Gökhan Alsan

Başlatan Kaya, 02 Eylül 2019, 23:20:21

« önceki - sonraki »

SSKLA

3 maçta da adını duymayı geçtim sahada görmekte zorlandım. Bu hali ile nerdeyse 270 dakika oynadı, ne denebilir bilmiyorum.

cembaba

Gerçekten sezona çok kötü başladı. Gökhan Alsan bizim Gökhan Alsan mı diye bakıyorum şahsen.

Sadece Samsunspor

Gecen sezonda kotu baslamisti diye hatirliyorum. Kendi gelmeli yoksa yerini kaybeder

Nuri Asan

Alıntı yapılan: cembaba - 27 Eylül 2020, 19:37:53Gerçekten sezona çok kötü başladı. Gökhan Alsan bizim Gökhan Alsan mı diye bakıyorum şahsen.

Geçen sezon da ilk 6 maç sahada yoktu, sonradan açıldı.

Ben anlamadım, bizde gariplik var galiba. Samet Asatekin ilk hafta açılır sonra susar, Gökhan ilk haftalar adı sahada geçmez sonra açılır. Açılsın da oda yeter. Önümüz hafta da ilk 11 de fırsat verilsin bakalım, olmuyorsa zorlamaya gerek yok. İlyasla devam edilebilir.

maço

Oynmasına bir şey diyemiyorum. Potansiyeli var tabi ki ilk 11 e yazabilirsin . Ancak maç içerisindeki performansına bakınca oyunda tutmak bence hata.

Kaya

29 Eylül 2020, 00:21:14 #65 Son düzenlenme: 29 Eylül 2020, 00:24:23 Kaya
Yeni futbol düzeninde ; futbolcuların vücutlarına bağlanan , teknolojik izleme ve değerlendirme araçlarına  bakarak  karar alıyor hocalar. Oyunu iki yönlü oynayabilen ve koşu mesafesi fazla olan oyuncu genellikle formayı kapıyor.

Gökhan Alsan da çok yüksek ihtimalle, hocanın elindeki verilere göre oyunun bir yönünü düzgün oynayamasa dahi diğer alternatiflerinin önünde. Böyle olunca teknik ve tek yönlü oyuncuların (İlyas) oynama şansı kalmıyor.

Bir an önce Gökhan oyunun top ile olan kısmında kendine gelmeli.

5trawberry

Bu nasıl futbolcu?
Buna parayı pas atsın diye mi veriyorlar yerde yatsın diye mi?

Nuri Asan

20 hafta sonra kendine gelir, az daha sabır edelim

5trawberry

Sana bı küfür ederim mahkemelik oluruz terket lan bu takimi

Sadece Samsunspor

Yuru git trabzona don orda koyunde yasa baska is yap

_SoN_

Rezil bir futbolu var bugün

Sadece Samsunspor

Gol de atsan fark etmez. Ye te nek siz sin

5trawberry

Çöp çöp çöp çöp

cembaba

Geçen seneki performansını mumla aratıyor. Savicevic ve Kubilay bu kadar formdayken forma şansı bulduğuna inanamıyorum. Gol atması bir şey ifade etmiyor. Bir de hoca kendisiyle çok çelişiyor Gökhan konusunda. Kubilay'a yardım etmiyor diye sitem ediyordu. Gökhan bu yıl oynadığı maçların hiçbirinde varlık gösteremedi. Eğer Adanaspor maçında da forma bulacaksa helal olsun.

KocumVolkan

Bizden ayrılıp başka bir tff 1.lig takımında oynasa daha başarılı olur. Bazen olmayınca olmuyor.