7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

cakir55

60'dan sonra iş yapar hertürlü.

Sadece Samsunspor

Musa bugun aciklama yapmis. Evimizdeki tum maclari alirsak 1 deplasmandan da galip gelirsek playoffa kaliriz demis. Musa hocaya uyma deplasmanda 1 galibiyet ne ya ? Hocada bugun demis tum ic saha maclarini almaliyizki deplasmandaki 1 puanin onemi olsun. Hoca sen ne diyorsun ya ? Samsunspor her maca 3 puan icin cikar. Burasi koy takimi degil kendine gel

korayxyz

Götüyle bile top oynuyor. Götünün kılı olayım kaptan :-*

AhmetDenizci

Transfer yasağı varken, Mustafa Sevgi ile Mehmet Çakır'a sabredip, sana jübile yaptıran anlayıştan nefret ediyorum.

Sol Açık

Bu sezon maçları seyrederken sürekli Musa Aydın aklıma geliyor. Doğası gereği gol bölgelerinde bulunan, gol atan/attırabilen, oyun bilgisi ve zekası çok fazla olan, fiziği ölçüsünde elinden gelen çabayı sarfetmekten sakınmayan Musa'ya bu sezon futbolu bıraktırmak gerçekten en büyük hata.

Sadece Musa kalsaydı, bize fazladan birkaç gol ve puan kazandıracağına eminim. Yazık!  :(

orucreis

Mustafa sevginin yaptiginin 30 katini yapacagindan eminim yanlis zamanda biraktin

Sadece Samsunspor

Birakmadi. Bu sezon teklif etmediler o da birakti. Biraktirildi.

cakir55

Valla bu oyuncuları gördükten sonra kaptan 90 dakika oynar sonra gider karayollarında halı saha yapardı 12-1 diyorum.

samsunsporlu1994

Sezon başı Musa Aydın,İvanov ve Ekighoyu kadroda tutabilseydik kesinlikle 11 puanda olmazdık. Buna yürekten inanıyorum. Yanlış sezon planlaması sonucu bu durumlardayız,bunun başka açıklaması yok.

ngonge

Musa Aydın'ın iyi bir t.direktör olacağını düşünüyorum. İnşallah bir gün saha kenarında görürüz.

5trawberry

Kendisi örnek bir profesyonel. Hem saha içinde hem de saha dışında efendi bir isim.
Kurs ve seminerlere katıldığını biliyorum ama son durumu hakkında bilgim yok...
Koskoca Samsunspor camiasında elle tutulur tek isim kendisi şuanda...
Acaba diyorum, yavaş yavaş görev verilse bir gün kenarda Samsunspor armasının başında kendisini görebilir miyiz.
Bir Sergen, Çağdaş, Ömer,Okan olabilir mi?

muzo_55

Kendisi Adnan ile transfer komıtesındeler şu an öylebılıyorum.