toplayıp defolup gidersin inşallah

yirmiuc

İlk 70 dk çok iyi oynadı.

samsunsporlu1994

Noldu bu adama böyle ya,geçen sezon çok daha iyiydi.